• Jara.Cimrman.jr

"Nastříkám ti do vlasů šampón z mého ocasu." Já jsem tak nějak tušil, že s Modelkami asi šlápnu do nějakého toho slepičince, ale nepočítal jsem s tím, že v něm budu vězet tak hluboko. Ale tohle prostě nešlo vypnout. Fascinovaně jsem zíral do světa falešných úsměvů, diet, solárek, focení i rovnic nedáš=nedám a čekal jsem, jestli to dokáže klesnout ještě hlouběji do odpadu. Dokázalo. A já jsem si myslel, že mám rád všechny druhy humoru, ale zjistil jsem, že sranda převáděná vychrtlými věšáky na prádlo mě nebaví. Ještě horší je však skutečnost, že jsem nedokázal hodit záchrannou hvězdu ani ženské kráse, což mi obvykle nečiní nejmenší problém, ale ty blbky zamilované do fotbalistů Dukly Praha (???) nezvládly ani to jednoduché ztopoření, což jim nedokážu odpustit.(22.6.2017)

• Jezinka.Jezinka

Ten film je špatný, ale člověk se u toho chtě nechtě směje. Jeho velkým plus je, že je špatný záměrně a na nějaké intelektuální filosofické přesahy si ani nehraje. Popravdě, kdyby se tak vehementně všichni nesnažili tlačit na pilu, aby blbí byli blbí tak, až to tříská nejen dveřmi, ale i nosnými zdmi, kdyby nezvladatelný rozmazlený frocek nebyl tak extrémně nechutný, až by to bylo jemu samotnému nepohodlné, kdyby ty blondýnky byly trochu lépe rozeznatelné, kdyby ta zápletka s homosexuálem zamilovaným do ženy a s nadrženým milionářem byla nějak (neříkám lépe, ale prostě nějak) vypointovaná, mohl by to vlastně být docela průměrný film. Takhle je to primitivní slátanina o tom, že ... no ona je to primitivní slátanina, která v podstatě ani o ničem není.(16.6.2017)

• castor

Nedostatek soudnosti? V tuzemských vodách velký problém. A režisér Tomáš Magnusek ho sakra má. I Troška je o třídu lepší. Minimálně. Magnusek prostě vyzvrací na papír cosi, co zapáchá totální absencí „něčeho“ uchopitelného, o ději nemluvě. Magnusek se musel v těžké pubertě, která asi ještě neskončila, snad s někým vsadit, že bude točit dál a dál, dokud na to budou prachy. Fuj, opona, vstupné nevracíme. Já ani nevím, o čem to bylo. Dvě bývalé kamarádky jsou dnes módní rivalky, přetahují se o kšeft, přičemž koukáme na modelku s chlapským hlasem, musíme v detailních záběrech sledovat předlouhé scény bez pointy, sledujeme trio modelek, které se jen chichotá a balí docela ošklivé chlapíky. Scénář napsal David Laňka, který se smutně předvedl už u předchozích Jedlíků, jeho počin ze světa modelingu znovu nedává prakticky vůbec smysl. Nehraje tu nikdo: většina to neumí, zbytek vydělává na nájem. Bože.(23.5.2017)

• MMR

No to je zase výplod toto. To se Magnuskoj fakt povedlo. Mělo pár (2 - proto 2 hvězdy) světlých momentů. Jinak slátanina.(13.12.2015)

• mchnk

Devadesát minut těžké Magnuskoviny. Vše začíná castingem - všeobecně známý ksicht, který se nevešel do předchozích, podobně laděných bizarností, se využil zde. Novotného moderování, místo hraní, je vážně úsměvné. Stejně tak Cibulkův štěk. Scénář bezduchý a primitivní, v podstatě bez jakékoli zápletky. Vrchol filmu se narychlo odbude v posledních 15. minutách. Magnusek s kolegou režisérem i kameňákují, či dokonce babovřeskují - vedle klasicky stupidního humoru, založeném na záměrně přehnaném projevu, ať už se jedná o tupost, povrchnost, či rozmařilost, tu máme i trapný sexismus a dokonce i sex samotný - což nebylo natočené vůbec špatně, ovšem směšná prvoplánovost těchto erotických scén vše sráží dolů. Celková režie není špatná a rozhodně zabírá celé mé hodnocení. S někým druhým už by Tomáš možná vypadal profesionálně, ale ty hovna kolem jsou furt stejný. Vše totálně dodělal zoufalý soundtrack, převzatý z nějakého teenagerského, deset let starého filmu. Plno (tělesně) krásných a na strašně blbé krávy si hrajících žen, Magnusek jako homosexuál zpívající u zrcadla - "nastříkám ti do vlasů, šampón z mýho ocasu... a zmíněná stupidita celkového pojetí, u mě nemá šanci ani s rotující kamerou, hoši.(2.4.2015)

• StevenW.

Je to slabota ale je milé znovu vidět známé tváře.:-)(16.8.2016)

• MikeCool

Jsem na sebe hrd, že jsem dokázal tenhle paskvil dokoukat až do konce!(4.6.2016)

• Dzeyna

Je to opravdu povrchně idiotské. "Víte jak se budou jmenovat?" "Ronadlo a Naomi." Mluví o veškeré české demenci.(6.2.2016)

• MikO_NR_1909

Zhýčkané obludnosti previazané v koláži sračiek a dementných narážok. Nuž, pre niekoho je i komédia vedou.(7.2.2017)

• ABLABLABLA

Může být nějaký film víc trapnější??? Nemůže.. teda neviděla jsem Babovřesky, tak těžko říct, kdo by vyhrál. Nechápu, jak se do toho nechalo upíchnout tolik herců i neherců? Vždyť i ti špatní herci mají přece nějakou svou důstojnost ne? Chápu, že tu "hrají" lidi jako Moravcová, Martucci, Magnusek, Novotný a podobní... to je totiž "film" přesně pro ně. Ale že se tomu nechal upsat třeba i zpěvák Albert Černý? Nebo Jiří Štěpnička? Takže pokud chcete vidět film s největším počtem nejhorších herců v ČR, který je tak stupidní, že i mravenečník, který se zamiluje do lenochoda je chytřejší... a do komedie to má tak daleko jako žirafa, která si usmyslí, že chce být pumou, tak si to pusťte. I dare you! P.S. Vím, že to přirovnání nedává žádný smysl, ale to ani tenhle film a krom toho se hrozně těším do zoo...(27.7.2015)

• LadyPupu

Magnusek prostě není Fellini. Myslím, že takové ambice ani nemá, což i v nějakém rozhovoru řekl. Kopat do něj je strašně jednoduché a svými filmy tomu nahrává. Jo, jeho filmy nejsou vrchol kinematografie. Pokaždé jsem překvapená, jak se mu podaří ukecat takové herecké osobnosti (zde Rázlová, Steimarová). Film je to slabý, zápletka nudná. Přesto dávám aspoň dvě hvězdičky, protože jsem to dokázala dokoukat do konce a pár scén vtipných bylo. Howgh.(4.4.2015)

• zette

Je jasne, ze namet a nakonec i tvurci samotni neslibuji zadne velke umeni. Proc se ale nesnazili trochu vysperkovat tak spatny scenar? Ze zacatku se divak modelkam i zasmeje (coz byl samozrejme zamer), postupem casu se vsak ve filmu nedeje vubec nic a clovek se zacne nudit a od tohoto faktu ho nezachrani ani pekne herecky (?) a sem tam nejaky ten forek.(11.1.2016)

• Doudis19

No to zas jednou u nás vznikla "talentovaná" osoba :-D. Magnusek skutečně filmového umu moc nepobral :-). Ale "herci" typu Moravcová, Perkausová se prostě musí nějak živit, no ne? :-D No trapas od začátku do konce!(2.2.2016)

• bourec

Ty neherci ani hrát nemuseli,to byli přesně oni.Film úplně děsnej,ne že bych se někdy i nezasmál,ale je to fakt přiblblý.A tak jediný co bylo trochu skousnutelný byla trojka Rázlová,Steimarová a Štěpnička.Jinak úúúúúúúúúdddddddddděěěěěěěěěsssssss!!!!!!!!!!!!!10%.(12.9.2016)

Zas takový průšvih to není. Člověk se musí ovšem oprostit od faktu, že jednu z hlavních rolí hraje Martin Písařík, že zde promenují celebrity typu Petra Novotného, Vlasty Korce, Kateřiny Cajthamlové či Luboše Veselého X. Další předpoklad, který jsem vzal za své, že to není myšleno vážně. Pak se tu zcela jasně rýsují tři roviny vyprávění: první kameňákovitá crazy komedie s dutohlavými modelkami, druhá konverzační linie s lidmi kolem modelek, kteří umějí formulovat smysluplné věty a třetí rovina kolem Reginy Rázlové a Evelyny Steimarové, která v sobě zrcadlí dokonce i životní zkušenosti a sem tam nějaké to moudro. Když se tahle mozaika složila, docela to k sobě i sedlo. V pohodě dokoukáno.(29.3.2017)

• geklon

Karikatůře dělat karikatůru? Ano Magnousek se po trilerech, detektivkách a gerentošpíně rozhodl dělat komedii o modelkách. Vizuál je standartně holomrdka, tak jak to Magnousek piloval snad už v minulým životě. Co je na téhle sakra bídě nejhorší, je to, že si v některým momentech, hlavně díky některým zkušeným hercům říkáte, že to není zas tak hrozný...... Ale je. Je to ještě o level levnější, než Troškovy bábomrdky a Magnousek je na to jak se nepatří hrdý. Zkrátka podívaná pro lidi, kteří při sledování nepřemýšlí, ale jenom tupě čučí.(21.6.2015)

• pytlik...

Juchů, přesně něco takového jsem ve své současné přetěžké životní situaci potřeboval. Měl jsem totiž obavy, že už začínám blbnout, když jsem nedávno při hledání něčeho, co by uspokojilo masochistickou stránku mé osobnosti, narazil na Cézarův velehit a cca po stém puštění jsem se této písni přestal vysmívat a začala se mi i líbit! Naštěstí, po zhlédnutí Magnuskova filmu s potěšením zjišťuji, že jsem zatím ještě v pořádku. Nepovažuji ho totiž za geniální, ale za hrozný, od děje až po zpracování. Je sice hezké, že si Magnusek konečně dodělal ten řidičák na kameru, gratuluju, ale mohl krotit svoji radost a nejezdit s ní furt sem a tam. Aspoň jedna scéna mohla zůstat bez pohybu, sakra. Dále pořád nemůžu pochopit, proč mu tam tolik známých herců hraje? Kvůli penězům to být nemůže, těch pan režisér moc mít nebude, takže buď je něčím vydírá, nebo jim míchá do kafe drogy. Zato proč ve svém díle hraje Magnusek, je jasné na první pohled: v porovnání s jeho výkonem totiž i ten nejhorší herec působí jak Hrušínský nejst. No a aby si někdo nemyslel, že umím jen kritizovat, já umím i radit, a dobře. Vždy, když vidím něco od Magnuska (nebo i od Trošky), vytanou mi na mysli slova jednoho staršího a zkušeného kolegy, který radil: Kucí, když jedete do zahraničí, chovejte se tam jak chcete, ale když tam děláte nějakej bordel, hlavně přitom nemluvte česky! Ať neděláte naší vlasti ostudu. Řvěte na sebe třeba německy, skopčákům to patří! Noo a z téhle lidové moudrosti by se měl Magnusek poučit a začít tvořit v cizím jazyce, ať se za něj my Češi nemusíme stydět. Podle jeho příjmení soudím, že by nejlépe zapadl někam do severských zemí, tak šup šup, švihej do levných knih pro učebnici švédštiny pro samouky!(3.4.2015)

• ZHODNOTITEL

JÁ VŽDYCKY PŘEMÝŠLÍM, JAK MOC VÁŽNĚ TO TEN MAGNUSEK VŽDYCKY MYSLÍ Už v prvních vteřinách filmu jsem se zarazil, co je to za kameru a připomínalo mi to spíš nějaký studentský film. Pak jsem se podíval sem a zjistil jsem, že kameramanovi bylo tou dobou 20 a měl za sebou nějaké své prvotiny. Producent evidentně ví, pro co sáhnout. Trapnost dialogů je do nebe volající. Herci s tím pak už nic lepšího nenadělají a v jejich provedení to je ještě žalostnější. Někdy mi je za ně trapně, čemu všemu jsou ochotni se propůjčit. A když jsem viděl tu šílenou délku filmu, tak jsem věděl, že to prostě nedokoukám ani za úplatek. KDYBY MAGNUSEK NECPAL PENÍZE DO FILMŮ ALE NAPŘÍKLAD DO DĚTSKÝCH DOMOVŮ, UDĚLAL BY LÍP(21.3.2018)

• Pavlík

08. 04. 2015 (101.); Magnusfilm má dost peněz na to, aby produkoval tyto moc nepodařené filmy(9.4.2015)

• Kracken

Zbytečný a hloupý film(24.1.2016)

• Gekacuk

Tvůrci filmu vycházeli ze základního předpokladu: modelka=hloupá žena. Na tom je postavena kostra tohoto jednoduchého a plytkého filmu. Naprosto se neorientuji ve světě modelingu, záměrně neznám prakticky žádné modelky ani celebrity. Vycházím však z vlastní zkušenosti, že vztah krásná žena=hloupá žena neplatí. Pokud divák tuto rovnici přesto přijme, může sledovat ubohoučký sled rádobyvtipných výroků, reakcí a komentářů prostinkých krásek. Těm „zdatně“ sekundují lidé okolo. Zejména dvojice přihřátých maskérů, kde zejména samotný duchovní otec díla megatlustý Magnusek působí nesmírně trapně. Zvláště v slušné společnosti nepublikovatelném proslovu o šampónu… Je zajímavé, že pro své vesměs sračkoidní projekty dokáže tento prznitel české kultury nalézt vždy alespoň nějaké výborné či alespoň dobré herce. Ti se zřejmě s vidinou honoráře nestydí zahodit se v takových slátaninách. Tentokrát se mu podařilo ulovit Štěpničku (co by na to řekla máma), Rázlovou, Steimarovou (její předci se mohou začít otáčet v hrobě) a Krause. Příběh ve filmu je naprosto slabomyslný, scénář ubohý, zvuk příšerný, kamera podprůměrná, titulky nečitelné, písničky vlezlé…. A tak jedinou devizou tohoto zbytečného filmu jsou krásné ženy, za které se zavřením obou očí uvolňuji do oběhu 1 hvězdu.(3.4.2015)

• netahlo

Magnusek panuje! Zase tu latku posunul, velky respekt!(3.8.2015)

No paráda. Tak jsem se po dlouhý době zase zasmál. Ústřední trojice primáckých trubek byla naprosto famózní !!! Místní filmoví mudrci zřejmě neznají výraz nadsázka. Nesmíte všechny filmy brát tak vážně, vy suchoprdi :-)(16.8.2016)

• Hepy13

Chtělo by se říct klasická Magnusovina. Ale ona to opravdu je...debilní scénář, příšerný dialogy, herci naprd, kamera jak by smet. Ale i přes všechny ty mínusy jsem se párkrát i zasmál, a neměl jsem pocit že by to byl zas tak uplnej bullshit.(25.9.2015)

• Kovaja

Film totální sračka ale musím pochválit výběr kurviček Perkausová+Moravcová!!! Hoodně cajk čubiny :-)))(16.3.2016)

• Blazin

Kombinace Laňka a Magnusek je vražedná :-). I když na tento film se dá koukat, na druhou stranu tak první hodinku, pak je to pořád stejný a přestane vás to bavit. Ohledně herců neherců je to stejné jako s Magnuskem, to je chlápek který má naprostý antitalent být hercem a přesto jím je :-).(16.7.2015)

• Brylin

Tak to mám za sebou, první Magnuskův film v životě. A je to bohužel tak špatné, jak se povídá a hodnotí na ČSFD - i když v tom Tomáš Magnusek není zdaleka sám: scénář Davida Laňky je neuvěřitelně řídký, jen pár chabě pospojovaných anekdot a klišé. Platí staré otřepané: když nemáš co říct, tak nic neříkej. Klady? Protagonistky modelek byly alespoň hezké, takže to s bídou stačí na jednu hvězdičku.(6.5.2018)

• Arsenal83

Toto je ešte tupšie ako modelky samotné. Úplný odpad od neúspešného niemanda a pisálka sračiek Davida Laňku. Žiadna sranda, samá trapárna.(18.1.2017)

• Olík

Nikdy jsem nebyl stoprocentním katem výplodů našeho XXXL tvůrce Tomáše Magnuska (třeba Bastardy jsem svým způsobem bral), ale tohle je přesně ten produkt, po kterém zcela chápu, že se členové fanklubu Akiro Kurosawy při vyslovení jeho jména dvanáctkrát pokřižují. Mohl bych poprosit, zda by mi někdo pomohl objasnit dějovou linku.....můžete do zpráv. Tohle byl opravdu hodně špatný vtip a urážka všech, kteří sledování tohoto....opravdu mne nenapadá žádný vhodný termín.....věnovali svůj volný čas. Jediné co mohu alespoň trochu pochválit je ztvárnění inteligencí nedisponujících zlatokopek v podání Nikol Moravcové a Terezy Jemelíkové.....otázkou však zůstává, nakolik šlo o roli. Třetí do party push-uptýrek Eva Perkausová může bohužel nabídnout pouze postavu....na druhou stranu, postavu, za kterou by 95% ženské populace darovalo pravou ledvinu. Zbytku ansáblu (s výjimkou Martina Písaříka, který už se v tom plácá delší dobu a možná taky Martina Krause) je účinkování v podobné "taškařici" až nedůstojné....stejně tak jako je nedůstojné gramotnému divákovy Modelky s.r.o. sledovat!?!?!?!?!?(16.10.2015)

• Likan7

Regulérně jsou Modelky s.r.o. jeden z nejhorších českých filmů, jaké jsem viděl. Beru, že se mělo jedna o recesi a komedii, jenže kde byla ta komedie?!(23.1.2017)

• Dementra

Nevěřim, fakt nevěřim, že takhle blbý holky existujou. Tak hloupý dialogy! Tak špatný herci! Karikaturu udělali naprosto z každýho. To už si radšim pustim Kameňák. Ale doporučuju vidět. Jako kurizotu pro příklad toho nejhoršího, co česká kinematografie dokáže nabídnout (resp. na co má žaludek).(27.4.2015)

• hrudka

Tomáš Magnusek je neumětel českýho filmu. Plné klišé. Bez nápadu. Bez vtipu. Bezradné.(4.2.2016)

• Bozvav

Scénář se vážně nepovedl, dialogy dost tupé, stejně jako hlavní protagonistky (modelky). Nicméně pár vtipných hlášek i momentů bylo, to že film jako celek působil lacině až amatérsky sice na kvalitě nepřidalo,ale horší než spousta jiných ptákovin to nebylo.Za mne 30%.(8.7.2016)

• GlamourCat

Nereálné, nevystihující. Dnes je móda skromnosti (říct v televizi, že chtějí jen muže, co jim kupují dárečky??) a hlavně sportovního správňáctví. Celé je to hloupé, přikrášlené a zjevně napsané od člověka, co neměl šanci do toho proniknout. Prostě marnost.(13.9.2016)

• bobstock

Magnusek s Laňkou předvádí absolutní amatérismus. Tyhle dva nemaj žádnou sebereflexi, protože kdyby jí měli, už dávno by si vzájemně prostřelili hlavy pětačtyřicítkou. Scény bez smyslu, trapné vypointování, průjem televizních ksichtů a hle, Petr Novotný ještě žije a dokonce ani neumí hrát. Anetiny a Evininy kozy byly asi jedinej důvod těch dvou kašparů napsanejch do režisérů přiblížit se co nejblíže k nim. Moje domácí video na VHS z Korfu bylo lepší než toto. A to mě bylo 15let!! Bože..... :o -10%(10.5.2018)

• vozralec

Tak tohle se moc nepovedlo. Bohužel.(26.1.2016)

• Godhaj

,,Vopíchal mě úplně celou!“ ,,Mě vůbec.“ Tomuto šílenému počinu se dá říkat film jen stěží. Velmi těžko se dá vyjádřit, jak moc je to špatné. Celý film stojí na jediné trapné myšlence, že modelky jsou hloupé. To je jediný stavební kámen tohoto filmu. Pak se tam vyskytují jakési miniscénky o homosexuálech, umělých prsou, fotbalu, soupeření v módě atd., které do sebe vůbec nepasují. Snad polovina záběrů je reklamou na partnery filmu. O herectví se nedá mluvit, herečky, co hrají modelky naprosto brutálně přehrávají, a není to vtipné, je to hloupé, nudné a trapné. Stejně se dá popsat i příběh či kamera, která zabírá z ruky skoro vše, a je opravdu strašná. Marný příběh soupeření dvou rachotin se naprosto rozsype v závěru, který se nese v duchu: ,,Šak o nic nešlo, vo co gou, néééé!!“ Soundtrack jak z týnejdžerského filmu se už vzpírá jakémukoliv logickému vysvětlení. Magnusek s Laňkou jsou, co se režie týče, naprostí diletanti a tenhle film je hnus.(13.10.2015)

• klukluka

Mažu ODPAD! a nechávám bez hodnocení. Tohle je pochopitelně sračka všech sraček, ale Magnusek má z mého pohledu v porovnání například s Mašínem a jeho tragickým Wilsonovem, nebo Nikolaevem a jeho odpudivou Vybíjenou jednu ohromnou výhodu: na nic si nehraje, nedělá ze sebe mistra světa, nezve si na premiéry těch svých konzerv pro milovníky vepřovýho a blbýho hollywoodský veličiny typu Woodyho Harrelsona, netváří se a netvrdí, že stvořil bůhvíco. Dělá, co ho baví, a co ho pravděpodobně i celkem slušně živí, protože nenáročných diváků tady bude vždycky nepoměrně víc, než těch náročných. Jeho filmová potence svědčí o tom, že mu to funguje, a jeho diváci od něj dostávají přesně to, co od něj dostat chtějí - primitivní, z jejich škodolibého pohledu pozitivní zábavu, které porozumí, i kdyby měli tři čtvrtě filmu třeba protelefonovat. Zjednodušeně - ten tlustý, nepěkný pán dělá dobře špatné filmy. A to je svým způsobem taky umění.(2.3.2016)

• dalibor.durcak

No já jsem od toho nic nečekal (český film prostě....), ale aspoň se bylo na co dívat a pár úsměvných momentů to přineslo. Zajímalo by mně, jestli jsou ty holky opravdu takové, jak se prezentují v tomto filmu, tedy jestli holky musely hrát, nebo to daly tak nějak přirozeně...(23.7.2016)

Tak já jen doufám, že to ty tři holky hrály, protože jestli ne, tak potěš koště. Větší slepice snad už ani neexistují. Film má říz, nedrží se nějak děje a vůbec to není na závadu. Některé hlášky by bylo záhodno tesat do kamene. Já jsem se u filmu bavil a snad kouknu ještě někdy znovu.(13.10.2016)

Ježiš, to je fakt sranda tady, zase kopa pseudointelektuálů. Hele, víte, jakej má ten film podtitul? Úplně blonďatá komedie!!! Viděl jsem ten film s kopou náctiletých holek, který se smály od začátku do konce. Tak prďte na umění, ten film je sranda a hlášek má fakt hromadu.(9.12.2014)

• maniacxl

To se nedá ani s půl kilem kokainu v nosu!Já furt jen nechápu,že ti herci tomu Magnuskovi na to vždycky kývnou.I když teď mě dochází.....jací pak "herci"?Domenico Martucci,Petr Novotný,Lucie Váchová??Další strašnej humus alá mistr Magnusek!Tenkrát,snad při psaní komentáře na nějakou jeho píčovinu jsem v něm občany prosil,aby zabily Magnuska.Očividně se to nedaří a nedaří.A ty hodnotitele,co tomu dali pět hvězdiček bych chtěl poznat u šálku cejlonského čaje s medem.ODPAD!!!(8.2.2015)

Byla to nuda bez děje, mraky známých ksichtů, kteří nikdy nehráli ( Domenico Martucci vévodí ), nepřišlo mi to ani moc vtipné. Nejsem nepřítel Magnuska, tak teda zkusím hodnotit pozitivně: Když budu považovat za odpad českého filmu Babovřesky a Kameňák tak tohle dílko je více úctyhodné ( respektive neškodné) už kvůli tomu, že neobsahuje žádný zlý humor a ukřičenost a hlášky typu Víš kolik bere? ( to má Troška v každém druhém ) takže jednu hvězdu má jistou. Řemeslně je film bída ( kamera, scénář, dialogy, střih ), ale přeci jen námět je celkem originální - svět modelingu ač teda hodně povrchně a hloupě tady ještě nikdo nezkusil. Druhá hvězda. A nakonec je to takové barevné, rádobyveselé pokoukání na občas hezké holčiny. Nejkouzelnější byla tedy Nicola Votavová v roli modelky s chlapským hlasem. ( říkal jsem si, kde jsem ji viděl a hle pamatuji si ji z hádací scény s Mádlem ve Vejšce ) Takže když k tomu přidám roli Reginy Rázlové můžu s klidným svědomím dobré nálady dát celkem tři hvězdy.(18.2.2016)

Tomáš Magnusek se tentokrát pokusil zalepit díru v české kinematografii s netypickým námětem a to snímkem z modelingového prostředí. Dějově vsadil na dvě navzájem si konkurující rivalky a jejich nekonečné schválnosti a naprosto uťáplé slečinky snažící se v modelingu prosadit za každou cenu. Tvůrci se nijak netajili inspirací od podobných amerických snímků a je vidět, že snaha byla obrovská. Jenomže když na druhou stranu s takovým žánrem chybí zkušenosti, je to na výsledku setsakramentsky znát. Chvílemi je to ryzí komedie, chvílemi bláznivá až ztřeštěná komedie, chvílemi to spadne dokonce i do sitcomu. Živost na celém tom dění sice je, ale přeci jen tomu ještě chybí ona určitá jiskra. Ale nápad to byl dobrý. Konečně také něco jiného, než neustálé rodinné dramatizace, které jsou do nás tlačeny téměř všemi směry.  (7.4.2016)

• DanielP.

Magnuskovi už nic nedávat proboha živého...To je otřes.(18.8.2016)

• Salvator

Tomáš Magnusek má mimořádnou schopnost podílet se na výhradně špatných filmech.(7.7.2018)

• Sasulka3

Mozna i dobry napad na parodii, ale bohuzel je rozdil mezi humorem a trapnym humorem.... :)(10.10.2019)

• makuk1

nechci kopat do srac.......(9.12.2014)

• jirkahodr

Pro mě velké zklamání, i přes komentáře které tu jsou jsem čekal,že to bude o trochu lepší. Slibné téma, které je absolutně nedotažené. Ano je tam pár hlášek, které ovšem v kontextu celého filmu vyznívají poněkud strojeně a trapně. 90 minut jsem se v kině střídavě cítil trapně a střidavě se díval směrem k východu. Myslím,že se pan Magnusek po Bastardech vydal špatným směrem tahle komediální témata prostě neumí a možná mu nejsou ani blízká.(20.12.2014)

• Prubner

Film má nevýraznou dějovou linii, scénář nedrží pohromadě a jde vlastně jen o nevyrovnaný soubor scének a epizod, někdy zábavných, většinou ale ne. Režie je neobratná, herecké výkony kolísavé: Ivana Korolová přehrává jak šílená, tři bloncky v rolích modelek jsou slabé, takže film do určité míry zachraňují staří pardálové Rázlová, Steimarová a Štěpnička. Vtipných okamžiků je tu málo, některé vtipy jsou navíc zabité špatnou režií a špatnými herci. Oproti Jedlíkům je to pro Magnuska krok zpět.(2.4.2015)

• fafejt001

Opravdu , ubohé , stupidní , vulgární , oplzlé , humus . . . . Šampon do vlasu z mého ocasu - říká Magnusek ve filmu , asi mu vážně hráblo . Nejhorší film za posledních 10 let . Fakt hrůůůůůůůza . Ubohost prvního stupně .(18.4.2015)

• tsatsiki

Pěkná, i když dějově jednoduchá česká komedie, která určitě stojí za zkouknutí. Na večér, kdy v tv nic není, se na to dá koukat.35%.(26.4.2015)

• montelie

Kravina, ale nějaký náznak děje tam byl. Rozhodně nejlepší Magnuskův projekt.(19.1.2016)

Panebože, to je fakt neuvěřitelná pitomost. Ale zasmál jsem se! Film za dvě hvězdy a jedna navíc za Ivanu Korolovou.(16.1.2017)

• Amalberga

Asi bych tohle veledílo, kde Magnusek hraje stereotypní buznu, dokoukala dál než do půlky, kdybych měla pocit, že mě překvapí, pobaví nebo se prostě něco stane. Bohužel si to nemyslím a dlabu na to. Tedy je pravda, že se postavy snaží hláškovat a vyprávět vtipy, ale prostě se mi jejich podání nelíbí. Tedy, přiznám se, jednou jsem se zasmála a to sice:"Jestli budeš řvát, tak ti utrhnu hlavu!"(6.2.2017)

• Pajulka55

Na tohle se radši ani nepokoušejte dívat, my jsme to zkusili a fakt se to nedalo...děsná kravina.(4.8.2017)

• Saxos

Magnusek si chtěl střihnout roli bukanýra, tak spolurežíroval největší fuck na pěkně dlouhou dobu.(8.11.2017)

• pepe_r

Tušil jsem co asi uvidím a viděl jsem. Dlouho jsem přemýšlel jak hodnotit. Námět vlastně není špatný, nápad co za tím je je dobrý, ale to je právě to všechno. A protože hodnotím film tak musím jednoznačně hodnotit jako odpad a říkám si, že by někdo měl zaplatit ještě pokutu za to, že zničil dobrý nápad, dobrý námět. Prostě ne, je to hrozný film nedrží pohromadě. Příčí se mi v souvislosti s Modelkama psát slovo film, je to schrumáž záběrů seřazených za sebou. Jak něco takového mohl pustit režisér ven ? Když ne režisér tak jak střihač nebo dramaturg ? Role kameramana je mi také záhadou, jeho úlohou bylo asi jen šroubovat kameru na stativ, jinak nechápu na co jsem se díval. Tohle přeci nejde aby kdo si usmyslí tak pošle film do kina. Nechci volat po nějakých komisích co budou schvalovat zda film může do distribuce nebo ne, ale nějaká ochrana diváků kvůli takovým filmům by zavedena měla být!(9.12.2014)

• fila_B

Nedá se měřit jiným metrem to, že to je Magnusek - filmařsamouk. Ten film je prostě blbě udělaný. Ten film nefunguje i když máte zavřené oči protože se na to nedá dívat (díky kameramanovi). Ten film nefunguje i díky střihačovi, protože se tam prostě ztratíte, na druhou stranu střihač může být i hrdina protože nikdo z nás neví co vlastně pan Magnusek natočil, tak že střihač nás ušetříl třeba ještě něčemu horšímu. Ale metál by zasloužil pokud by to zkrátil cca na 5 minut. Bohužel je to 90. Jen bych vzkázal, prosím pane Magnusku neučte se na divácích.(9.12.2014)

• honza1205

Magnusku ty tragéde,zruš tady ty falešný účty.(22.12.2014)

• Karolek

Že mívaj modelky v hlavě vymleto bylo zřejmý i bez týhle komedie už z toho, že dělaj zrovna tuhle "profesi". Místy vtipná sonda do světa modelingu, jen by to chtělo ještě nějakej děj, vymakat dialogy a pryč s takhle banální zápletkou a hloupým rozuzlením.(29.4.2015)

Upřímně nechápu zdejší hodnocení. Je pravda, že po stránce řemeslné jde o lehký český průměr poslední doby, ale na druhou stranu je zde perfektně a celkem vtipně popsán úpadek českých hvězdiček a celebrit, kdy každá modelka či miska ze dne na den začne být hvězdou, začne zpívat, hrát či moderovat. Celkem vtipná reakce na současný svět "šoubyznysu" a bulváru. Docela jsem se pobavil a paní Regina Rázlová se zaslouženě vrátila k českému filmu - zde s poměrně velkou grácií a notnou dávkou ironie. Začínám mít pocit, že to nízké hodnocení zde mají na svědomí lidé z modelingového byznysu :-)(6.7.2015)

• Nathaniel8

Nevěřil jsem, že to bude dobrý film. Ale takový průser to bylo i nad moje očekávání.(13.1.2016)

• ssarka

přesně 00:15:15 jsem to vydržela...tohle má 28 % ? tak to jděte někam tady fakt(5.4.2016)

• fruitixx

Nemám rád přehrávání, nemám rád trapné iqvetykve, nemám rád infaltilnost, najivnost, nepřirozenost, umělost a šmouly nemám rád taky. Škoda nevužitého potenciálu, kdyby film neměl zde vyjmenované vlastnosti, tak by to i šlo. Bylo nakousnuto hodně věcí avšak nedotaženo, některé vůbec nevyzněly.(2.7.2016)

• Kamil111

Zlaté Babovřesky.(19.7.2016)

• byk_1

Klasický Magnusek -> prostě s*ačka(3.11.2016)

• Kvapca24

Snaha byla, ale zbytecna ztrata skoro 2 hodin zivota.(14.4.2017)

No čekala jsem teda lepší konec(2.8.2017)

• erion26

To bylo tak strašné, že mi to nešlo ani vypnout.(31.1.2018)

• Hopeman

Vydržel jsem 19,3minut pak jsem začal hledat pistoli a náboje............škoda filmového materiálu.(1.2.2018)

• tyzmrde

FILM MÁ POCTIVÝCH 21%(8.9.2018)

• vel1977

Pane boze za co(5.10.2019)

Navzdory zažitému trendu kopni si do Magnuska a dej filmu odpad aniž jsi ho viděl, jsou Modelky slušným zábavným českým filmem, který trpí hlavně nepříliš výraznou hlavní dramatickou linií. Ovšem jako soubor provázaných scének z atraktivního prostředí inspirovaných mnohými skutečnými událostmi, fungují slušně. Z Magnuskovi produkce jednoznačně nejlepší kousek(5.12.2014)

• psekera

Po prvních 20 minutách odešli 3 lidé, někdy v půlce se to zlomilo a v krátkých intervalech po sobě odešlo asi tak 15 lidí. Tím jsem tam zůstal s partnerkou v kině sám..(10.12.2014)

Jako ten film je plnej tak dokonalých nápadů... Třeba ta hluchoněmá restaurace, kde "zpívá" hluchoněmé vokální skupina, to mě rozsekalo. Nebo jak ty modelky přijdou do tý opuštěný hospody a musí sníst ten sulc. A ta modelka s mužským hlasem, to bylo taky nejvíc. Mně ten film fakt ukrutně bavil a s kamarádkama jsem se u něj pobavila jako už dlouho ne Pro Harry 77: Schválně jsem se podívala na profily těch, co filmu dávají odpad a polovina z nich má taky nový profily. Všim sis toho? Já doteď nevěděla, kdo to je Magnusek a je mi to jedno i teď. Beru to, jestli mě film baví nebo ne. Tenhle mě bavil.(10.12.2014)

Po těch komentářích tady jsem se toho filmu bála, když jsme na nej s kamoskama sly, ale nakonec to bylo příjemný překvapeni. Jako Ďábel nosí Pradu to fakt nebylo, ale zenskej svět tam je zachycenej fakt dobre, a scéna ze zachoda, jak Moravcová říká: Měl by se víc zajímat o moji duši, ta se asi mezi nama holkama stane kultovní... Proste jsme se dobre pobavily(13.12.2014)

Jste normální? Dávat tomuhle filmu odpad? Nikdy bych si nemyslela, že českej film z prostředí modelingu může bejt takhle vychytanej... Bavila mě ta holka, jak hraje v Ulici a jak se ukázala, že je to ta bulvární vym*dávka Ornela Štiková, to byl fór na konec úplně peckoidní(13.12.2014)

• Harry77

Film jsem neviděl a nejspíš neuvidím, tak nehodnotím. Co ale začíná být na pováženou je, že s největší pravděpodobností si Magnusek zajišťuje fake účty, který tady na csfd.cz zvyšují hodnocení. Když si prohlídnu většinu účtů uživatelů, kteří dali vysoké hodnocení, tak téměř všichni mají evidentně nový účet a jediné hodnocení a to právě tohohle filmu. Alespoň to je stav k dnešnímu dni 16.12.2014. Je vidět, že Magnuskovi došlo, že v dnešní době návštěvnost zásadně ovlivňuje hodnocení na csfd.cz a tak na to reaguje. Otázkou tedy zůstává, do jaké míry může csfd.cz díky Magnuskům apod. zůstat do budoucna relevantním. Takže když už Magnusek kurví českej film, rozhodl se zkurvit i csfd.(16.12.2014)

u mě dobrý(21.12.2014)

Nerozumím... co má na tom filmu bejt špatně? Mně přijde po sračkách typu Díra u Hanušovic jako konečně zábavnej českej film.(23.12.2014)

Bud nemám vkus nebo nevim ale ja se nečekaně dobre bavil(25.12.2014)

Od té doby, co jsem to viděla v kině, jsem viděla ještě dvakrát v TV a pořád mě ten film baví, nacházím tam skrytý vtipy (jako třeba když Rázlové zvoní mobil melodií Majora Zemana). Už dlouho jsem žádnej českej film nechtěla vidět víckrát než jednou, naposledy asi Probudím se včera, ten mě taky baví(3.1.2015)

Film me pobavil je to taková prumerná komedie pro mlade.(6.1.2015)

Tohle byla fakt p*del :)(23.5.2015)

• KcarlosK

Jedna z milosti, ani nevím za co. Asi to bylo myšleno jako komedie, ale obávám se, že takhle nějak to nejspíš opravdu bude. Ty věšáky na hadry tu byly samy za sebe. Ani nemusely nic hrát. Stejně to neumí. Navíc jsou všechny hnusný.(15.7.2015)

Viděli jsme s holkama na Hrnci smíchu a nemělo to chybu, řezaly jsme se smíchy. Je až neuvěřitelný, jaký věci ty blbky na plátně prováděj, a i když je ten film blbost, tak legrační blbost, která vás pobaví(4.8.2015)

• BigMen

poslední šance pro Rázlovou. nedopadla. Moravcová, no, co k tomu dodat? snad jen to, že ona vlastně ani nehrála. blbost, trapárna, demence, zhovadilost a totální výsměch všem modelínám. což je škoda,protože ne všechny jsou Moravcová a spol(12.10.2015)

• Miba1

105 minut utrpeni! Přišlo mě to, jak kdyby Magnusek zadržoval rok sraní, pak najednou vyndal špunt z prdele a z těch sraček, co vytekly vytvořil tenhle snímek. Opravdu nesmysl první třídy, totální spatlanina, příšerná kamera a tragický dialogy. Jednu hvězdu jen za Terku Jemelíkovou :)(23.11.2015)

• kecal

Tomáš Magnusek si i po těch letech snad stále myslí že jde talent nahradit vytrvalostí.(10.1.2016)

Skvělá komedie, co si na nic nehraje... S partou jsme se u toho bavili. Jen mi přišlo, že to mělo na CS filmu nějakej divnej ořez... ale dneska si to dám s chutí znova(10.1.2016)

Nechápu to hodnocení tady. Pro nás s holkama, který se v modelingu pohybujeme, je to kultovní věc. Není tam nic, co by se v tý branži nemohlo stát... a bohužel, některý z nás takový pipiny fakt jsou :D :D :D :D(10.1.2016)

"Měl by se víc zajímat o mojí duši, chápeš?" - nejvíc hláška!(19.1.2016)

• DavidAAAA

Jak mám Magnuskovu tvorbu rád, tak tohle je těžký úlet. Dokoukal jsem do poloviny, pak už ani moje silná vůle nestačila. Žádný děj, tragičtí herci, v tom filmu není absolutně nic, co by mne nějak zaujalo.(30.1.2016)

• xx66xx

Bože kdy se Češi naučí natáčet něco podřadného asi tehdy kdy nebudou dostávat finanční podporu tento film musel sponzorovat jen V.. bohužel oničem film škoda strácet čas nad tímto filmem hudba uplná katastrofa.(28.5.2016)

• TomKey

Pročpak asi vznikl tento film? Pár modelek mělo měsíc volna? Divoká Silvestrovská sázka? Magnusek našel ve Varech igelitku s miliónem? Těžko říct....(20.6.2016)

• andy60

Od celkem koukatelných Bastardů to jde s Magnuskem skopce. O nějakém hraní, ději či zápletce nemůže být řeč, takže zbývají fórky. A abych jen nekritizoval, na deset trapných vychází jeden ucházející.(25.7.2016)

Vynikající česká komedie. Konečně... S holkama už jsme jí viděly potřetí(25.7.2016)

• somme

Boze, proc?!!!!!!!! Za co me trestas?!!!!!!(12.10.2016)

• Lew.Ashby

Jedna hvězda za Nikol Moravcovou a pár vtipných momentů. Jinak se jedná o klasický Magnuskovo "dílo", který rozpoznáte na první pohled. Jeho jedinečný rukopis se vyznačuje především mizernou kvalitou obrazu a a nulovým nasvícením snímaných scén. Na první pohled práce studenta 1. ročníku FAMU, ovšem vzhledem k tomu, že to vidíte v televizi, tak se nejspíš jedná o film od Magnuska. A když už se tomuhle individuu (ne)podaří něco natočit, tak se rovnou i obsadí jako herec. Chápu, že nikdy nemá jistotu, že televize Barrandov tu za rok ještě bude, aby mu zaplatila další natáčení, tak je potřeba z toho vyždímat maximum. I když upřímně - kolik takový natáčení může stát? Vždyť i na mobil dneska natočíte koukatelnější materiál. Kdyby jste náhodou patřili do skupiny zrakově handicapovaných, poznáte pak Magnuskovy filmy podle naprosto primitivního rádoby humoru, který se na rozdíl od toho v Kameňáku nebrání použití hlubších vulgarit. Na Kameňák nebo Babovřesky je ovšem na rozdíl od Magnuskových filmů radost se dívat (beze zvuku), protože Zdeněk Troška je oproti němu řemeslný mág, vzhledem k poměru budget / obrazová kvalita... A to už je co říct! Záhadou pak zůstává, proč má jakýkoliv profesionální herec, který si zahraje alespoň v Ordinaci v RZ, potřebu účinkovat v něčem takovém. To že se v Magnuskových filmech objevuje spousta nehereckých "osobností" je jasné. Ty jsou rádi za každou příležitost být v televizi, protože si díky tomu mohou říct o vyšší honorář za příští moderování zahrádkářského bálu v Horní pěně... Ale když jsem v Modelkách zahlédl i Stevena Seagala, tak jsem potřeboval chvilku, než jsem poznal, že se nejedná o další Stevenův filmový zářez ve kterém tentokrát nezbylo na tupé, ale o Petra Novotného, který se s bradkou a delšímy vlasy Stevenovi začíná nebezpečně podobat... Možná by to mohl být pro Magnuska nápad na jeho příští (akční) film Bavič s cejchem smrti.(30.10.2016)

• Beliel

Dneska jsem se probudil a na televize běžel kanál CS film. A na něm toto...ještě se zalepenýma očima jsem se zorientoval a nechal v TV běžet, to co tam je. Tohle je vrchol žumpy českého filmu. Pokud se dnes dokážou sehnat peníze na takovéhle točení, tak je něco někde špatně. Blbost, slátanina, pro lidi co sledují VIP zprávy a podobné hovadiny asi super film, ale pro obyčejně racionálně uvažujícího diváka je to brak. Otřesné! Zavřete Magnuska a už ho k filmu nikdy nepouštějte!(15.1.2017)

• ACE 2007

jako vždy...dá dohromady výborné herce, výsledek KATASTROFA...Tady, dá dohromady krásné matrace, výsledek KATASTROFA.....:)(28.3.2017)

• Elaine Lóre

Znáte ten pocit, když shlidnete naprosto strasnej film a říkáte si,že nic horšího už být nemůže? Tak to jste ještě neviděli modelky s.r.o...(14.7.2017)

• zaza1

První za to, že jsem se zasmála. Druhá za to, že bylo vidět, že si z toho dělají srandu (doufám).(11.8.2017)

• xray0045

Nedal jsem to, to proste neslo. Vim ze hodnotit film kdyz jsem z neho videl 70% neni spravny, ale ja nechci skoncit u Chocholouska a tak jsem to radsi vzdal. Moda radoby celebrit je tady vystrcena na obdiv, Lidi ktere spolecnost povazuje za celebrity protoze se se umi neposrat z namireny kamery, ale boty si zavazat neumi, zde delaji ze hrajou ve filmu. Na to co je ve filmu videt to ma o 2 rezisery vic nez je potreba. Kazdy kdo dokoukal az do konce a stale nema potrebu vydloubnout Magnusekovi srdce lzici, mam muj neskonaly obdiv.(1.2.2018)

• strange.dee

Jedna ušmudlaná hvězda za kozy Anety Krejčíkové !!!(9.6.2018)

• zuzam

Marně jsem celý film hledala alespoň jednoho aktéra, který by byl schopen alespoň trochu hrát. To byl jediný důvod, proč jsem ho dokoukala, i když s přestávkami, ale rozhodně bych to podruhé nechtěla absolvovat znovu, dokonce ani kdybych za to byla placená. . O absenci nějaké rozumné myšlenky, nápadu prostě čehokoliv, co by odůvodňovalo vznik tohohle filmu ani nemá cenu psát. Tady musím opravdu ohodnotit bez jediného zaváhání jako odpad.(13.8.2019)

• Kaylar

Film lze doporučit opravdovým masochistům, kteří hledají filmařské dno. Je však nutné dodat, že ačkoli i v případě takto slabého dílka se sice pohybujeme v pořádně smrdutém bahně, o úplné dno se nejedná (viděla jsem už i horší filmy).(19.8.2019)

• Pedro72

Herci hrají, že nehrají, neherci hrají, že hrají. Dva (!) režiséři předstírají, že režírují. A jen tak mimochodem, kdo jsou tihle lidé: David Laňka, Tomáš Magnusek, Nikol Moravcová, Martin Kraus, Martin Písařík, Evelyna Steimarová, Aneta Krejčíková, Domenico Martucci, Adriana Bajtková, Albert Černý, Kamila Janovičová, Petr Novotný, Ivana Korolová, Lucie Váchová, Vlasta Korec, Tomáš Kraus, Lumír Olšovský, Luboš Xaver Veselý, Tereza Jemelíková, Kateřina Wohlmann Votavová, Nicola Votavová, Michal Milbauer, Eva Perkausová, Aleš Cibulka, Martina Hekerová, Michaela Haladová, Kateřina Cajthamlová, Marko Lopatić, Patrik Štěpán, David Novotný, Tereza Těžká, Tereza Blažková, Jiří Zídek, Milada Thérová?(4.10.2019)

Tak jestli tohle Tomáš Magnusek myslel jako satiru a výsměch všem modelkám a fotbalistům, tak to od něj beru a docela rád jsem se na to podíval. Sice mi vadila dlouhá stopáž filmu a co si budeme povídat, děj tento film opět určitě nemá, ale některé hlášky jsou fajn a na "modelky" se dá určitě dívat (hlavně na Nicolu Votavovou, které tvůrci dali chlapský hlas). Jinak jsou všechny postavy příkladně pitomé, ale věřím, že schválně a bylo to tak v plánu.(4.10.2019)

• ostravak30

Jak moc je tento film tragicky a nekonečně špatný popisuje mé konsternované sdělení, že Petr Novotný nakonec nezahrál tak špatně. Což je v porovnání se skutečnými herci opravdu co říct. Třeba Tomáš Magnusek to má asi jako koníček - hrát ve špatných filmech, a jsem si skoro jistý, že se snaží vytvořit národní rekord. Stihnout za život co nejvíc filmů, které jsou kvalitou na úrovni porna. Jen s tím rozdílem, že zde se teda nešu.á, ale já mluvil o kvalitě hereckých výkonů a zvuku, scénáři, hudbě atd. Oplzlých hlášek je zde ale také dost. První, na co si vzpomenu hned, je kvalita zvuku. Buď byl zvukař totálně na mol, anebo to zvučil někdo jako já, kdo má se zvukem asi takové zkušenosti jako já a tedy, že si doma umí dát telku nahlas. Scénář je tragický, hudba je tragická a celý děj je tragicky tragický. Absolutní ztráta času a další z řady podivení, na co všechno se u nás najdou peníze, když se chce. Tak hlavně, že v Česku chybí peníze na sociální služby, ale financují se ze státního fondu kinematografie podobné obludnosti. Tvůrcům bych vzkázal akorát to, že českému občanstvu nejvíce prospějí tím, když nic točit nebudou.(14.10.2019)