Epizoda 7 (S02E07) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 35 min

 • Necrotongue
  ***

  Sedmá epizoda se mi zdála být celkem v pohodě, byla zhruba na stejné úrovni jako předchozí díl, a i když jsem se tolik nezasmál, nechal jsem hodnocení na třech hvězdičkách. Je škoda, že se tvůrcům nepodařilo skrýt jejich záměry, takže je vlastně jasné, kdo s kým skončí, a vytratil se tak moment překvapení, ale co už...(13.3.2018)

 • mira007
  ***

  o trochu slabší díl než předchozí, kde jsem se dvakrát zasmál díky scénám na toaletách Čvančarová vs Melník a Krobotová vs. Holub ... záchodový český humor? Největší pozitivum je herecký výkon té malé holčičky.(19.12.2017)

 • chrispe
  ***

  To je nějakej homokomplot?! (nuda) On je to i heterokomplot. (lepší) Zpočátku jsem byla z nové malé holčičky rozpačitá, ale musím uznat, že je to roztomilý dítě. A už jsem asi přišla na to, co mě tak irituje na Jakubovi - ten jeho debilní úsměv, ať už se mluví o čemkoliv, furt stejnej. A Markéta je snad ta nejotravnější postava, co kdy byla napsaná.(9.7.2018)

 • julie_mie
  ****

  Tenhle díl se mi zdál o trochu vtipnější než předchozí, ale jinak bohužel, nadšení se nekoná. První série je o parník lepší než ta, na kterou jsme se někteří (na neštěstí pro nás) těšili.(20.12.2017)