Nejlepší trapasy (TV seriál)

Povídkový / Komedie

Česko, 2013, 74 min

David Sís

Miroslav Táborský, Iva Janžurová, Václav Postránecký, Zdeněk Žák, Jaroslava Obermaierová, Tereza Kostková, Pavel Liška, Veronika Freimanová, Michaela Maurerová, Tomáš Matonoha, Karel Zima, Michaela Badinková, Zdeněk Srstka, Robert Nebřenský, Karel Heřmánek, Bohumil Klepl, Michal Dlouhý, Jana Krausová, Zdena Hadrbolcová, Jana Stryková, Oldřich Vlach, Karel Roden, Otmar Brancuzský, Luděk Munzar, Jakub Prachař, Barbora Seidlová, Roman Vojtek, Květa Fialová, Valérie Zawadská, Otakar Brousek ml., Lucie Benešová, Jiří Pecha, Jiří Mádl, Matěj Hádek, Pavel Nový, Pavel Kříž, Linda Rybová, Ivo Jahelka, Nela Boudová, Jan Vondráček, Vojtěch Kotek, Jitka Čvančarová, Jan Dolanský, Jaromír Dulava, Zdeněk Mahdal, Radim Uzel, Alois Švehlík, Jana Paulová, Dana Batulková, Martin Písařík, Lenka Zahradnická, Simona Postlerová, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Vladislav Beneš, David Matásek, Jana Boušková, Ivan Trojan, Radek Holub, Ivo Šmoldas, Václav Knop, Saša Rašilov nejml., Michal Zelenka, Martha Issová, Anna Šišková, David Suchařípa, Pavel Rímský, Pavla Tomicová, Martin Donutil, Josef Polášek, Zdeněk Hruška, Martin Kavan, Eva Decastelo, Miroslav Vladyka, Eva Kodešová, Alexander Hemala, Naďa Konvalinková, Miloň Čepelka, Jan Hraběta, Chantal Poullain-Polívková, Arnošt Goldflam, Igor Bareš, Marek Vašut, Alena Štréblová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Berenika Kohoutová, Oldřich Navrátil, Irena Máchová, Daniel Rous
  • MikeCool

TV-seriál. | Místy dosti trapné a místy zaručeně pobaví. Průměr všech zhlédnutých epizod 55% (2*) |(17.12.2013)

Výběrem nejlepších, respektive nejžádanějších povídek na náměty diváků, se na televizní obrazovky vrací populární "Trapasy" uváděné Miroslavem Táborským. Je předem jasné, že navázat na fenomén Bakalářů v podstatě ani nešlo, protože k dispozici už nebyl tak kvalitní tvůrčí tým jako před léty a dnešní scenáristé a režiséři už jsou jen stínem tehdejších mistrů. Miroslav Táborský se se svojí roli popasoval s nadhledem a srší z něj dobrá nálada. O to samé se pokoušejí i povídky, jejichž kvalita je vysoce kolísavá. Na dvě dobré připadá pět blbých až hrozných, které ještě jak jsou křečovitě napsané a nepříliš dobře řemeslně natočené, jsou poměrně snesitelně zahrané. Opakující se herecké obsazení, kdy v mnoha povídkách vidíme Pavla Lišku hrát tu samou postavu pana Císaře nebo Otu Brouska, Jiřího Mádla, Zdenka Žáka, či průvodce pořadem osobně, je jaksi detail a zřejmě se nechtělo plýtvat finančními prostředky za pestřejší ansámbl. Pro úterní večery, či případné sobotní reprízy, je to vhodné dílko, které si neklade za větší cíl, než jen sympaticky pobavit diváka lačnícího zažít nějaký ten trapas nejen v životě, ale také na televizní obrazovce, kde se škodolibě může zasmát jiným. 60%(30.11.2013)

• Pepinec

Jestli došlo ke změně a trapasy se od roku 2013 dělí ne na velké nebo malé, nýbrž na dobré a špatné, měl by se pořad přejmenovat na Trapasy nejhorší. Se stylem "na pět pokusů jeden úspěch" může bodovat třeba Špotáková, ale určitě ne televizní povídkový seriál.(15.1.2016)

• PinokKio

Bakaláři pro současné nenáročné publikum ..(11.12.2013)

• Peabody

Projel jsem dvě série a mám pocit, že jde jen o nastavovanou kaši Bakalářů, zhruba na stejné úrovni námětů, což nepřekvapuje, ty jsou ze života, horší úrovni scénářů (o něco, ne o moc) a tím pádem na něco slušného přijde halda hovadin. M. Táborský je milý, celkově jsou ale herci nic moc a trapné šaržičky J. Mádla, P. Lišky a dalších přehrávačů nejsou moje gusto. Ale i to bylo dříve, Bakaláři taky za moc nestáli(1.3.2016)