Zuzana zjišťuje, že u ní bydlí Marco, ačkoli se s Rózou na Silvestra rozešli. Jakub pracuje s Adélou na restaurování nábytku, a nestíhá Šárce pomáhat s blogem, nahradí ho Richard. Adéla Richarda tlačí k rozvodu. Karel svěří Markétě své trápení s Emou. (HBO Europe)

Necrotongue

Sedmá epizoda se mi zdála být celkem v pohodě, byla zhruba na stejné úrovni jako předchozí díl, a i když jsem se tolik nezasmál, nechal jsem hodnocení na třech hvězdičkách. Je škoda, že se tvůrcům nepodařilo skrýt jejich záměry, takže je vlastně jasné, kdo s kým skončí, a vytratil se tak moment překvapení, ale co už... ()

mira007

o trochu slabší díl než předchozí, kde jsem se dvakrát zasmál díky scénám na toaletách Čvančarová vs Melník a Krobotová vs. Holub ... záchodový český humor? Největší pozitivum je herecký výkon té malé holčičky. ()

chrispe

To je nějakej homokomplot?! (nuda) On je to i heterokomplot. (lepší) Zpočátku jsem byla z nové malé holčičky rozpačitá, ale musím uznat, že je to roztomilý dítě. A už jsem asi přišla na to, co mě tak irituje na Jakubovi - ten jeho debilní úsměv, ať už se mluví o čemkoliv, furt stejnej. A Markéta je snad ta nejotravnější postava, co kdy byla napsaná. ()

julie_mie

Tenhle díl se mi zdál o trochu vtipnější než předchozí, ale jinak bohužel, nadšení se nekoná. První série je o parník lepší než ta, na kterou jsme se někteří (na neštěstí pro nás) těšili. ()