Epizoda 8 (S01E08) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

• chrispe

Konečně to ve mně vyvolalo trochu emocí. Jakub je kretén. Šárky je mi líto. Zuzana je blbá. Jana Kolesárová herecky září. Emu s Milanem nám jaksi upozadili, ale myslím, že to není na dlouho.(25.6.2018)

Jeden z nejslabších dílů, který měl jednu fantastickou scénu, kdy Čermák běžel pro telefon, když volal Jaguar.(14.8.2017)

Ema se konečně probudila a hned mě pobavila. Anna Polívková má smůlu v tom, že má tatínek tak silné geny, nos by mohl být problém, ale ten předkus... Milan je opravdu případ, jeho deprese i nadšení mě baví a už se těším, až zjistí, jak je to doopravdy. Z toho je jasně patrné, že mě tak nějak proti mé vůli začíná seriál bavit (alespoň jeho část).(11.2.2018)

Konečně se něco děje. Celou dobu se hovořilo o životních krizích, nyní je patrné, že jsou cítit a jsou uvěřitelné. Dějově to začíná šlapat, škoda, že některé postavy tvůrci napsali velmi slušně, jiné jsou ploché a odsouzené k pouhému pitvoření (ctitel Radek Holub). Všechny dějové linky mezi sebou krásně rezonují, jak dvojice Milan a Ema, Linda a Zuzana, tak samozřejmě Jakub a Šárka baví. První zmiňovanou dvojici tvůrci z objektivních důvodů mírně upozadili, není to ale na dlouho. Celkově příjemně drzé a místy solidně vtipné.(9.10.2018)