Diskuze k filmu (21)

  • 23.2.2016  10:37
  Barva
  (hodnocení, komentáře)
  • 9.1.2016  12:07
  YumiOkami
  (hodnocení, komentáře)

  Byla jsem docela překvapená :-D Nevím,od kdy jsem nenáročná divačka,ale ten film se mi docela líbil. Vyskytl se tam i takový humor,který mám ráda a  pobavila jsem se nad hereckými výkony. 5* tomu nemůžu dát,přece jen mi tam vadilo pár věcí :-)

  • 2.4.2015  22:02
  Nis13
  (hodnocení, komentáře)

  2.4.2015 viděno na CS Film a i když jsem to vydržel až do závěrečných titulků, byl to děs. Dal jsem tomu šanci, ale nečekal jsem něco tak hnusného. Pan Magnusek má jednu zvláštní schopnost. Pod jeho režijním vedením i umělkyně z Národního divadla "hraje" jako ochotnice na vánoční besídce. Je mi to moc líto. Záměr byl dobrý, ale výsledek je naprosto katastrofální a chaotický.

  • 11.12.2014  17:12
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  fakan: a navíc, tady se hodnotí celek, nemáme tady hvězdy za zábavnost, další za technické zpracování, další za herecké výkony. hodnocení filmu by mělo shrnout toto všechno dokupy. jako celek. když přijde blbec, ta křekne - ano zasmál jsem se, tak dám plnej počet. to je úzký pohled člověka co tomu nerozumí a řeší jen jeden aspoekt filmu. inteligentní člověk hodnotí film z více hledisek. zasmál sjem se? ok 1 hvězda. dobrý scénář? ok druhá hvězda, dobré herecké výkony? ok 3 hvězda ....  když bych hodnotil jídlo, tak taky hodnotím celek, a ne jen jednu součást. pokud je rýže rozvařená, masu připálené, tak těžko dám plný počet bodů obědu, jen proto, že mi chutná jedno z koření. celkově je to prostě hnus.

  • 11.12.2014  17:06
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  fakan: ne. pokud chceš něco hodnotit a máš stupnici od odpadu po 5 hvězd, tak to nestačí. jídlo je jídlo a pokud se najíš, tak to je dobrý jídlo. ano. ale je rozdíl mezi suchým chlebem a grilovaným kuřetem s hranolkama.

  • 10.12.2014  22:51
  fakan
  (hodnocení, komentáře)

  Tyhle teroretický diskuze jsou na prd, hele. Když je to komedie a člověšk se u ní zasměje, tak je to dobrá komedie a šmytec, ne?

  na příspěvěk reagoval gergon , gergon
  • 10.12.2014  22:08
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  epoh: jenomže čsfd nedělí hodnocení podle žánru. hodnotí prostě film na 6 stupňů, a pokud dám nějakému filmu stejný počet hvězd, pak je pro mě stejně kvalitní. a pokud se chcete držet žánru, tak v žánru české komedie jsou podle vás modelky lepší film než babovřesky nebo kameňák??? já o tom pochybuji z mnoha důvodů, které jsem popsal níže. kamera, střih, zvuk, dialogy., dramaturgie,... pokud natočím na mobil jak někdo uklouzne po hovně a spadne do něj xichtem, tak se tomu taky budou tlemit všechny puberťačky co znáte. to ovšem neznamená, že je to kvalitní film, který má mít v české kinematografii čestné msíto vedle dalších luxusních komedií. myslím že za posledních 50 let česká komedie nastavila la´tku slušně vysoko a tímto hodnocením modelky víc než 3 hvězdy totálně shazujete veškerá díla buriána, menšíka, a dalších vynikajících komiků, jejichž komedie jsou pokladdem, který si těch 5 hvězd zaslouží v jakémkoiv žánru.

  pokud se tedy budeme držet pouze české komedie - 5 hvězd burian, menšík, 4 hvězdy skvělí komici a baviči, které tady nebudu vyjmenovávat, 3 hvězdy průměrné ale přesto legendární komedie, jako ecce homolka, slunce seno a další. a pod tři hvězdy dolů pak spadají ony babovřesky, kameňáky i ty modelky.

  • 10.12.2014  17:24
  epoh
  (hodnocení, komentáře)

  gergon: Kolego Gergone. Tím, že jste napsal, že když dáte Koljovi 5*, Babovřeskům můžete dát nejvýš 3*, jste pojmenoval celý problém, který tady na csfd.cz funguje. Jasně že nejde srovnávat Kolju s Babovřeskami, ale to nejde ani Kolju a třeba Občana Kanea. Protože pokud dám OK 5*, tak bych musel dát Koljovi nejvýš 4*. Filmy musím porovnávat podle žánru a podle jejich kvality v tom žánru, jinak se nikdy nedoberu výsledku. Takže nesrovnávejme akční film s dramatem a historický film s lidovou komedií. Modelky jsou film pro cílovku 15 +, tedy něco jako Prcičky. Je to film, jehož jediným cílem (přečtěte si schválně nějaké rozhovory s autory) bylo pobavit. A nezlobte se, i když jsou některé vtipy prvoplánové, tak v každé scéně je nějaký vtip. V kině, kde jsem byl, bylo dost puberťáků, tedy cílové skupiny, a ti se smáli pořád. A některé nápady, které zmiňuje uživatel fakan, jako ta hluchoněmá restaurace a hluchoněmá vokální skupina, všechny ty trefné hovory modelek (protože ty jsou přesný, jako bych slyšel všechny holky, co je znám, když se sejdou), ta linka s mladou milionářskou dcerkou, ty jsou prostě dobrý. A několik scén je dokonce dost filmových. Třeba focení u vrtulníku. Ten film prostě plní svůj účel, všechny linky příběhu jsou dohrané, pobaví a my doma ještě teď používáme některé hlášky. Takže na odpad to rozhodně není a až to poběží v televizi, já si to klidně pustím znovu.

  na příspěvěk reagoval gergon
  • 9.12.2014  22:42
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  Bohužel nemůžu přidat komentáře, tak alespoň sem zareaguji na kolegu EPOHa, který tvrdí v komentáři, že se jedná o komedii a tedy podle toho máme hodnotit. tak proč kolega má ve svém hodnocení jako odpad uvedené filmy babovřesky a kameňák? u toho se také kupa lidí smála od začátku do konce. ale na rozdíl od téhle kraviny to má ještě k tommu slušnou kameru a střih a barvy a aspoň nějaký hrubý děj. Sám bych ani jeden z těch dvou filmů nehodnotil jako super, kvalitní a dobrý. ale oba jsou mnohem lepší než modelky. takže by měl někdo přebrat své hodnocení. nebo snad babovřesky hodnotí jako pseudointelektuál, kdežto magnuska jako bavič?? to že se lidi smějou je fajn. ale to neznamená že se jedná o kvalitní film. obzvláš´t pokud se hodnotí na této stránce a hodnocení se porovnává s ostatními filmy. chce snad někdo tvrdit, že celková kvalita filmu - zábavnost, děj, kamera, technická kvalita, stejně jako vtipy a pobavení puberťaček je na stejné úrovni u modelek, jako u kolji, tmavomodrého světu, ostře sledovaných vlaků a podobně??? na to člověk nemusí být intelektuál, aby viděl, že pokud dám hrabalovinám a svěrákovinám 5 hvězdiček, tak babovřeskám a kameňáku můžu dát maximálně tři a modelkám odpad, nebo jednu hvězdu za zábavnost. i když je to takový odpadní humor sto let starých vtipů o blondýnách. ani v kameňáku nebyly tak trapný fóry.

  na příspěvěk reagoval epoh
  • 7.12.2014  12:31
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  Nikeman: podle mě nejde o rychlokvašky a příbuzné, ale o několik falešných profilů, co vytvořil jeden člověk, aby mohl ovlivnit hodnocení. fakt hnus, ale jen to ukazuje morálku a chování této "produkce".

  podle mně by totiž příbuzný nemusel tajit a falšovat své jméno, to že by si tady založila celá rodina profily pod svým reálným příjmením a hodnotila filmy by nebylo tak hrozný, to by se ještě dalo (i když jen maličko) pochopit. ale tohle spíš vypadá na nechutný podvod a falšování výsledků.

  je s podivem, jak tři z nich začali svá hodnocení hned první den seriálem bastardi s 5 hvězdama a hned potom přidali díly Stop života. To je tak průhledné, až to musela dělat některá z blondýn z tohoto filmu. alespoň inteligence toho podvodu na to vypadá.

  • 7.12.2014  12:26

  Uživatel gergon smazal svůj příspěvek.

  • 7.12.2014  10:26
  Nikeman
  (hodnocení, komentáře)

  Je fakt, ze "uzivatele" tadeashelesi, dozb, DadulaP a frydrysci jsou slusny rychlokvasky ... asi nejaci Magnuskovi pribuzni :) Jestli je tohle zpusob, tak nalakat lidi do kina aspon na prvni tyden promitani, tak to je hodne smutny ...

  na příspěvěk reagoval gergon , gergon
  • 6.12.2014  11:27
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  Tak tohle už je vážně dost trapný. Podíval jsem se na profily hodnotitelů, kteří dávají filmu 5 hvězdiček. Nepřijde vám divné, že většina z nich má naprofilu pouze jméno a město, má ohodnoceno přesně 200 filmů plus pár navíc, a všechna jejich ohdnocení kromě asi pěti jsou 5 hvězdiček a v hodnocení jsou všechny filmy co točil magnusek a všem je dáno 5 hvězd??? to je fakt nenápadný. vážně trapný pokus jak zlepšit hodnocení svých filmů. to už musí být produkce vážně zoufalá, že tímto způsobem ovlivňuje hodnocení. ještě tak okatě. Je mi z toho na zvracení.

  • 6.12.2014  09:26
  gergon
  (hodnocení, komentáře)

  Nevím kolik dostal pan zidas peněz za tak dobré hodnocení a nadšený komentář, ale asi hodně, protože pochválit takový hnus je opravdu už moránlní úpadek.
  Opravdu může někdo inteligentní dát tomuto filmu 5 hvězdiček a tím ho hodnotit stejně jako jiné české filmy, kterým jste dali taky 5 hvězd? jako jsou Vyšší princip, Tmavomodrý svět a Kolja? Tyto filmy také mívají 5 vhězdiček. Jsou podle vás modelky na stejné kvalitativní úrovni???? to snad proboha ani v nejhorším snu.

  I kdyby to byl nejlepší magnuskův film, tak v potrovnání sostatními filmy a nejen českými je to pořád odpad.

  copak nikomu nevadí ta příšerná kamera?? kompozice záběrů, kdy je přes celé plátno vidět akorát zeď a vypínač a v rohu v jiné místnosti se něco děje? ty otřesné přesycené barvy? ta filmová noc udělaní pouze v počítači snížením expozice? Ten sto let starý humor o blondýnách, ty nelogické a samoúčelné dialogy? ten nekvalitní zvuk? to že hercům není někdy ani rozumět? a mnoho a mnoho dalších chyb, které ten film má? A to vůbec nemluvím o scénáři, který je skutečně pouze puzzle několika dílčích epizod, bez většího provázání s hlavní dějovou linií a několik dílčích epizod ani není dořešených? Prostě pár epizodních událostí, u kterých by ani nevadilo kdyby je ve střižně někdo přeházel, protože by to divák nepoznal, a tak dále a tak dále. Nejvíc mě pobaví, když se tady nějakej zarytej příznivec magnuska hned ozve s tím, že kdo dal odpad, tak zaručeně film neviděl a hodnotí pouze proto že jde o magnuska. co takhle přiznat že jsme ten film viděli a nejde o magnuska, ale opravdu o sračkoidní film? to že je pitomá kamera není vina magnuska, ale kameramana. to že jsou hnusné barvy je vina toho kdo to stříhala dělal grading, to že je většina herců ve filmu tmavá na světlém pozadí je chyba osvětlovače, pokud tam nějaký vůbec byl na place, špatné dialogy jsou chybou scénáristy. a i kdyby ten film natočil svěrák s hřebejkem dohromady, tak je to odpad a odpad to vždycky bude i kdyby tady na čsfd hodnotilo 5 hvězdama 90% lidí a to proto, že 5 hvězd dávají lidi co v tom hráli a chtějí si zlepšit hodnocení svého filmu. a v celkovém poměru to bude velké procento, protože lidi co s tím nemají nic společného, těm nestojí ani zato na to jít do kina. prot oto ani neuvidí, proto to ani neohodnotí a proto se tu bude oběvovat 5 hvězd od lidí co si sami nepřiznají, že hráli v takové blbosti.

  • 5.12.2014  17:30
  Oxymoron5
  (hodnocení, komentáře)

  Magnusek si dal tisící zákusek a z Bastardů se staly Děvky. Ještě ať to je pod sponzorshitem TVHovna a je to vyřešený.
  #staysjetej

  • 4.12.2014  17:01
  Kali4
  (hodnocení, komentáře)

  Jirko Štěpničko, no to snad ne :-(. Po tom, co jsem viděl v divadle Tvého vynikajícího Blackbirda, se upíšeš tomuhle? No to je prostě ku*evsky špatně...

  • 1.12.2014  14:57
  Hees
  (hodnocení, komentáře)

  Ja by som tento film prerobil na kritiku dnešnej spoločnosti vtedy by mal nejakú hodnotu. (Kto vie či to tak aj nie je však ho ešte nikto nevidel)

  • 8.6.2014  13:54
  gatorly
  (hodnocení, komentáře)

  Magnusek je záruka skutečně "kvalitního" filmu :D aneb myslím, že tento film si naprosto bez výčitků nechám klidně ujít :D

  • 15.3.2014  11:10
  dopitak
  (hodnocení, komentáře)

  Magnusku díky, ne.

  • 16.1.2014  21:36
  parody
  (hodnocení, komentáře)

  to bude disgusting

  • 5.9.2013  21:15
  fabecc1222
  (hodnocení, komentáře)