Až po uši (TV seriál)

Head Over Heels

Komedie / Romantický

Česko, 2014–2017, 13 h 21 min (Minutáž: 33–36 min)

Jan Hřebejk

Asen Šopov

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Lenka Krobotová, Stanislav Majer, Zuzana Šulajová, Jana Švandová, Taťjana Medvecká, František Němec, Jaromír Hanzlík, Sebastian Jacques, Nela Bušková, Kajetán Písařovic, Tereza Osláčová, Zdeněk Mucha, Ivan Vojnár, Jana Gýrová, Jordan Haj, Martin Sitta, Matěj Ruppert, Jiří Štědroň, Petr Čadek, Jan Neckář, Jiří Menzel, Naďa Urbánková, Karel Smyczek, Emma Smetana, Jindřich Šmejkal, Alžběta Jungrová, Daniel Junas, Táňa Hlostová, Adéla Stodolová, Karolína Koblenová, Karel Řezníček, Jaroslav Pížl, Karel Lampa, Lenka Franková, Bohumír Starý, Tereza Hálová, Simona Vavrušková, Aleš Dušek, Vladivojna La Chia, Roman Pihík, Karolína Gulyášová, Marta Dancingerová, Anton Čamaj, Jan Bejšovec, Petra Pelechová, Ondřej Polák, Jana Laichterová, Antonín Kratochvíl, Prokop Laichter, Helena Poláková, Lukáš Houdek, Věra Lasovská, Klára Hanušová, Linda Bartošová, Petr Vobecký, Mark Grein, Lars Haken Sjostrand, Ignát Kinol, Vlasta Čtvrtníčková, Alice Kovaczová, Mark von Tiefenbach, Zdeněk Košata, Michaela Vítková, Jan Šibík, Petr Meliš, Anna Vodrážková, Karel Fink, Andrei Toader, Filip Menzel, Vilma Frantová, Dana Hradiláková, Václav Neckář, Kristýna Boková, Lukáš Melník, Richard Tesařík, Václav Kopta, Roman Vaněk, Zdeněk Podhůrský, Karel Freund, Markéta Krejčová

Komentáře uživatele mira007 k tomuto TV seriálu

Jeden z nejlepších vztahových komediálních seriálů. Ač je to místy zkratkovité a kolem osmého dílu to zpomalí do nudy, tak se to zase rozjede do parády. Scéna kdy se potká Čvančarová u Geislerový s Kolesárovou tak to je herecký koncert, kde jsem šel smíchy do záchvatu. Geislerová umí hrát, to se ví, Kolesárová s menšími příležitostmi taky a nedělá ji problém i odvážnější svlíkací scény a i lesbické, ale co je největší pecka je výkon Čvančarové - nikdy jsem nevěřil, že by to byla herečka, ale tady to je absolutní herecký koncert na padesát způsobů a to nemluvím o odvaze lesbických scén a masážní nahoty. dále herecky exceluje Čermák a Holub a dobře je doplňuje Polívková a Havelka, jehož postava asertivního pohodovýho flegmatika mu sedla. A taky fúrie v podání Krobotové. Nedosahuje to hloubky jiných žánrů ale já se bavil.(27.12.2016)

Inteligentní vztahový seriál, který nezačne bůhvíjak, ale rozjede se do solidní zábavy, která se mi líbila.(1.1.2018)

První díl asi nejlepšího čistě vztahového seriálu posledních let má následující mínusy:1) pomalý rozjezd 2) strašně hloupé seznámení hlavních hrdinů ( Havelka na kole nabourá Geislerovou ) 3) délka stopáže, nicméně dal jsem čtyři hvězdy protože: 1) skvělé obsazení 2) vtipné dialogy 3) způsob vyprávění je pomalý, ale udrží pozornost 4) nepamatuju se, že by kdy v českém seriálu byla nahatá holka full frontal a ještě lesbická scéna s famózní Kolesárovou - oceňuji odvahu tvůrců 5) inteligentní oddechová zábava(14.8.2017)

" PRCAT!!!" tak za to dávám pět hvězd. To jsem šel smíchy do dvacetiminutových křečí.(14.8.2017)

Krobotová jako mrcha naprosto famózní.(14.8.2017)

Čermák vs. Polívková asi nejvýraznější v tomto díle.(14.8.2017)

Sexuální napětí Kolesárová vs. Čvančarová za čtyři hvězdy. Kam se hrabou legendární popůlnoční eroťáky na Nově.(14.8.2017)

Šarmantní Hanzlík vs. Geislerová(14.8.2017)

5 ***** za odvážnou scénu prvního lesbického muchlování.(14.8.2017)

Jeden z nejslabších dílů, který měl jednu fantastickou scénu, kdy Čermák běžel pro telefon, když volal Jaguar.(14.8.2017)

Sid z doby ledový - už zase jdu smíchy do kolen.(14.8.2017)

Manžel brečí manželce na rameno, že mu milenka už nezavolá.... nejvýraznější věc tohoto dílu.(14.8.2017)

Fantomas vs. Geislerová v parku.(14.8.2017)

Scéna Kolesárová, Čvančarová, Geislerová za pět hvězd..... ty vaše polízanice.(14.8.2017)

Tak tohle byl absolutní koncert Jany Švandový. Ta dáma umí hrát jak dělo střílet koule.(28.12.2016)

Rozdíl oproti S01: 1) Praha v zimě 2) méně děje 3) některý postavy zbytečné ba trapný 4) nové postavy fajn 5) pár scének fakt paráda, ale celkove méně vtipný 6) umatlany happy end (jen lesbický happy end byl šťastný ) . inteligentní příjemný pokoukání ale na S01 to nemělo.(29.1.2018)

Rozjezd je čistě seznamovací a připomínající o co vlastně šlo v první řadě. Trocha mikrokonverzačního vtipu jinak pouze rozjezd.(9.12.2017)

Asi to nebude taková jízda jako v první řadě, ale bude to jenom takové příjemné pokoukání na inteligentnější konverzační vztahovku. Pro mne absolutní herecký top je Janka Kolesárová - té ženské stačí jeden výraz a zahraje líp než polovina osazenstva, jehož herectví je v přehrávání a šaškovství ( ikdyž i to je umění).(9.12.2017)

Trochu pestřejší díl, který je i vtipnější. Hlavní je nástup postavy Richarda v podání S.Majera, Čermák vs. Polívková a Čvančarová to asi obnovuje s Kolesárovou ikdyž ta tam ještě před chvilkou masírovala Kristýnu Bokovou ( poprvé ve filmu nahá ).(9.12.2017)

Čermák fajn, ale těch postav s absurdním humorem je nějak moc a nějaké jsou vyloženě iritující.(viz Medvecká)(9.12.2017)

" Už jsem myslel, že ho nikdy neuvidím ." Majer o svém psovi ... nejlepší hláška, šel jsem smíchy do kolen.(9.12.2017)

Snowborďáci II. bez Kotka a Mádla ( stejné exteriéry i interiéry)? Ne, tohle byl jen nejlepší díl druhé řady, ikdyž na díly té první to nemá. Nejvíc hvězd dávám za novoroční přání Čermáka Majerovi ( šel jsem smíchy do kolen) a pak za nahatý Slovenky ve sprše, polooblečené Slovenky ve vánici a letiště Václava Havla... poslední dobou zjišťuji, že mi stačí k velkému filmovému zážitku opravdu málo.(12.12.2017)

o trochu slabší díl než předchozí, kde jsem se dvakrát zasmál díky scénám na toaletách Čvančarová vs Melník a Krobotová vs. Holub ... záchodový český humor? Největší pozitivum je herecký výkon té malé holčičky.(19.12.2017)

Velmi pestrý díl, kde se událo hodně dějů a vtipů, ale až tolik, že to nabouralo dosavadní všechny předvídatelné linky.(25.12.2017)

" Kdyby mi matka prcala mího kluka, tak bych se jí tak nezastávala!" zase jdu smíchy do kolen, tenhle díl měl nejvíce scén, kde jsem šel smíchy do kolen. Ne že by se to dějově někam posouvalo, ale já se za pět hvězd královsky nasmál(1.1.2018)

Tak happy end ve stylu moderní vztahovky - nevěrou vstříc světlým zítřkům. Poslední díl druhé řady byl pro mne mírným zklamáním. Čtyři hvězdy dávám jen jako tečku za celou druhou řadu, která byla nadprůměrnou zábavnější vztahovkou, ale na první řadu to nemá.(9.1.2018)