Epizoda 5 (S01E05) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

 • castor
  ****

  Místy krátkozraké jednání postav zamrzí, stejně jako povrchní trable. Nečekám komplikovanou zápletku jak u Davida Finchera, ale opřít by se do toho tvůrci už trochu mohli. Opravdu úplně nepotřebuju sledovat ohranou nespokojenost jedné z postav s vlastním vzhledem (ač výborná Anna Polívková), která ujíždí na internetových seznamkách, přitom za rohem nervózně přešlapuje ctitel Radek Holub. Nicméně slovní přestřelky mezi Jiřím Havelkou a jeho kouzelnou mrchou Lenkou Krobotovou jsou výborné. Stejně jako Anička Geislerová. Praha má díky Hřebejkovi (samozřejmě i sobě samotné) svůj nepopiratelný půvab. Ostatně řemeslně je to od začátku nadprůměrné.(4.10.2018)

 • mira007
  ****

  Sexuální napětí Kolesárová vs. Čvančarová za čtyři hvězdy. Kam se hrabou legendární popůlnoční eroťáky na Nově.(14.8.2017)

 • chrispe
  **

  Nečiň jinému, co nechceš, aby jiní činili tobě. Scéna u kafíčka může být pro mnohé zrcadlo a hlavně prozření. Krobotová tam má opravdu protivnou roli. A Havelka by se měl rozhodnout, co vlastně chce.(24.6.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Pátou epizodu otevřela scéna z posilovny a následná Emina cesta domů, po které jsem se dlouho chechtal, to byla pecka. Zjistil jsem, že Lenka Krobotová výborně zahání nudu, která neustále obklopuje Jiřího Havelku. V zatím nejzajímavější dějovou linii se mění lesbický experiment, na rozdíl od jiných záležitostí působí opravdově.(11.2.2018)