Epizoda 13 (S01E13) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Tak tohle byl absolutní koncert Jany Švandový. Ta dáma umí hrát jak dělo střílet koule.(28.12.2016)

Já tedy vím, že Jan Hřebejk tvrdí, že v dobré komedii musí být i nějaká ta tragédie pro kontrast, ale tento seriál nebyl až tak komický a různých kontrastů tam bylo celkem dost, takže mi vraždění alkoholičky přišlo zhola zbytečné. No, na druhou stranu to bylo rychlejší, než cirhóza.(11.2.2018)

Naprosto skvěle natočené rozloučení s Carmen.. Super atmosféra červených koberců a velkých celebrit!(11.11.2017)

Jana Švandová za hvězdu. Oprávněně. Při natáčení reklamy (ačkoliv každý ze štábu zestárl o pět let) i obecně v roli, ve které utápí stesk po dávné slávě v alkoholu a odmítá „točit sračky“. Izraelská předloha prý byla víc melodramatická, jsem rád, že Jan Hřebejk sáhl víc po sarkasmu. Ano, všechno to tak nějak očekávaně skončilo, ale spokojenost rozhodně převládá. Pokud to prvních pár dílů dřelo (a to opravdu dřelo), nyní je všechno jinak. Věcné situace mají náboj i příjemný humor, herci jsou přesní, dialogy šlapou. Co víc si přát? Postavy se za oněch třináct dílů někam posunuly, spokojenost je na místě.(16.10.2018)

Smrtí vše začíná a smrtí vše končí. A to vskutku pohádkově. Proč ne, já mám šťastný konce ráda. ;) Přidávám se ke všem ovacím na paní Švandovou.(26.6.2018)