poster

Až po uši (TV seriál)

 • anglický

  Head Over Heels

Komedie / Romantický

Česko, 2014–2017, 13 h 21 min (Minutáž: 33–36 min)

Režie:

Jan Hřebejk

Kamera:

Asen Šopov

Hrají:

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Lenka Krobotová, Stanislav Majer, Zuzana Šulajová, Jana Švandová, Taťjana Medvecká, František Němec, Jaromír Hanzlík, Sebastian Jacques, Nela Bušková, Kajetán Písařovic, Tereza Osláčová, Zdeněk Mucha, Ivan Vojnár, Jana Gýrová, Jordan Haj, Martin Sitta, Matěj Ruppert, Jiří Štědroň, Petr Čadek, Jan Neckář, Jiří Menzel, Naďa Urbánková, Karel Smyczek, Emma Smetana, Jindřich Šmejkal, Alžběta Jungrová, Daniel Junas, Táňa Hlostová, Adéla Stodolová, Karolína Koblenová, Karel Řezníček, Jaroslav Pížl, Karel Lampa, Lenka Franková, Bohumír Starý, Tereza Hálová, Simona Vavrušková, Aleš Dušek, Vladivojna La Chia, Roman Pihík, Karolína Gulyášová, Marta Dancingerová, Anton Čamaj, Jan Bejšovec, Petra Pelechová, Ondřej Polák, Jana Laichterová, Antonín Kratochvíl, Prokop Laichter, Helena Poláková, Lukáš Houdek, Věra Lasovská, Klára Hanušová, Linda Bartošová, Petr Vobecký, Mark Grein, Lars Haken Sjostrand, Ignát Kinol, Vlasta Čtvrtníčková, Alice Kovaczová, Mark von Tiefenbach, Zdeněk Košata, Michaela Vítková, Jan Šibík, Petr Meliš, Anna Vodrážková, Karel Fink, Andrei Toader, Filip Menzel, Vilma Frantová, Dana Hradiláková, Václav Neckář, Kristýna Boková, Lukáš Melník, Richard Tesařík, Václav Kopta, Roman Vaněk, Zdeněk Podhůrský, Karel Freund, Markéta Krejčová
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (195)

 • POMO
  ****

  Takto keby vypadala všetka česká seriálová tvorba, a všetka filmová by sa jej aspoň priblížila, smeknú pred nami aj žabožrúti. A ja si kúpim svoju prvú telku. Randenie, osamelosť, potreby, mindráky a situácie smutné i veselé, podané s nevídanou hereckou a režijnou gráciou. Farebné postavami i pocitmi, osobné krásnou Prahou. A najlepšia lezbická masáž v dejinách kinematografie! Až takto dobrý je ten Honza Hřebejk? Rád dám piatu hviezdu, ale až po zhliadnutí zvyšných desiatich epizód.(31.10.2014)

 • Tosim
  ****

  Pokud nepočítáme Hořící keř, HBO si naši původní tvorbu zatím pouze testuje, (první) Terapie a tohle je převzatý seriál ze zahraničí. Každopádně zatím to nevypadá vůbec špatně, i přes rychlé tempo a crazy humor lze dobře vykreslit vztahy a jen kvůli tomuhle všechno přece nemusí být apriori plytké. I Jana Hřebejka zlákala televize, jakpak by ne, největší radostí pro mě byl Jiří Havelka, samozřejmější a civilnější výkon už jsem v naší seriálové ani filmové tvorbě dlouho neviděl.(29.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  Ze začátku jsem na Až po uši děsně nadával. Hřebejk si rozjel takovou tu svojí vztahovku, kde Geislerová je maková a Polívková zas taková a výsledek je jeden rádoby uměleckej mišmaš, kterej těží hlavně z toho, že jej Hřebejk umí natočit a z nádherných záběrů na prosluněnou Prahu. Jenže díl za dílem jsem se k seriálu stále vracel a říkal si, co mě na něm tak děsně přitahuje. No a nakonec to byly právě ty postavy, které mě mnohdy tak strašně rozčilovaly. Zajímal mě ten jejich vývoj, zajímalo mě i to vyústění a celkově se mně začalo líbit i samotné zpracování. U posledního dílu jsem byl vysloveně zvědavý, jak to dopadne. Až po uši je technicky hodně slušný seriál. Škoda, že na jeho obsah si člověk musí trošku zvyknout. Jakmile si ale zvyknete, docela příjemně si ho užijete. A rozhodně se utvrdíte v tom, že tohle je ta rozhodně lepší strana českých seriálů.(27.1.2015)

 • Enšpígl
  **

  Já odmítám uvěřit, že tohle schválilo tak jako Hořící keř ustředí HBO v USA, na to si až příliš váží svého sloganu HBO - Víc než televize. Seriál Až po uši ovšem tento slogan posílá bohužel spát a probouzí klasické seriálové peklo těch nejhorších tuzemských televizí. Prvních deset dílů, to byla zkrátka telenovela ve který působily reálně snad jen barvy. Umělé dialogy a ještě umělejší situace, vytvořený tak, aby se hlavní hrdinové vzájemně propletli. Navíc většina těch lidí na mě působili neuvěřitelně snobsky a vysloveně se mě hnusily. Poslední tři díly celkový dojem trošku vylepšily, děj začal působit dynamicky, scény vyznívaly emotivněji a dialogy alespoň trošku začaly připomínat člověčinu. Honza Hřebejk udělal skvělej casting. Ve svý roli se mě líbila hlavně Aňa, ale tu mám dlouhodobě rád, poprvé jsem viděl v akci Jitušku Čvančarovou a hned se mně zalíbila potvůrka jedna. Ostatní taky zahráli celkem dobře a tak největší slabinou zůstává scénář.(5.2.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Já jsem normální zdravej chlap, kterej se jednou za měsíc chce ze slušnosti vyspat se svojí vlastní ženou. Co je na tom špatnýho?" Jestli si mám tipnout, tak špatná je na tom asi ta upřímnost. Tu málokterá žena ocení. Na druhou stranu musím konstatovat, že té upřímnosti tady zase tak moc není. Tady se všichni tak nějak potácejí životem, vztahově se proplétají, chovají se jako idioti a kámen tu "šuká" cihlu. Ony tedy cihličky si to taky občas rozdávají mezi sebou, což mi rozhodně nevadí, ale najít v tomto seriálu postavu, která by mi byla sympatická, tak to pro mě byl nadlidský úkol. Snad neúhledný ajťák Karel mi připadal celkem normální. Ovšem postav, které bych s chutí utopil ve Vltavě, jsem tam potkal mnoho. Nebudu je všechny jmenovat, protože to chci zakončit pozitivně - už začínám tušit, o co jde, když za mnou přijde kráska s kajakem.(25.3.2019)

 • Djoker
  **

  Až po koule! Akorát si příště musíš sundat kalhoty, Honzo. Celou dobu jen sledujeme Pražáky, kteří exhibují na náplavce s vínem v ruce, brainstormují v reklamce samozřejmě s vínem v ruce, hrozně trpí v bytech za deset mega, neustále vyhazují jídlo do koše a občas vylijí i ten alkohol. V době doznívající recese to byl naprostý výsměch střední třídě. Hřebejk tak může být rád za Čermákovo charisma a kůzlata Čvančarové. Kolesárové se zase podařilo ztvárnit sympatickou lesbu. První série díky nim nabízí několik slibných momentů. Naprosto ujetá titulní píseň zase stylově navozuje náladu pražské kavárny. Není tedy překvapením, že videoklip natočili v kavárně a nechybí ani žid s vínem v ruce. Druhá série chce být hrozně jiná a zábavnější, ale ve finále jsou všichni ještě otravnější. Nové postavy jsou úplně zbytečné, celé to stagnuje a ke konci dokonce připosraně zařadí zpátečku. Taková lépe natočená Ordinace v Ulici. 1. série: 50%, 2. série: 40%.(24.2.2019)

 • xxmartinxx
  *

  První řadu jsem nedokoukal, nicméně druhou jsem z pracovních důvodů viděl celou. Je to nesnesitelně fádní, je to směšně umělé, něco jako Deník Dity P. mínus vaření plus snaha o to vypadat trochu jako Sex and the City. Všichni zúčastnění mají navíc a nechápu, proč to zastřešuje zrovna HBO. Prý to mají lidi rádi... no to potěš.(6.11.2014)

 • Rex Mundi
  ****

  Som na tom tak ako Malarkey. Spočiatku vlažno, potom si človek začne zvykať na postavy, pozerá to tak na relax (keď HBO pustí maratón v rámci víkendového free promo vysielania a ja mám fakt strašne mizerný deň), no a na konci je seriózne zvedavý, ako sa to celé skončí.(2.11.2016)

 • NinadeL
  *

  23/23 Jedno z největších zklamání z kabelovky. #hbo(3.11.2014)

 • troufalka
  ***

  Tak nějak je mi to líto - tolik invence, zajímavých záběrů a všechno na seriál, který si to ani nezaslouží. Pro mě je to po Líbánkách zklamání. Toto je pouze dobře natočené klišé.(25.10.2015)

 • MMR
  ****

  1.Série byla svěží, vtipná a na české poměry nadprůměrná. Charakter postav se vyvíjel, děj se posouval. Ve 2.sérii se to celé zhoršilo. Spousta vynucených momentů, které se za každou cenu rvaly o to, aby byly vtipné. Nebyly. Párkrát se člověk zasmál, ale jinak to bylo celé přiškrcené. Děj žádný, nikam se to neposouvalo. Další série snad nebude.(7.2.2018)

 • paascha
  ***

  cca v půlce se vyprofilovaly figury a narýsovaly dějové linky. Aňa je fajn, ale dost nerozhodná, mužské figury vesměs trapné, lesbí masérka asi reálná, ale na můj vkus moc hrubá, Anča jako obvykle víc komická, než herečka. Jediné světlo tak do toho všeho, i když přiznávám, pro mě trochu červenější, dává čím dál pěknější Jitka Čvančarová:-)) Každopádně je to další koukatelný kousek z české produkce, což mě v úrovni naší filmo-tele-tvorby dost těší.(11.12.2014)

 • Indiana
  ****

  Hřebejk se pochlapil a po několika letech nabídl seriál s postavami, co mě zajímaly. Nejlepší byli Hynek Čermák a Jana Kolesárová. 70%(31.1.2015)

 • playboxguest
  **

  Další televizní soap opera o vztazích, která se od všech těch nováckých a primáckých nekonečných seriálů nijak zvlášť neliší, krom o něco lépe zvládnuté dramaturgie. První epizody jsou naprosto o ničem, po poznání ústředních postav a dějových zápletek začínám kamarádit s rychloposuvem u linie s Geislerkou (30%), zívat na plnou hubu většinu času s Polívkovou (jejíž postava mi tu pila bez drákulovské grácie téměř celou stopáž krev, 50%), a onanovat nad lesbickou story s oplácanou, ale i tak neskutečně sexy Čvančarovou (70% za erotiku, 60% za zbytek). Nejzábavnější díl - e11 (ten jediný mě bavil téměř celou půlhodinu a na konci jsem se i zasmála), nejnudnější díl - je těžké vybrat ze zbývajících dvanácti. celkově max za pade, ale cejtím to spíš níž.(5.2.2015)

 • Foox
  ****

  Na rozdíl od další tuzemské vztahové konkurence, není klasickým povrchovým nakouknutím do lidských osudů, nýbrž podzimní povinností, která baví od první do třinácté epizody. V celé té záplavě Doktorů z ordinací v růžových ulicích působí Až po uši jako drahokam. Objektivně nejde o žádnou revoluci v televizi, ale „jen“ o kvalitní filmové řemeslo, pečlivost tvůrců a nutnou dávku inteligence.(2.11.2014)

 • InJo
  ***

  Patrně jediná současná česká seriálová "vztahovka", která má nějakou úroveň. Režijní, scénáristickou (i když za některé logické přešlapy, klišé a charakterové stereotypy by si duo scénáristek zasloužilo klepnout přes prsty), hudební a především hereckou (pro mě dosud neznámý Jiří Havelka je velký sympaťák). Není to ani dokonalé, ani převratné (maximálně na poli bídné české seriálové produkce, na niž by ale náročnější divák asi radši vůbec neměl brát zřetel), ale je to rozhodně fajn (chytlo mě to už prvním dílem, což se mi stává málokdy). Čtvrtou hvězdu nedám za strašně předvídatelné uzavření většiny dějových linií. 70 %(12.2.2015)

 • Big Bear
  ****

  Tak dokoukáno a po pomalejším rozjezdu, kdy je pochopitelné, že se člověk musí se všemi seznámit i s jejich životními osudy se to rozjelo celkem hodně zajímavě. Hřebejk tyhle moderní vztahovky umí dobře a děj skvěle odsýpá. Navíc je to celé v takovém moderním aktuálním outfitu, takže se příběh odehrává v hodně zajímavých interiérech i exteriérech. Velice mně potěšila letní Praha a četné scény na náplavce, kde to mám rád a kde jsem strávil v dětství spoustu času... Velice mi sedí to obsazení. Z koho fakt nemůžu je ,,Káčko'' Hynek Čermák, to je fakt božan. Překvapila mne Čvančarová, kterou moc jinak nemusím a skvělá je i Anna Polívková. Geislerová to je takový standard, ale z koho jsem paf je Jana Kolesárová.... Od té bych si tedy sakra rád nechal otevřít čakry ! Je to takový podobný typ jako Lucie Siposová a já musím jen závistivě uznat, že bratři Slováci mají opravdu krásné herečky. No a v závěru nelze opomenout stíhačku Lenku Krobotovou, která jde tedy hodně drsně na věc :-). Uvidíme co dál, zatím velká spokojenost. Mimochodem při čtení zdejších komentů se divím, proč si někdo myslí, že by HBO mělo točit jen drsná dramata? * * * *(17.3.2017)

 • VášaVF
  *

  Tohle se nerovná HBOvské Terapii ani za mák.(29.1.2015)

 • Flego
  **

  Ani lukratívne obsadenie na čele s režisérom, ani HBO produkcia nedokáže ochutiť tento "telenovelácky" projekt. Zbytočný seriál.(17.12.2017)

 • Beastmaster4
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale po hodně dlouhý době seriál z našich končin, který mě baví, pobaví a netrpím u něj pocitem, že jsem se narodil ve státě produkční demence ;) Jde o věc, která stojí především na výborných hercích, milém a lehkém příběhovém "varieté".(11.1.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace