Reklama

Reklama

Nejlepší trapasy

(seriál)
všechny plakáty
Povídkový / Komedie
Česko, 2013, 74 min

Režie:

David Sís

Hrají:

Miroslav Táborský, Iva Janžurová, Václav Postránecký, Zdeněk Žák, Jaroslava Obermaierová, Tereza Kostková, Pavel Liška, Veronika Freimanová, Michaela Maurerová, Tomáš Matonoha, Karel Zima (více)

Obsahy(1)

Úspěšný cyklus se vrací v novém vydání! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. (oficiální text distributora)

Recenze (26)

Peabody 

všechny recenze uživatele

Projel jsem dvě série a mám pocit, že jde jen o nastavovanou kaši Bakalářů, zhruba na stejné úrovni námětů, což nepřekvapuje, ty jsou ze života, horší úrovni scénářů (o něco, ne o moc) a tím pádem na něco slušného přijde halda hovadin. M. Táborský je milý, celkově jsou ale herci nic moc a trapné šaržičky J. Mádla, P. Lišky a dalších přehrávačů nejsou moje gusto. Ale i to bylo dříve, Bakaláři taky za moc nestáli ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Výběrem nejlepších, respektive nejžádanějších povídek na náměty diváků, se na televizní obrazovky vrací populární "Trapasy" uváděné Miroslavem Táborským. Je předem jasné, že navázat na fenomén Bakalářů v podstatě ani nešlo, protože k dispozici už nebyl tak kvalitní tvůrčí tým jako před léty a dnešní scenáristé a režiséři už jsou jen stínem tehdejších mistrů. Miroslav Táborský se se svojí roli popasoval s nadhledem a srší z něj dobrá nálada. O to samé se pokoušejí i povídky, jejichž kvalita je vysoce kolísavá. Na dvě dobré připadá pět blbých až hrozných, které ještě jak jsou křečovitě napsané a nepříliš dobře řemeslně natočené, jsou poměrně snesitelně zahrané. Opakující se herecké obsazení, kdy v mnoha povídkách vidíme Pavla Lišku hrát tu samou postavu pana Císaře nebo Otu Brouska, Jiřího Mádla, Zdenka Žáka, či průvodce pořadem osobně, je jaksi detail a zřejmě se nechtělo plýtvat finančními prostředky za pestřejší ansámbl. Pro úterní večery, či případné sobotní reprízy, je to vhodné dílko, které si neklade za větší cíl, než jen sympaticky pobavit diváka lačnícího zažít nějaký ten trapas nejen v životě, ale také na televizní obrazovce, kde se škodolibě může zasmát jiným. 60% ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Jestli došlo ke změně a trapasy se od roku 2013 dělí ne na velké nebo malé, nýbrž na dobré a špatné, měl by se pořad přejmenovat na Trapasy nejhorší. Se stylem "na pět pokusů jeden úspěch" může bodovat třeba Špotáková, ale určitě ne televizní povídkový seriál. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama