Reportérka Dicte se snaží zabydlet. Právě se totiž společně se svou dospívající dcerou Rose přestěhovala do svého rodného města. Poklidný začátek je však narušen nálezem mrtvého ženského těla, z něhož někdo vyřízl dítě. Krátce nato se Dicte seznamuje s další těhotnou Bosňankou, Remzou, která se obává o svůj život. Poté, co je Remza unesena, není pochyb, že je celé obchodování s dětmi mnohem propracovanější a hlavně rozsáhlejší, než se zprvu zdálo. Dicte se coby novinářka snaží spolupracovat s místním vyšetřovatelem Johnem. Ten však podobnou kooperaci odmítá a informace si nechává pro sebe. (Česká televize)

ibeh

Zatím mě tentokrát Dánové dost zklamali. Vše hodně prvoplánové, krimi zápletka i osobní problémy či postoje. Nevím, jestli budu pokračovat. Patrně je to levnější seriál :) ()

Dr.dogous

scénář 3 režie 3, herci 2 výprava 2 celkem 10 50% trocho krkolomný dej, nesympatický vyšetřovatel Wagner, i jeho lesbická partačka. Témata často raritní, dialyzovaní, jehovista, pasťák, transplantace, moje máma tvoje máma, rozpadle rodiny, tak jak to dnes v moderních manželstvích bývá ()

bilder

Není to špatné. Samozřejmě od dánských krimi seriálů očekáváme něco trochu jiného, ale předpokládám, že se to rozjede. Obchody s dětmi, náhradní matky, balkánské prostitutky, to nabízí ještě dost možností, jen nevím, jestli na tak dlouhý seriál. Nechám se překvapit. ()