Epizoda 6 (S02E06) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 35 min

Snowborďáci II. bez Kotka a Mádla ( stejné exteriéry i interiéry)? Ne, tohle byl jen nejlepší díl druhé řady, ikdyž na díly té první to nemá. Nejvíc hvězd dávám za novoroční přání Čermáka Majerovi ( šel jsem smíchy do kolen) a pak za nahatý Slovenky ve sprše, polooblečené Slovenky ve vánici a letiště Václava Havla... poslední dobou zjišťuji, že mi stačí k velkému filmovému zážitku opravdu málo.(12.12.2017)

To bylo ale překvapení! Ve chvíli, kdy jsem se vzdal všech nadějí, přišli tvůrci zatím s nejlepší epizodou druhé série, poprvé jsem měl dojem, že se opravdu něco děje, dokonce ani Jiří Havelka mi nelezl tolik na nervy a Hynek Čermák byl samozřejmě opět skvělý, ocenil jsem hlavně jeho novoroční souboj na pěsti.(13.3.2018)

• chrispe

Že by přidáním další členky do lesbické party naháněli body? No já si nejsem tak zcela jistá, že to bude fungovat. Prosím, ať už se tam začne něco dít. Cokoliv!(9.7.2018)