Dé pětka (TV pořad)

Hudební

Česko, 2013, 30 min

• Legacek

kdyš v názvu je pětka tak mu dám mínus 5 takže OTPAT!(4.10.2015)

Taková další hitparáda, které pomáhají velmi sympatičtí moderátoři, ti se své role zhostili dobře.(3.2.2014)

• lubospoti

Trochu zbytečný pořad. Na dětský kanál by se hodila maximálně tak hitparáda dětských písniček. Ty, které se v pořadu objeví, lze vidět a slyšet kdekoliv jinde. Ale chápu, že nový dětský kanál musí mít pořady různorodé.(13.10.2013)

První díl takový průměrný. Mišík to tam prostě kazí......ale za nápad a obstojné zpracování i tu třetí hvězdičku dám. ;)(1.9.2013)

Adam je prostě, jak říkají holky, slaďouš a sexouš. A tuto kombinaci uplatňuje i v této hitparádě. Dobře mu sekunduje sympatická Martička a hrají docela dobré písničky. Hitparáda mi přišla vtipná a některé vstupy byly docela vtipné, ale v rámci šetření na čt moderátory později vyhodili a nechali jen decibelku, kterou dabuje Marta, takže v podstatě z dobrého pořadu udělali nudnou hitparádu. 3*(1.9.2013)