SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

• slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 92 min

• SOLOM.

Hm tak tohle je prý „nejlepší“ rodinný film roku...To už jsou na tom filmaři fakt bídně. K filmu jsem přišel jak slepý k houslím, díky nejmenovanému obchoďáku, kde jej rozdávali „zadarmo“ k velkému nákupu. Už vím proč. Párkrát jsem viděl několik epizod seriálu a ty celkem ušly, ale tento film byla jedna velká kokotina. Ty prvotní pokusy o ukradnutí receptu ještě OK, několik povedených hlášek – děcka se zasmějí – potom ovšem katastrofa. Své děcka bych na tohle určitě do kina nevzal – pokleslá úroveň podobných filmů „pro děti“ je neuvěřitelná. Zlatý Krteček. Banderas – si tohle určitě za rámeček nedá, páč i jeho výkon za moc nestál.(1.4.2016)

• MikeCool

Už samotný název (Spongebob NA SUCHU) láká diváky na vtipnou a spanilou jízdu trojrozměrného hlavního hrdiny s jeho přáteli prohánějící se v reálném světě. Opak byl paradoxně pravdou. Trojrozměrného Spongeboba si zde divák užije zhruba 20 minut, což dává za pravdu tomu faktu, že komerce a reklamní propagace je v dnešních filmech (nejen u animovaných filmů) mocná. ___ Celý tento komerční přírůstek do animované filmografie stál opět na jednom ohraném pilíři animovaných filmů, čímž mám na mysli bezduchou, na nervy lezoucí, akční spanilou jízdu s notnou dávkou přeplácané sci-fiction hrůzných rozměrů. Mě osobně nevadí ten fakt, že u tří-čtvrtin animáků nefungují fyzikální zákony, ale co je moc, to je moc. Vše alespoň zachraňuje občasné vtipné momenty vyplívající z děje. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(9.3.2015)

Ještě do nedávna jsem SpongeBoba ani neznal. Jenže to bych nesměl dát první film, kterej mě úplně odrovnal. No a všichni víme, jak to většinou s druhými díly dopadá, takže jsem od tohoto očekával cokoliv. Nakonec jsem dostal podobnou porci šíleností jako u prvního filmu. A do toho se mi hrozně líbila druhá půlka filmu, která spojila kreslené postavičky s reálným světem. V tu chvíli jsem měl pocit, že co scéna, to neuvěřitelnej nářez, kde cukrová vata byla absolutní vrchol. Do té doby jsem si v podstatě musel vystačit s delfíny ilumináty! SpongeBobův mozek plnej cukrátek taky stál za to. Bejt při sledování na psychotikách, stane se tenhle film mým nejoblíbenějším na světě. Geniální kombinace pro děti, ale i pro dospělý.(10.2.2016)

• Terva

Tak tohle mě vůbec neoslovilo. Začátek na ostrově vypadal vtipně, ale pak je to skoro jen o hamburgrech. Dětem bych to zakázal. CITÁT - Příšerné jídlo............(5.8.2015)

• Flego

Urevaná hovadina s minimom vtípkov a nepochopiteľnou prítomnosťou Antonia Banderasa. Možno je seriál lepší ( nevidel som žiadny diel ), ale toto je animovano-hraná zbytočnosť..(26.12.2015)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)