• PamelaJJK

Hodnotit seriál (sitcom) po prvním díle by se asi nemělo, ale ke sledování druhého (a dalších) dílu mne nic nepřinutí. Absolutně NIC!!! Ani kdyby tam hrála Angelina Jolie (a třeba i nahá). Humor? Žádný!!! Všechno to působí neskutečně amatérsky a trapně. Ani jednou jsem se nezasmál (ani nepousmál). Herecké obsazení je sice parádní, ale nezachrání ani tu jednu hvězdu. Bohužel se jedná o bezkonkurenční oslovinu a propadák.(28.8.2013)

Řekl jsem si, že tomu dám šanci. Já mám sitkom dost rád. Z těch českých mála pokusů je to takový průměr. Na Comeback to nemá ani zdaleka, to je bez debat náš nejlepší počin v tomto žánru, ale takovou Helenu určitě předčí. Chce to zvyknout si na ten druh humoru a celkem to jde. Až na ty animované předěly, to je zlo. Originál jsem neviděl, tuto českou verzi hodnotím na 55%.(6.10.2013)

• Rosalinda

Jediný plus týhle "tvl, co to zase je???" je to, že propaguje meltu. Skoro nikdo jí nepije. A přitom je tak dobrá! Přemýšlím, co horšího jsem poslední dobou viděla. Nepřišla jsem na nic. Pane Šteindlere, mám Vás ráda, ale styďte se!!! Vlézt to tak šílenýho projektu. Ve třetím díle zjišťuji, že lepší už to nebude a házím tuhle trapnost do koše a asi už nevytáhnu. Zlatá Helena!!! A tu jsem do koše hodila též. Tam se člověk alespoň občas mohl zasmát, tady se cítí jen trapně...(9.9.2013)

• Olík

Šteindlerova horská dráha frčí už pouze směrem dolů a to bez jakéhokoliv použití brzd....ok, s tímto tvrzením mi nezbývá než souhlasit. Ale tahle (nebo tento) PanMáma (nebo PaníTáta) si zasloužil (nebo zasloužila) větší porci šance. Taky jsem zhlédl první díl a taky mi hlavou běželo něco ve stylu "to už si Šteindler děláš p...l", ale pijaněr vyděržal a dočkal se světlejších momentů. Pořád z toho byla cítí stará známá "Nováčina", pořád to nebylo to pravé britské, pořád se na hladinu drala potvora trapnost, ale..................(26.6.2014)

• korbitch22

Jo jasně, Šteindler sice klesnul z vrcholu profi zábavy na samé dno, je to další papundeklová a totálně sračkovitá produkce TV z H@VNA, je to tupé, vulgární, primitivní a bůh ví jaké, až si na tom zase může zdejší "elita" vyblejt své mindráčky a uvědomělé srdíčko, ale já se u toho parkrát dokážu zasmát, nemusim za každou cenu shazovat něco, co už se shazuje samo, dokážu ale úplně vypnout a občas byste si i vy, pokrytecký čuramedaní mohli přiznat, že ty Šteindlerovi hlášky dokážou prostě rozesmát.Je to sračka, strašná, stejně jako Kameňák, stejně jako Comeback, stejně jako půlka toho, co se v česku dostane na komediální trh, pořád to ale občas dokáže rozesmát, nazdar.29%.(7.10.2013)

• - V čase 18:18 Jarmila Beranová (Milan Šteindler) omylem zhasne jednu ze svíček. V dalším záběru však svíčka opět hoří, ale v následujícím záběru zase ne. (David7)

• - Aby se Milan Šteindler lépe vžil do role Jaruš Beranové, hledal inspiraci u své babičky Ludmily. (Fenk)

• - V čase 18:30 přemýšlí Jarmila Beranová (Milan Šteindler) nad správnou odpovědí v křížovce a říká: „Zácpa na osm.“ Když ale odpověď do řádku dopisuje, lze zahlédnout, že konkrétní zadání je třířádkové, nemůže se tedy jednat jen o jedno pětipísmenné slovo. (David7)