poster

Gamers: Hands of Fate, The

Fantasy

USA, 2013

Scénář:

Matt Vancil

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • George Stobbart
  odpad!

  Pozor: pokiaľ by to chcel niekto pozerať kvôli tomu, že to je (zrejme omylom) radené aj pod žáner horor, tak sa nemusí ani namáhať. Zaujať to môže skôr hráčov; konkrétne tých, čo si potrpia na LARP, či iné moderné odrody RPG a majú záujem si preniesť trochu fantasy zábavy aj do reálneho života. O hráčoch a (ich) hrách teda zväčša pojednáva aj táto podivnosť, ktorá však mňa absolútne nezaujala.(28.9.2013)

 • Helo
  ***

  Film se tváří profesionálněji než předchozí dva, a i tak po filmové stránce rozhodně vypadá. DnD prakticky vyměnil za karty, což mě osobně problémy nedělá. Žel bohům však už není tak nabitý vtipem a sranda scénkami (dějová linie s tím obřím plyšákem je ovšem takřka parádní) a tak se z toho stává spíše karetní drama. Ne, nenudilo mě to, ale prostě už to nebylo ono.(16.2.2014)

 • Iriquindae
  *****

  Nenechte se odradit hodnocením, film zatím vidělo jen pár lidí. Pokud máte poctivě zkouknutý první a druhý díl, k tomu ještě JourneyQuest, tak Vám mohu slíbit, že je to o řád propracovanější zábava. Každý, kdo hrál dračák, ulítával na jakékoliv karetní hře a díval se na seriály v neděli ráno na Nově, prostě musí zaplesat! I již dávno zapomenutého hráče tenhle film donutí znovu si prožít tu specielní radost, která se jinde možná ani najít nedá.(3.10.2013)

 • Raziel_cz
  **

  Po předchozích dílech sice kvalitativní nárůst co do technické stránky, ale kvalitativní úpadek co do scénáře. Většina známých postav dostala minimální prostor, noví protagonisté jsou nevýrazní, neustálé recyklování jedné otravné formule k naštvání a, co zamrzí nejvíc, skoro všechen nadhled, sebeironie a vtip jsou pryč. Že by se tvůrci vyčerpali JourneyQuestem? Dvojice nadcházejících The Gamers projektů by se raději měla urychleně vrátit do vyjetých kolejí.(20.11.2013)

 • warrenur
  odpad!

  Kartove hry mi niesu cudzie. MtG i Warcraft som si sem-tam aj zahral. Tiez slovo larp mi neni nezname a poznam i vasnivych hracov card-games. Preto som chcel rezisersku predstavu ich sveta v tomto "fantasy". Zial toto filmove prevedenie mi prislo nezaujimave, pridlhe, scenaristicky slabe a technicky na dne. Nieco, co by vas mohlo z hracskeho prostredia skor zuajimat je napriklad usmevny mini-serial "The Guild".(18.10.2013)

 • Lorge
  ****

  Méně humoru, než v předešlých dílech, filmovější "příběh" pořád stejně zábavné. Konec odkazující na první díl potěšil :-)(9.5.2014)

 • xzajox
  *****

  Magori! Parta nerdov, ktori su do svojho herneho sveta tak zamilovani, ze im neprekaza vyzerat pred zbytkom sveta ako magori. Kartove hry poznam len z kraja a plne som rozumel asi polovici o com sa tam toci. Prave preto som s hrdinom zdielal rovnaky uhol pohladu. Humor mi vyhovoval, vyrazne nekvalitne vlozky z in-herneho sveta mi vobec neprekazali. Krasne sa tu potvrdilo jedno: Nezalezi, co mame radi. Ak to milujeme, podme do toho celym srdcom a budeme stastni. Nepatrim k tymto nerdom, ale rozumiem im a zavidim. Nic podobne som este nevidel a zvazujem pozriet si dalsie podobne vytvory.(7.1.2014)