Komentáře uživatelů k sérii (14)

• NinadeL

2. série je dost nijaká, postavy se sice posunuly v životě, ale bezúčelně, a Praha je zasněžená. Doufala jsem, že to celé bude poněkud méně iritující, ale opět se to nestalo. Jedinými klady zůstávají nevšední krásy Prahy méně známé (Holešovice, Libeň), poněkud povadlo nadšení pro náplavku, ale samozřejmě nevymizelo zcela. Co dodat? Aňa hraje svou Šárku podobně jakoby interpretovala své sloupky z Elle, její partner nejspíše spadl z Marsu, vztahy na pracovišti kosmetického centra jsou tak strašlivě mimo, že k tomu nelze zvolit žádné existující přídavné jméno. Linka odehrávající se na horách jakoby vypadla ze snu někoho, kdo před usnutím znovu viděl Sněženky a nevěděl, co je na nich dobrého. "Nejhorší výkony" by byla skvělá kategorie pro udělování domácích tuzemských hereckých malin, škoda, že se to neděje. Boj by to byl lítý zejména mezi Krobotovou a Majerem. Nebo snad mezi Polívkovou a Čermákem? Ulevilo se mi, že tentokrát epizod bylo méně, ačkoli pokud bude ještě jeden návrat tohoto formátu, tak bych prosila jen pětiminutové webizody o tom, jak si Aňa sedí na vínku s Kolesárovou. Na tom by snad nic k pokažení nebylo.(7.7.2018)

Po naprosto skvělé první sérii přišel propad a útlum. Je to určitě výborná oddechovka, zasmál jsem se několikrát, ale děj mi připadá příšerně přemrštěný, překombinovaný někdy zahnaný do extrému, jindy až ad absurdum. Pozitivně hodnotím příchod nových postav - naprosto skvělí Majer se Šulajovou, naopak bych se klidně obešel bez herecké stálic Němce a Medvecké, zvláště linie s postavou Františka Němce byla naprosto zbytečná. Stačilo, třetí sérii raději nee.(14.3.2018)

Skvěle navnaděn úvodní sérií, vzrhl jsem se záhy na pokračování. Ale ouha, první epizoda velké zklamání a i v dalších jsem cítil až jako vynucené pokračování, přehnané a přemrštěně nereálné komediálních scény jako by občas chtěly konkurovat v nesmyslnosti Babovřeskům. Z více dramaticky vztahové roviny první série se to stává více komedie. Z původně zábavné postavy Martina (Čermák) se stává zoufalá a skoro zbytečná figurka, Emma (Polívková) je odstavena na vedlejší kolej a přibyly nové postavy, které ještě s osudy ostatních hezky zamíchají. A na tu novou kočku, co je v úvodní znělce, si docela počkáte než se objeví na scéně. Druhá série je nevyrovnaná, ale nakonec fajn. 70%(11.5.2018)

HBO GO - Ano, kvalit první série to nedosahuje, ale pořád se na to příjemně kouká. Je to zábavné (zejména Hynek Čermák a jeho hlášky), vztahy se nečekaně zamotávají a i nové postavy nejsou na obtíž. Stále spokojenost. 75% (with J.)(1.4.2018)

O kus slabsie ako vyborna prva seria, ale stale viac nez funknce na odreagovanie po pracovnom dni. Vyssie umenie, ani ziadnu inu pridanu hodnotu by som tam zbytocne nehladal...(30.1.2018)

Scenáristicky slabé vynucené pokračování dějových linií, které pokračování nepotřebovali. Zachraňují to herci, kazí to nové zbytečné postavy a odbočující linie. Vlastně i některé ze starých postavy jsou už úplně zbytečné, viz Polívková a Holub. Vtipné to je, ale ztratilo to ten romantický nádech. Zachraňují to ještě nějaké divácké sympatie, ale je to zoufalý průměr. (nejlepší epizoda - 1x08)(9.2.2018)

• Necrotongue

Druhá série byla proti té první výrazně slabší, citelně ubylo dobrého humoru, ale, bohužel, zůstaly křečovité výkony některých herců, scénář byl místy až zoufalý a myslím si, že by bylo mnohem lepší seriál ukončit po první řadě a odejít se ctí. Měl jsem dojem, že druhá série jen recykluje témata z minulé sezóny a ani pokus o oživení situace přidáním nových postav příliš nevyšel. Přestože jsem neměl velká očekávání, výsledek mě zklamal. Opravdu mě potěšil jen výborný výkon Hynka Čermáka, ten mě fakt dostal.(13.3.2018)

Druhá série výrazně ztrácí dech a příběhově nemá co nabídnout a tak bohužel už jen těží ze skvělé první série, díky které je stále koukatelná. Samostatně však padá do běžného a možná i spíše slabšího průměru.(26.2.2018)

• markotter

Většina z toho, co se mi líbilo na 1. sérii jako mávnutím kouzelného proutku zmizelo. Zůstal jen utahaný pokus o humor, parodické postavičky a spousta jiných zbytečných přibylo. Tomu se říká pravá nastavovaná kaše.(4.2.2018)

• nenet

Druhou sérii potkal tradiční osud - je o dost slabší než první a některé situace jsou natolik absurdní, že už mě ani nepobavily, spíš jsem kolikrát jen nevěřícně kroutila hlavou. Závěrečné epizody u mě vyvolaly pocit, že koukám na něco jako Beverly Hills 90210 po česku. Škoda, potenciál zde určitě byl.(31.1.2018)

Přece jen trochu slabší další trampoty pražské kavárny(25.1.2018)

Zase mi to vychází na dvě a já zase dám tři. Ty dvě se mi nějak eklují. Má to dobrou kameru, celkem dobře se na to dívá. Zase dali roli staršímu herci - panu Němci a ten ji zvládl na jedničku (i když byla celkem nudná). Slabé místo je zkrátka v příběhu, mnohdy dost přehnaném, jen aby se proboha něco dělo a něco někam posunulo a dialozích, které člověku moc nedají. Ale na naše poměry je to fajn počin. Jo a ty zpomalený záběry Prahy mě fakt štvaly. Dál SPOILERy!!! Šárka a Jakub byla dost divná linka, ale vlastně jedna z těch obyčejnějších. Jakub mě štval, Šárce jsem přála někoho lepšího (chvilku i toho Richarda, ale ona by to lepší volba nebyla) a v závěru mě tím svým chtěním ublížit docela zklamala - ale to by pak nebylo "drama", že. Ema a Karel se neposunuli vůbec nikam, jen občas udělali nějaký ten humor. Zuzana a Linda nám vyšuměli, nová dvojice nebyla moc sympatická. Markéta a Milan tam byli snad jen proto, aby diváka naštvali a občas pohli dějem. Vše se odehraje v podstatě ve třech posledních epizodách a ani v nich to není žádná bomba - rozuměj, že se vyplatilo prokoukávat tím předtím. A z toho, že se příběhy tentokrát odehrávali v zimě a čse svátků podle mě tvůrci nevymlátili už vůbec nic. Hmmm asi bych fakt měla dát ty dvě *.(9.7.2018)

Trochu zaostává za první sérií, ale jen trochu. Perfektní F.Němec a opět H.Čermák. Kdo by řekl, že je to takový komik. A krásná Bertička.(25.1.2018)

Rozdíl oproti S01: 1) Praha v zimě 2) méně děje 3) některý postavy zbytečné ba trapný 4) nové postavy fajn 5) pár scének fakt paráda, ale celkove méně vtipný 6) umatlany happy end (jen lesbický happy end byl šťastný ) . inteligentní příjemný pokoukání ale na S01 to nemělo.(29.1.2018)