Epizoda 5 (S01E05) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

• chrispe

Nečiň jinému, co nechceš, aby jiní činili tobě. Scéna u kafíčka může být pro mnohé zrcadlo a hlavně prozření. Krobotová tam má opravdu protivnou roli. A Havelka by se měl rozhodnout, co vlastně chce.(24.6.2018)

Sexuální napětí Kolesárová vs. Čvančarová za čtyři hvězdy. Kam se hrabou legendární popůlnoční eroťáky na Nově.(14.8.2017)

Místy krátkozraké jednání postav zamrzí, stejně jako povrchní trable. Nečekám komplikovanou zápletku jak u Davida Finchera, ale opřít by se do toho tvůrci už trochu mohli. Opravdu úplně nepotřebuju sledovat ohranou nespokojenost jedné z postav s vlastním vzhledem (ač výborná Anna Polívková), která ujíždí na internetových seznamkách, přitom za rohem nervózně přešlapuje ctitel Radek Holub. Nicméně slovní přestřelky mezi Jiřím Havelkou a jeho kouzelnou mrchou Lenkou Krobotovou jsou výborné. Stejně jako Anička Geislerová. Praha má díky Hřebejkovi (samozřejmě i sobě samotné) svůj nepopiratelný půvab. Ostatně řemeslně je to od začátku nadprůměrné.(4.10.2018)

Pátou epizodu otevřela scéna z posilovny a následná Emina cesta domů, po které jsem se dlouho chechtal, to byla pecka. Zjistil jsem, že Lenka Krobotová výborně zahání nudu, která neustále obklopuje Jiřího Havelku. V zatím nejzajímavější dějovou linii se mění lesbický experiment, na rozdíl od jiných záležitostí působí opravdově.(11.2.2018)