Sepultura - Convicted In Life

Krátkometrážní / Hudební
Brazílie, 2005, 3 min

Igor Cavalera

whack

„Opustí všetky nádeje, kto sem vstúpi. Večné utrpenie, ktoré stiahne do zatratenia. Je to fikcia života. Si tým, čo žiješ. Nikdy to v tebe ničím nepohlo, ani keď si spoznal pravdu cez vlastné oči... Nepôjde to tak, ako som plánoval, záleží na voľbe, ktorú som si vybral. Som odsúdený v živote. Nechci učiniť rovnaké chyby. Výčitky sú zbytočné pre teba, aj pre mňa...“ Bohužiaľ, problém takýchto karmických textov takých známych kapiel ako Sepultura je ten, že publikum nepočúva odkaz textov, ale len bezmyšlienkovito kýva hlavou do rytmu hudby. Alebo ani nie? Páči sa mi tam tá alegória. Budeš v budúcom živote jatočným prasaťom? ()

MM_Ramone

Sepultura ma prestala zaujímať v roku 1996, keď ju opustil Max Cavalera. On bol Sepultura! Ak mal niekto právo pokračovať v hraní pod týmto názvom bol to práve on. Lenže nestalo sa tak. Bez Maxa sa Sepultura stala zbytočnou smiešnou karikatúrou samej seba, do ktorej pribudol na na post speváka nesympatický uchrchlaný neger Derrick Green. Celá ich tvorba od toho času stojí úplne za hovno. I tento videoklip ku songu "Convicted In Life" nie je nič iné ako len trapná sračka. * ()

corpsy

Ultratemné a bezútešné, drsné video, ktoré svojou opulentnou vizuálnou stránkou, doslova zobrazuje bolesť a utrpenie. ()