SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

• slovenský

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 92 min

• Grran

Na tendle film člověk musí jít už s tím, že počítá, že jde na hroznou hovadinu. Pokud je tento předpoklad splněn, vychutná si těch pár vtipných mikroscének, které jsou bohužel poslepovány nezáživným a utloukajícím bahnem špatného animáku. Ty mikroscénky sou fajn, ale to se člověk může kouknout jen na trailer a zas o tak moc víc jich nepřijde....(26.4.2015)

• Tuax

Pokud nekdo tvrdi o leccem ze je to psychedelické, tak by mel vidět i tohle, protoze to pro me byla tak nevidana magorina, jakou jsem asi uz nejaky cas nevidel. Proti tomuhle je spousta zdejsich filmu v odpadu oskarovými skvosty. Beru, ze zde melo jit hlavne o zabavu, ale tady pomalu zadna scena neni celistva, cele to drzi pohromade jako spletenec, nespojitelneho a dost nasilne.Tohle se mi tedy opravdu hrozne nelibilo a to ze je v tom Banderas, mi docela zosklivilo toho samotneho herce. Mam rad ruzne ujetosti, parodie, ale taky mi musi nejak sednout, k cemuz zde nedoslo a jen se u me vyvolala obrovska averze.(12.12.2016)

Ještě do nedávna jsem SpongeBoba ani neznal. Jenže to bych nesměl dát první film, kterej mě úplně odrovnal. No a všichni víme, jak to většinou s druhými díly dopadá, takže jsem od tohoto očekával cokoliv. Nakonec jsem dostal podobnou porci šíleností jako u prvního filmu. A do toho se mi hrozně líbila druhá půlka filmu, která spojila kreslené postavičky s reálným světem. V tu chvíli jsem měl pocit, že co scéna, to neuvěřitelnej nářez, kde cukrová vata byla absolutní vrchol. Do té doby jsem si v podstatě musel vystačit s delfíny ilumináty! SpongeBobův mozek plnej cukrátek taky stál za to. Bejt při sledování na psychotikách, stane se tenhle film mým nejoblíbenějším na světě. Geniální kombinace pro děti, ale i pro dospělý.(10.2.2016)

• Druury

musel jsem na to vzít děti tady v USA a dokonce i oni rikali ze je to strasna picovina. Antonio Banderas ??? opravdu ten Antonio z nájemných vrahů, kde hrál se Stallonem ?? musí být hodně v prdeli, že vzal takovouhle sračku! umřu asi. Nebylo to ani vtipný, jediná vtipná postavička tam byla ta mala zelena obluda - fazole.. nebo brouk., ani envim co to bylo.. animaky mam rad, tohle byl ale dobrej přešap.(23.2.2015)

Seriál neznám, respektive jsem viděl snad jen jeden díl, a to ani ne celý. Humor mi ve filmu přišel hodně zvláštní a myslím, že tu je spousta věcí, kterou děti nemohou pochopit. A stejně tak je tu spousta věcí, které nebudou bavit dospělého. A z nějakého zázračného důvodu to přesto funguje. Některé vtípky jsou tak krásně absurdní, že se prostě budete smát.(21.5.2015)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)