poster

Eminem - Not Afraid (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2010, 4:18 min

Režie:

Rich Lee

Hudba:

Eminem

Hrají:

Eminem
 • Ouwen
  *****

  Špičkovej videoklip plnej metafor a úžasný gestikulace, Eminem je absolutně přirozenej. Emocionální frázování, údernej text a zejména znovunalezení, absolutní svoboda, které jsou skutečnou definicí týhle písničky. Recovery numero uno.(7.12.2017)

 • ExpertRaptor
  *****

  Skvelý hudobní klip. 100%(24.7.2018)

 • Makky
  ****

  Na supermana Eminema sa dobre pozerá. Túto pesničku mám rád, má drive, dobrý text, klip je z tých lepších. Hitovka 2010. roku.(17.10.2013)

 • corpsy
  ***

  Tento miniatúrny filmík ukazuje Eminemovu superhrdinskú pózu, pričom pracuje s podarenými vizuálnymi efektami.(16.7.2016)

 • Marek1991
  ****

  Klip je umenie, proste profesionálne spracované. Dlho som navyše tejto skladbe podliehal, mal som ju rád. Možno nie je tak energická ako iné jeho diela, no necítim z nej až takú negatívnu energiu, skôr je to taký neutrál, motivačná a spoločensky kritická vec podľa mňa. Dnes už ma až tak neberie, no stále je to podľa mňa výnimočné dielo.(5.11.2013)

 • - Místnost, ve které se Eminem nachází, je ta samá, ve které se odehrával i klip k písničce „Stan“. (figgo jr.)

 • - Natáčelo se v Newarku, ve státě New Jersey. (petrkapucian)

 • - Eminem má ve zvyku své písně halit do různých metafor. O skutečném významu písničky se vedou diskuze, že odkazuje na hudební průmysl, respektivě k vysoce postaveným lidem. Například v klipu se houpe na zdi loutka ve starém sklepě. To má znázorňovat Eminemovu roli v hudební společnosti, že skákal, jak pískají. Objeví se scéna s autobusem, která je možná čistě náhodná, ale dost lidí věří, že napis: "Wake Up" souvisí s Eminemovym albem "Recovery", na kterém je "Not Afraid". Můžeme sledovat scénu, jak Eminem nesnese pohled do zrcadel, které jsou kolem něj. To prý interpretuje jeho alter-ego Slima Shadyho. (Ouwen)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace