Epizoda 4 (S01E04) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Čermák vs. Polívková asi nejvýraznější v tomto díle.(14.8.2017)

Jedni se scházejí po tmě, druzí se přitahují, ač jeden z nich čeká dítě s jinou, další (dvě ženy) si vyříkávají předchozí nedorozumění. A kouzelný sukničkář Hynek Čermák koupí manželce na výročí vibrátor. Místy je to milé, jindy to má fajn náladu, čemuž výrazně pomáhá Praha a její prosluněné lokace s lodičkami, uličkami, kavárnami. Naštěstí se objevují trable, se kterými se snad každý z nás už setkal, takže se dá s lecčím ztotožnit, ale zároveň mrzí ono stálé klouzání po povrchu. Zatím trochu vadí i lehká předvídatelnost.(3.10.2018)

• Necrotongue

Tak ale teď vážně, ty zoufalé schůzky u Vltavy bych fakt zrušil, zbytečně mě nutí ubírat na hodnocení. Jaguár s Mustangem se postarali o to, že jsem se přece jen místy bavil, celkově se ale stále nedělo nic úžasného. Hynek Čermák mi v seriálu připadá jednoznačně nejpřesvědčivější a Milanovo pojetí výročí musí být snem každé romanticky založené ženy. "Já přece nemůžu za to, že jsem atraktivní."(11.2.2018)

• chrispe

Čtvrtý dĺ ve mně konečně vykřesal nějaké emoce, i když ne zrovna pozitivní. Ale pořád si pokládám otázku koho příběh mě vlastně zajímá? Taky mi přijdou všechny docela průhledný - budu překvapená? Doufám! Když už na to koukám! :D(24.6.2018)