Epizoda 3 (S02E03) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 33 min

Ač nejsem příznivcem rozmělněných seriálopříběhů, musím přiznat, že tenhle holčičí humor mi tak nějak dělá dobře.(11.1.2018)

• chrispe

Tak tu máme dvě nové postavy. Jednu nesympatickou a druhou asi magora. Milana bych nejradši bacila něčím po hlavě, to je prostě buran. Jakub aspiruje na mou nejméně oblíbenou postavu, skoro to vypadá, že zamrzl někde blízko dvacítky a já jsem jen zvědavá, jak dlouho tohle bude ještě Šárka snášet. Protože předstírání, že je vše v pohodě, i když není, přece dlouho nevydrží. To dítě chce evidentně hodně, když nechce vidět, s kým si ho vlastně dělá.(9.7.2018)

S létem odešlo i kouzlo první řady. Postavy vybledly, klepou se zimou, nemají co říct. Jen Uncle Fester Čermák se svým sluhou oživují seriálovou šeď: 50% (zatím 91 hodnotících je na 61%).(3.1.2018)

• stitch7

Klesli jsme na WC humor. :)))))(7.8.2018)

• Necrotongue

Ani třetí díl druhé řady mě příliš nepotěšil, nejvíc mi vadila neuvěřitelně křečovitá snaha o humor. Uznávám, že jsem se občas zasmál, ale většinou se mě tvůrci snažili ze všech sil přesvědčit, že bych se smát rozhodně měl, a v tom byl právě problém.(13.3.2018)