Zuzana s Milanem se pohádají kvůli telefonátu Šárky. Milan se s Emou pravidelně schází, stále po tmě a pod skrytou identitou. Masérka Linda se snaží usmířit se Zuzanou. Šárka si jde k Jakubovi vyzvednout opravené kolo, přičemž se společně projedou po Náplavce. Pochválí Jakuba, že se zachoval jako skaut, když se rozhodl zůstat s Markétou a starat se o dítě. Markéta kvůli schůzce se Šárkou udělá žárlivou scénu a donutí Jakuba, aby se s Šárkou už nestýkal. Ema navštíví plastického chirurga - definitivně se rozhodla, že si chce nechat upravit svůj velký nos. Milan se snaží urovnat situaci doma, a tak na výročí objedná večeři a daruje Zuzaně vibrátor. Zuzanu však dárek rozčílí. Při další schůzce ve tmě Milan Emě prozradí, že se do ní zamiloval, přestože neví, jak vypadá. Zároveň prozradí, že je ženatý. Ema s pláčem uteče. (HBO Europe)

Necrotongue

Tak ale teď vážně, ty zoufalé schůzky u Vltavy bych fakt zrušil, zbytečně mě nutí ubírat na hodnocení. Jaguár s Mustangem se postarali o to, že jsem se přece jen místy bavil, celkově se ale stále nedělo nic úžasného. Hynek Čermák mi v seriálu připadá jednoznačně nejpřesvědčivější a Milanovo pojetí výročí musí být snem každé romanticky založené ženy. "Já přece nemůžu za to, že jsem atraktivní." ()

chrispe

Čtvrtý dĺ ve mně konečně vykřesal nějaké emoce, i když ne zrovna pozitivní. Ale pořád si pokládám otázku koho příběh mě vlastně zajímá? Taky mi přijdou všechny docela průhledný - budu překvapená? Doufám! Když už na to koukám! :D ()

castor

Jedni se scházejí po tmě, druzí se přitahují, ač jeden z nich čeká dítě s jinou, další (dvě ženy) si vyříkávají předchozí nedorozumění. A kouzelný sukničkář Hynek Čermák koupí manželce na výročí vibrátor. Místy je to milé, jindy to má fajn náladu, čemuž výrazně pomáhá Praha a její prosluněné lokace s lodičkami, uličkami, kavárnami. Naštěstí se objevují trable, se kterými se snad každý z nás už setkal, takže se dá s lecčím ztotožnit, ale zároveň mrzí ono stálé klouzání po povrchu. Zatím trochu vadí i lehká předvídatelnost. ()

LachtanShows

Nechápu, že mi unikal tak energický, poutavý a hlavně tragikomicky vtipný seriál. Už chápu, proč Hřebejk zrovna v tomto období tvořil na filmovém poli takové braky. Všechny tvůrčí schopnosti vyplácal tady. ()