Epizoda 4 (S02E04) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 35 min

• hansel97

Ztratilo to všechno, co měla první série a koukám jen ze setrvačnosti. Většina párů nebo žádnou pořádnou dějovou linku a u 4. díle už bych čekal nějakou zápletku. Postavy Čermáka a Krobotové podle mě vůbec neměly pokračovat do druhé série, protože naprosto ztratili interakce s hlavními postavami a svou podstatu v příběhu. Fakt netuším, jak tohle dopadne....(3.12.2017)

Čermák fajn, ale těch postav s absurdním humorem je nějak moc a nějaké jsou vyloženě iritující.(viz Medvecká)(9.12.2017)

• Janek

První série mě mile překvapila a zhltl jsem jí na jeden zátah. druhá série je po dvou hodinách stále ještě bez příběhu, objevují se přiblble napsané postavy (esoterická matka Karla) a někteří hrdinové ztratili absolutně tah (Polívková, Čermák). Celé to působí hodně nastavovaně, ale třeba to ještě vystrčí růžky.(27.11.2017)

• kocik1

Trapně předvídatelné a předvídatelně trapné. Jestli dělá dobrý seriál jen vizuál, pak je to za 5*. Jenže pro mě je mnohem důležitější scénář, příběh, myšlenka a ta se tady ztratila už někdy u prvního dílu. Lupu nemám, takže, obávám se, už ji nenajdu.(4.12.2017)

• Necrotongue

Fajn, už je to jasné, první série nebyla sice žádná pecka, ale přece jen jsem se u ní vcelku bavil, druhá řada mi zatím zábavná nepřipadá, což je problém, když už mám za sebou čtvrtou epizodu. I tentokrát mě dokázal pobavit jen Hynek Čermák, jeho Milan je prostě někde jinde.(13.3.2018)