Epizoda 3 (S02E03) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 33 min

Trochu pestřejší díl, který je i vtipnější. Hlavní je nástup postavy Richarda v podání S.Majera, Čermák vs. Polívková a Čvančarová to asi obnovuje s Kolesárovou ikdyž ta tam ještě před chvilkou masírovala Kristýnu Bokovou ( poprvé ve filmu nahá ).(9.12.2017)

• Necrotongue

Ani třetí díl druhé řady mě příliš nepotěšil, nejvíc mi vadila neuvěřitelně křečovitá snaha o humor. Uznávám, že jsem se občas zasmál, ale většinou se mě tvůrci snažili ze všech sil přesvědčit, že bych se smát rozhodně měl, a v tom byl právě problém.(13.3.2018)

S létem odešlo i kouzlo první řady. Postavy vybledly, klepou se zimou, nemají co říct. Jen Uncle Fester Čermák se svým sluhou oživují seriálovou šeď: 50% (zatím 91 hodnotících je na 61%).(3.1.2018)

Ač nejsem příznivcem rozmělněných seriálopříběhů, musím přiznat, že tenhle holčičí humor mi tak nějak dělá dobře.(11.1.2018)