SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

• Austrálie

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 92 min

• SOLOM.

Hm tak tohle je prý „nejlepší“ rodinný film roku...To už jsou na tom filmaři fakt bídně. K filmu jsem přišel jak slepý k houslím, díky nejmenovanému obchoďáku, kde jej rozdávali „zadarmo“ k velkému nákupu. Už vím proč. Párkrát jsem viděl několik epizod seriálu a ty celkem ušly, ale tento film byla jedna velká kokotina. Ty prvotní pokusy o ukradnutí receptu ještě OK, několik povedených hlášek – děcka se zasmějí – potom ovšem katastrofa. Své děcka bych na tohle určitě do kina nevzal – pokleslá úroveň podobných filmů „pro děti“ je neuvěřitelná. Zlatý Krteček. Banderas – si tohle určitě za rámeček nedá, páč i jeho výkon za moc nestál.(1.4.2016)

• Figusek

Měl jsem tu smůlu, že jsem tento biják chytl v bedně a to štěstí, že se mi vyhla jednička! Nebere mě ani seriál, tak nechápu proč jsem nepřepnul program... Asi mě to chvílema i bralo, ovšem konečný celkový dojem je mizerný. Jen si říkám, jestli se Banderas nespálil už dost ve všech podělaných Spy-kids? Asi je mu to málo... 30%(2.3.2018)

• rekkky

Animated adaption of TV show, produced by studio Paramount, has for sure its own audience, but as not involve spectator, I must say that without few very funny moments, it is a crazy mixture of scenes without further point. The plot works only in a few occasions and the rest of the entertainment is done by mini-scenes, but that is not enough. The quite positive result is mainly supported by some script lines, gags, jokes and interactions between characters. At the bottom line those short stories are without doubt better for shorter format of TV show. 2/3 of this movie could be consumable, but last 1/3 is total nonsense and it has no clue whatsoever.(20.7.2015)

• Yardie

Jak jsem psal, na seriál se dá koukat a člověk se občas i pobaví, i když to není žádné terno, alespoň pro mě. Ale tohle je neskutečná slátanina, které chybí v podstatě vtip, nápad, je to totální mišmaš, trapné a infantilní. Synovi od přítelkyně se to sice líbí, kouká na to asi obden, ale pro dospělého, na rozdíl od seriálu, je to naprostá trapárna. Ani nemůžu napsat zklamání, protože jsem od toho ani nic nečekal a nejsem fanda Houby. Ale viděl jsem to u večeře a byl jsem zděšen. Děs běs. Dvě hvězdičky za to, že asi existují i horší filmy bezesporu a neodešel jsem zhnuseně od televize. Howgh!(26.1.2016)

Vážení diváci, předně vám děkujeme, že jste si ke zpříjemnění pátečního večera vybrali film SpongeBob ve filmu a vyhodili ve svých třiadvaceti letech 180 korun za pohádku pro děti. Nyní přerušujeme vysílání reklamy naší reklamou, abychom vám představili nový přírodopisný dokument Mravenečník a jiné neřesti, z produkce tradiční americké stanice Животный мир. V tomto krátkém kino spotu si v souvislosti s filmem blíže představíme postavu pana Evžena Krabse. Pan Evžen Krabs je krab (lat. Brachyura), který spadá do skupiny vodních živočichů. Krab se dokáže pohybovat rychlostí až dva metry za minutu, což je o neuvěřitelné dva metry za minutu víc, než se pohybuje mrtvý krab. Krabi se také dokáží plynule pohybovat do stran, takže by se výborně uplatnili třeba jako brankáři. V některých asijských zemích se proto s kraby pořádají nelegální hokejové zápasy. Jakmile krab říční dosáhne věku dvou let, vydává se proti proudu domovské řeky, kde postupem tří následujících let dospívá. Jakmile se z něj stane dospělý a zodpovědný jedinec, vrací se po proudu zpět, kde zahájí maraton páření a posléze zemře. Tento životní cyklus byl nejspíše volně inspirován naším šatnářem, který si ve svých dvaceti poprvé na vysokoškolské koleji zašukal a následně zdechl na syfilis. Zajímavý je také fakt, že krabi se živí převážně moučnými červy. Jedinou nevýhodou této potravy je, že chutná jako mouční červi. Děti z průměrné školní jídelny vědí, o čem mluvíme. Vřele děkujeme za pozornost a nyní vám přejeme nerušený zážitek ve sledování pětiminutových reklam před filmem. Váš Животный мир.(7.2.2015)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)