• stefi7773

Od minuloročnej TCHA 2012 má toto strašne ďaleko. 2* za vystúpenia.(17.8.2013)

mě se tenhle rok TCA líbilo mnohem víc než loni.Skvělá vystoupení a naprosto skvělí moderátoři. Darren byl bezvadný jako atlet který neví kam odložit svůj chránič na zuby a jeho twerking v obleku "Pikačů" byl jenom třešničkou na dortu. Jenom s jednou věcí nesouhlasím a tou že rozhodně není "nový NPH" přece jenom od Neila by se měl co učit.:)(19.8.2013)

Tak to byl další ročník předávání cen Teen choice awards, kterýžto stále více vypadá jako Teen girls choice awards. Vcelku musím souhlasit s Brianem ze seriálu Family guy a říci, že rok od roku poznávám stále méně jmen a tváří objevujících se na jevišti. Co se týče show samotné, tak sladéní moderátoru dopadlo na výbornou, grafika skvělá jako vždy, photobombing byla příjemná vsuvka a nahrazení zalepené obálky jménem na screenu byla dobrý nápad, takže hodnotím poměrně vysoko :-) .(23.12.2013)