Epizoda 11 (S01E11) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Začalo to všelijak, nicméně asi tři poslední epizody byly velmi vydařené. Špičkování a ironie z úst Aničky Geislerové úchvatné, jiná Anička (Polívková) dokonale sehraje scénu v kantýně i to, co následuje. Lesbická láska má první trhliny, přesto i tady obě herečky šlapou velmi přirozeně. A Lenka Krobotová fotící „milence“ v parku opět znamenitá. Jan Hřebejk v tomhle spletenci dál úchvatně vede dialogy a kameru posílá do malebných pražských uliček, kavárniček a do okolí Vltavy. Pokud to prvních pár dílů dřelo, nyní je všechno jinak a rád na vše lehce mdlé a navoněné zapomenu.(12.10.2018)

Hmmm tak Zuzka se nám pěkně vybarvila. Ten vztah manželského páru začíná být fakt bizardní. Šla by Zuzana do toho, kdyby šlo o chlapa? Poslední třetina a jde to nahoru. Hurá!(25.6.2018)

Fantomas vs. Geislerová v parku.(14.8.2017)

Je tedy faktem, že celý seriál začal jako katastrofa, podobně i pokračoval, ale nějaké ty kladné momenty se občas vynořily. Jedenáctá epizoda mě podobně jako devátá dokázala pobavit, Milan nemá chybu a závěrečná slezina v Šárčině bytě byla skvělá. A to ani nemluvím o Sidovi.(11.2.2018)