Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte v Dé pětce, nové hitparádě na Déčku. Každý týden se můžete těšit na sedm soutěžních písniček, z nichž pět postoupí do dalšího týdne na základě vašeho hlasování. Přineseme vám čerstvé hudební novinky i starší, časem osvědčené hity. Kromě písniček se budete setkávat také se zajímavými hosty, které si budou zvát moderátoři Adam Mišík a Marta Dancingerová. Vydejte se na hudební výlety s Dé pětkou! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Trochu zbytečný pořad. Na dětský kanál by se hodila maximálně tak hitparáda dětských písniček. Ty, které se v pořadu objeví, lze vidět a slyšet kdekoliv jinde. Ale chápu, že nový dětský kanál musí mít pořady různorodé. ()

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Adam je prostě, jak říkají holky, slaďouš a sexouš. A tuto kombinaci uplatňuje i v této hitparádě. Dobře mu sekunduje sympatická Martička a hrají docela dobré písničky. Hitparáda mi přišla vtipná a některé vstupy byly docela vtipné, ale v rámci šetření na čt moderátory později vyhodili a nechali jen decibelku, kterou dabuje Marta, takže v podstatě z dobrého pořadu udělali nudnou hitparádu. 3* ()

mikehoblog 

všechny recenze uživatele

První díl takový průměrný. Mišík to tam prostě kazí......ale za nápad a obstojné zpracování i tu třetí hvězdičku dám. ;) ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama