poster

Maboyi (TV seriál)

 • Jižní Korea

  마보이

 • angličtina

  Ma Boy

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2012, 3x? min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • Zíza
  ***

  Má to jen dva díly, a tak to zbytečně neprotahuje ta krásná klišé, které to má = paráda. Prostý příběh, kde se chlapec převléká za slečnu tajemnou a nová studentka jako jeho spolubydlící na tajemství samozřejmě přijde. Na odpočinek, úsměvné, roztomilé. Žádný silný příběh to nemá, ale pro puberťáckou dušičku je to paráda. Přeloženo.(30.8.2013)

 • Lama.Lama
  ***

  Naivní romantická blbůstka, která sice ničím nenadchne, ale zase ničím neurazí. Pro pouhé tři díly jako dělané.(17.6.2015)

 • Zelilu007
  **

  Jsou to hodně slabé tři *, ale za ten konec alespoň, to bylo roztomilé..(15.6.2015)

 • Sykon
  ****

  Hlavním hrdinou tohoto seriálu je kluk, co se převléká za holku (a není to úchyl!), tak už jen za to dávám plusové body. Přestože dějově se jedná o naprosto tradiční zápletku, která se recykluje se v každém podobném seriálu, nové dimenze tomu dává právě to, že v hlavní roli je kluk a musí řešit zcela jiné problémy než děvčata v podobné situaci... Trochu mě překvapila délka seriálu, namísto obvyklých šesnácti dílů typických pro tento žánr se divák dočká jen tří. I díky tomu se seriál tak snadno neomrzí. Čtyři hvězdy jsou možná trochu nadsazené, ale za svěží závan v tomhle žánru je ochotně dám.(21.9.2013)

 • Moiraine
  ***

  Dokážu si představit, že by z tohohle byl šestnáctidílný seriál. Přes všechny neduhy, které to má (a že jich je celkem dost), jsem se bavila. Hodně toho zachraňuje, že je na Ma Boy vidět, že se nebere vůbec vážně. Ten kluk byl až děsivě pěkná holka, kdyby jenom neměl tak široká ramena :D Nejvtipnější mi přišly všechny ty pózy, jakými na sebe upozorňoval školní idol. Oni všechny ty postavy jsou vlastně jenom takové figurky.(14.9.2013)

 • Wajny13
  ***

  Toto téma seriálů mě velmi baví a jsem vždy nadšená, když objevím další. Velká škoda, že seriál není delší - myslím si, že měl dobrý rozjezd a kdyby se seriál "natáhnul" mohl by být o moc lepší. 3*(12.6.2015)

 • sara93
  ***

  Nenadchne ani neurazí . Má to jen 3 díly , takže tam nejsou moc zbytečné scény . Je to takový průměrný milý korejský seriál o lásce.(16.5.2016)