Epizoda 3 (S01E03) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Je patrné, že když dostane Jan Hřebejk kvalitní látku, tak pořád umí. Takže když se nabízí třeba jedovaté dusno u rodinné večeře, Hřebejk vládne. A peprné hlášky s ním. Jakmile ale scénáristé poleví, je zle. Tak trochu vadí i lehce katalogový svět – všichni jsou načechraní, vymódění, mají luxusní kanceláře a bejváky. A jejich trable jsou vesměs citové a nijak zásadní, ač neříkám, že by urážely inteligenci diváka. Zatím se nijak nenudím, ale těším se, že do toho (s tvůrci) pořádně hrábneme.(3.10.2018)

Tentokrát jsem jednu hvězdičku přidal, protože Lenka Krobotová oživila to děsivé utrpení dua Geislerová/ Havelka a protože se mi dostalo hodnotné rady do života o tom, že je dobré naředit silný džus vodkou. Zatímco mi dost vadí, když se musím dívat na lásku mezi dvěma chlapci, lesbičky ve mně nikdy negativní pocity nebudily, takže ten zárodek čehosi na masáži hodnotím kladně.(11.2.2018)

• chrispe

Začíná to vypadat, že to bude jeden z těch seriálů, kde kámen drbe cihlu. Docela mě děsí ty netečné děti.(24.6.2018)

Krobotová jako mrcha naprosto famózní.(14.8.2017)