SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

SpongeBob SquarePants 2

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Spongebob vo filme: Hubka na suchu

• Austrálie

SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 92 min

• Cheeter

Ze seriálu jsem viděl jen něco málo a náhodou jsem se dostal k filmu. Celé to na mě působilo jako strašně dlouhá epizoda, místy se vlekla. Celkově mě film nepřesvědčil a já se fanouškem Spangeboba nestal. Ale pár vtipů špatných nebylo, jen jestli to kvůli nim stojí na to dívat. Ale to už není moje dilema...(2.7.2016)

Jak pravil Honza Škoda, chvílemi jsem si nebyl jistý, zda je to houbička na plátně, či houbičky ve mě... Antonio Banderas na Venice Beach s pirátským škunerem na kolečkách, holub v toi toice v zápětí bez peří odjíždějící taxíkem, delfín strážící pohyby planet a další šílenosti. Pokud ale máte rádi šílený a poněkud absurdní humor Spongeboba, přijdete si rozhodně na své. Chvílemi je to trochu dada, ale zase se dozvíte, proč ta znělka na začátku seriálu ("I can't hear you...!") vypadá tak jak vypadá... Neuděláte chybu, když si před projekcí dáte panáka nebo špeka, myslím, že si to užijete ještě více. A děti to také baví velmi.(1.3.2015)

Původně jsem s hodnocením začínal na odpadu, ale dcerka si to tak oblíbila, že jsem se nevyhnul dalším projekcím a začal se pomalu do toho humoru dostávat. Nicméně stále platí, že některé scény psal někdo nespíš přímo s léčebny a ve svírací kazajce je někomu diktoval. Banderas docela degradace a to 3D finále, které to podle některých poslalo film do kopru to právě naopak zachránilo. Jednou jsem se ale opravdu královsky zasmál.(30.7.2016)

Nic proti ničemu. Příjemný výplach, který dokáže v pohodě pobavit, pokud mu to dovolíte. Když, půjdete filmu naproti, tak se Vám odvděčí spoustou gagů, parodických odkazů, humoru, který se tolik nevidí. Tempo je bohužel trochu slabší, ale i přesto jsem si film docela užil a bavil se nad tím co jsou tvůrci schopni vymyslet. A Banderas si to hrozně dává.(3.4.2016)

• SOLOM.

Hm tak tohle je prý „nejlepší“ rodinný film roku...To už jsou na tom filmaři fakt bídně. K filmu jsem přišel jak slepý k houslím, díky nejmenovanému obchoďáku, kde jej rozdávali „zadarmo“ k velkému nákupu. Už vím proč. Párkrát jsem viděl několik epizod seriálu a ty celkem ušly, ale tento film byla jedna velká kokotina. Ty prvotní pokusy o ukradnutí receptu ještě OK, několik povedených hlášek – děcka se zasmějí – potom ovšem katastrofa. Své děcka bych na tohle určitě do kina nevzal – pokleslá úroveň podobných filmů „pro děti“ je neuvěřitelná. Zlatý Krteček. Banderas – si tohle určitě za rámeček nedá, páč i jeho výkon za moc nestál.(1.4.2016)

• - Film měl být původně uveden už v roce 2014, nakonec ale Paramount Pictures premiéru přesunulo na únor 2015. (JORDY)

• - Když se natáčelo, musel Antonio Banderas jako Alameda Jack mluvit k tenisovým míčkum a ne k ptákům, jak je pak vidět ve filmu. (BOSSTFK)

• - Delfín Bubbles bol kompletne vytvorený technikou stop-motion. (mckika)