DJ Wich - Questions (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2012, 20 min

Wich

Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

• Marek1991

Sranda, otázky a pár minút nahliadnutia do života hudobníkov, no hlavne ľudí pohybujúcich sa okolo hip-hopu. Celkovo však jednoduchá forma, nenáročné na hocičo, proste, ak vás nezaujíma súkromie, či názory pozvaných ľudí, tak zbytočné pozerať.(8.3.2014)

Nejlepší díl byl samozřejmě s Řáholem, což je skutečná legenda a otec fetování, toho pika a tak... - https://www.youtube.com/watch?v=LFGt3I73_4I(5.5.2014)

Wichova iniciativa takhle představit rapery je určitě super - škoda, že někteří z nich jsou trochu jednodušší a spíš pro zasmání, ale za to Wich samozřejmě nemůže. Nejlepší kusy: Cole, Vladimír, Ektor, Lavor.(7.6.2014)

Dj Wich je veľký pán a legenda. Jeho relácia je štandardizovane nastavená a pýta sa zaujímavé otázky ( aj keď v každej časti skoro tie isté ) hlavne zo života a celé to pôsobí príjemným dojmom. Som rád že sú otázky nastavené tak že na ne skoro nikto z hostí ešte nikde neodpovedal a v celku vás to aj môže zaujímať, ako interpreti žijú hlavne svoj bežný život mimo pódia. .(22.5.2015)

Nejsem plnokrevným fanouškem hip hopové scény, ale Wiche a jeho beaty si vždy rád poslechnu. Celkem kvalitní pořad, kde se o někom dozvíš i to, co bys třeba nikdy neřekl a kolikrát změníš i názor na umělce, o kterých si z klipu myslíš, že jsou to ***. Díl s Metrixem jednoznačně nej! :D(23.2.2014)

Nejlepší beatmaker scény a jeho pořad, kterej tu tolik chyběl. Ale Davide my chceme pokračování !(21.9.2013)

za metrixe :D(12.10.2013)

Vše co má co do činění s Wichem je vždy pecka a questions nejsou vyjímkou.(26.3.2014)

3 + 1* za Ektora a Colea...(6.5.2015)

Metrix sa neučil zle. Mal jedničky-dvojky. Vyštudoval za kuchára a raňajkuje rožok s nutelou. Wich sa samozrejme snaží a sonduje pre fanúšikov súkromný život interpretov cz/sk hip-hop scény.(7.9.2019)

Už dlouho mi chyběl pořádnej pořad o osobnostech československýho rapu, díky Wichi!(22.8.2013)

ani jsem do dnes netušil že toto na csfd je. tento porad je paradni v tom ze aspon na chvilku se muzete mrknout na zivot hudebniku cz a sk hip hop sceny. :)(6.11.2014)

Dost záleží na hostech, ale při celkovém pohledu je to dost povedený!(2.3.2014)

Otázky DJ Wiche mě moc bavily. Všiml jsem si, že u dílu se Separem své otázky pozměnil. I tak se většina točila kolem jídla a muziky. Nemohu ohodnotit jinak, než pěti hvězdami!(16.2.2016)