Chcete znát tajemství?

• USA Do You Wanna Know a Secret?

Jak změnit nádhernou dovolenou v nejděsivější zážitek vašeho života? Stačí potkat jednoho šíleného psychopata jako šest univerzitních studentů. Hank, Beth, Brad, Tina, Nellia a Oz jsou slušně vychovaní studenti vyhlášené univerzity. Na jarní prázdniny se všichni společně vydávají na úžasný výlet na Floridu. Ale to, co začíná jako pohádková dovolená, končí jako noční můra. Během večírku je jeden ze šestice kamarádů brutálně zavražděn. Náhle jeden po druhém začínají mizet. Policie i FBI jsou úplně bezradní. Během jedné bouřlivé noci zjistí zbývající dva studenti, co se skrývá za zprávou „Chcete znát tajemství?“ (HBO Europe)

kelto44

Nechápem vyššie hodnotenie ako 2*.. cez celý film som sa strašne nudil, bolo tam niekoľko scén, kde sa film snažil o to aby sa niekto vyľakal, no nejak mu to nevychádzalo.. ďalšia vec čo ma sere je chovanie postáv, hlavne mi liezla na nervy hlavná hrdinka.. ak čakáte kvalitné vraždy, ste na omyle.. ak tam vrah niekoho vraždí, všetko je mimo záber a potom kamera zachytí len mŕtvolu.. ja sa divím, že som to dopozeral do konca.. amatérska hlúposť.. /25%/ ()

kingik

Zajímavá parodie na hororovou sérii Tajemství lonského léta, která úmyslně využívá všech hororových klišé, ale nezesměšnuje příliš ve velkém stylu. ()

evelouch

Trochu mi to připomínalo Tajemství loňského léta. extrémě klišovitý slasher horor, který je dost těžké sehnat ke shlédnutí.ALE!!! Na druhou stranu se jedná o průměrný kousek, který je pěkně natočený. Konec povedený a dost ojedinělý. Tyhle starší slasher kousky ale prostě mají něco do sebe, nemyslíte? ()

Campbell

Další z řady nudných slasherů které nemají co nabídnout. Vrah je opět naprostej kretén kterýho nemá nikdo rád a tak má mindrák. Film je neuvěřitelný klišé a nebojí se vykrádat snad všechny ostatní slavnější slashery. Co jiného dodat? Prakticky nic vraždy jsou obyčejné, herci toporní a nuda tu je v každé minutě. Jediné co tenhle film zachraňuje od 1* je to že jsem před tím viděl Midsummer Nightmares což bylo daleko horší. ()

peter12

Tak toto je jeden s tých filmov,ktoré si už určite nikdy nepozriem.Lebo to bolo utrpenie pozerať sa na tak zlých hercov a ich chovanie bolo príšerne. Dialógy boli tiež trápne,film chcel byť vtipný,nedaj Bože hádam aj paródiou na horory ale to vôbec nie ani raz som sa nezasmial.Všetko tu bolo trápne,gýčovité a úbohé.Kto sa teší aspoň na vraždy,nechajte si zájsť chuť.Lebo sú mimo záber a už vidieť len mŕtvoly,no slasher ako víno!!!!!!!! ()