Vlhká místa

Wetlands

Vlhké miesta

Komedie / Drama / Erotický

Německo, 2013, 109 min

Podle většiny komentářů soudím, že tento film lidi naprosto nepochopili. Nemyslím si, že by vás film měl šokovat, měl překvapit nějakou otevřenou sexualitou a podobným tématem, neměl vás pouze pobavit vtipnými hláškami. Tento film je pro mě příběhem mladé dívky, která se svými vnitřními a psychickými problémy vyrovnává po svém. Pokud vás film "málo pobavil a málo šokoval", tak odstraňte ze své hlavy tyhle předsudky, pusťte si ho znova a přistupujte k němu dost jinak, teprve potom vás může oslovit a nějak na vás zapůsobit.(14.2.2016)

Fuj... celkem nechutný :D ale druhá rovina (ta příběhová) o holčičce a její narušený mámě ta je sympatická :) A dohromady je to i vtipný(10.3.2015)

Takových případů s poruchami osobnosti je spousta, jen se o nich moc netočí filmy ...(8.9.2015)

Ekelhaft!(9.9.2015)

Velmi zvláštní německý snímek, který pojednává o jedné mladé podivínské holce. Helen si ráda hraje a experimentuje se svým tělem a sexem až se dostane do nemocnice. Tam pomocí flashbacků sledujeme její dětství i nedávné šílenosti a bizarnosti. Očekával jsem ještě větší pervéznosti z popisu filmu, ale i tak, to co je obsaženo ve filmu bohatě stačí. Jinak se jedná v podstatě o drama, kdy se hlavní hrdinka snaží mimo jiné dát dohromady své rodiče. Ve výsledku to není tak špatné a Carla Juri je sice dost pošahaná, ale vlastně normální dívka na skejtu. A úvodní titulky jsou nejlepší.(19.1.2016)

Když se znova podívám na trailer tak se sám sebe ptám proč jsem na tohle vůbec koukal :D. Na tenhle film jde koukat jenom s kamarádem jinak se to nedá. V život jsem neviděl tolik "nechuťáren".(19.5.2018)

Opět je na čase jít trochu proti proudu!!! Vlhká místa je velmi zábavný a profesionálně zpracovaný film, který rozhodně není pro extrémní konzervativce. Film je o mladé exhibicionistce Helen, která se ničeho neštítí a vše má u zadku (a to doslova). Nejedná se o žádné veledílo, ale svým způsobem je to velmi příjemný a a místy také zábavný film (pizza, holení, hulení, ..). Nesmím také zapomenout na super kameru ... za mě 7,5/10=75%.(29.11.2013)

• Doncek

Nemastné, neslané, totální kravina, která má asi poukázat na něco nebo snad šokovat. Opak je pravdou, stupidita.(9.2.2014)

LFŠ 2014. Rozporuplný, ale za mě docela příjemně ubíhající a zábavný film, který povznáší hlavně výkon hlavní představitelky a sympatický sestřičkář. Moc mi tam neseděla ta linka se stmelováním rodiny, v kombinaci s hrdinčinnou drňáckou a rebelskou povahou mi to jaksi neladilo.(14.8.2014)

Niektoré tu prečítané komentáre sú: nudnejšie, nechutnejšie, trápnejšie, dementnejšie a primitívnejšie ako ich autori hodnotia tento film. Snažím sa to brať ale veľmi optimisticky a dúfať, že sa tu prejavila iba vzorka určitej, tej menej vydarenej, časti diváckej populácie, ktorá sa ide posrať od znechutenia pri pohľade na pľuzgierik a zacítení malého prdu. A práve pre tieto pipiny a ich pätolízačov napísala Charlotte Roche svoju knihu a pre týchto ľudí sa prestala holiť, nech sa môže smiať na ich vykrivených ksichtoch. Takže, keď som sa dozvedela, že sa podľa jej knihy natočil film, tak som od šťastia ťahala za sebou vlhkú čiaru asi týždeň a hrnula sa naň. Po premietaní som v kine chcela demonštrovať svoje nadšenie na hajzloch a vytrieť ich frndou, ale na moju smolu boli čisté a voňalo to tam ako by som bola v Sephore. Na moju vlastnú revanš by som teda tým pipinám a ich pätolízačom bez najmenšej známky pubického ochlpenia dala poriadne nasiaknutý o veľkosti "super plus" zakrvavený tampón do bagety.(5.12.2013)

O čem holky nemluví, o tom kluci točí film aneb voyeurské hody lukulské.Oproti knižní předloze přidal si pan režisér pár nechutností navíc, což je spíše ku škodě celkového dojmu. Po filmové stránce dobrá kamera, střih s dobře padnoucí našlapanou hudbou a famózní herecký výkon hlavní představitelky, která táhla sama celý film. Ve druhé třetině se film neúměrně drobí a natahuje-ruka střihačova mohla zkrátit metráž o 20 minut bez újmy na dějové linii.(11.12.2013)

• JoeSO

Některé pasáže filmu byly dost šokující a mnohdy i nepochopitelné. Ale dost jsme se nasmáli a hlavně udivovali, co se v tom filmu děje. Ale jinak nic moc.(8.6.2014)

• linger

Uvodne titulky nalakaju divaka akoby na uplne iny film - spojenie hudby, jazdy na skejte naboso, stokarskych verejnych hajzlov a animacie o bakterialnych priserkach slubuju zabavny film, ktory sa berie s rezervou, opak je vsak pravdou. Vedela som co mozem ocakavat - o knihe pocul asi kazdy, rovnako o tom, ze je plna nechutnosti suvisiacich so zenskou ne/hygienou. S tym by som sa vedela zmierit, napokon tento fakt nalakal vacsinu ludi do kin. Hlavna "hrdinka" je vsak hroozne nesympaticky, protivny a rozmaznany fracek a vo svojich 18tich rokoch pokusa "zjednotit" svojich rozvedenych rodicov pri svojej nemocnicnej posteli. Tato myslienka by mohla byt snad aj dojemna, v rodinnom americkom filme 30 rokov starom s hlavnou postavou vo veku 8 rokov, ktorej najlepsi kamarat je pes, najlepsie bernardin. Emocionalno - psychologickou analyzou spomienok sa dozvedame, ze Helen mala tazke detstvo s vadnou matkou a otcom. Moze byt v tomto pripade natieranie sa menstruacnou krvou ci zvyskami vyoperovanych hemeroidov ta spravna terapia? Nie - ta zenska je proste na hlavu. Okrem sebaposkodzovania, vyjedania soplov, vytierania spinavych zachodovych dosiek vaginou a inych hobby je aj drza (tj. "rebeluje"). Jej rodkaci, hoci maju kryty bazen v dome, to s vychovou zjavne nezvladli. Co mi pripomina stary vtip: "Mama vola na otca: "Pod sa pozriet, nas syn je sadomasochista, co s tym urobime?" Otec: "No, mlatit ho asi nema cenu...". Najvacsi WTF moment je koniec, kedy hanblivy blondavy osetrovatel z nemocnice opusti svoju peknu priatelku nemocnicnu sestru, aby sa dal dokopy s tymto. Preco??? Takze, hrba nesympatickych postav, chaba myslienka, tazko uveritelny zaver. Sense? This makes none.(9.6.2014)

• carlos.s

Od kdy se pouští porno do kina? Nechápu. Každopádně tenhle film je jedna velká zvrácenost a nechutnost. Ať už jde o čtyry honimíry masturbujícími nad jednou pizzou, vystříknutí prasklých hemeroidů do obličeje doktora a nebo spousty jiných podobných scén, kterými se ve filmu nešetří.(3.8.2014)

• blondboss

Nemecká produkcia ma vždy vie niečím prekvapiť. Tak ako ma Liečiteľ prekvapil svojou monumentálnosťou, tak ma Vlhké miesta prekvapili svojou priamočiarosťou, ale bohužiaľ aj nevkusom. Každé priame zobrazenie určitej postavy by sa malo robiť s vkusom a v rámci istých medzí, tu to už podľa môjho názoru dosť tvorcovia prepískli a ja som po skončení filmu skôr rozmýšľal nad situáciou, kedy si dve dievčatá vymenili medzi sebou krvavé tampóny, ako nad samotným námetom a pointou filmu. Tým pádom tu niečo nesedí a preto u mňa ťažký podpriemer. 35 %(5.3.2015)

• cobislav

Tento výtvor mi doporučil známý a bylo mi řečeno, že se mám připravit na nějakej ten fekální humor, se kterým nemám vůbec problém, ale nečekal jsem celý film věnující se jednomu análu. Hlubší emocionální konflikt hlavní hrdinky mě vůbec nezaujal, takže se jednalo spíše o ztrátu času. 35%(10.7.2015)

• mira007

Hodně šokovej film , který začíná dost nechutným způsobem. Moderní, svižné, barevné ale moc dobře se na to nekoukalo. Vždy oceňuji odvážnou nahotu ve filmech, ale tady to nijak nepomohlo.(1.10.2016)

Šokující? V dnešní době ne. Nechutný? Ale jděte. Není to žádný veledílo, ale taky to není špatnej film. Musím říct, že z hlavní herečky jsem nemohl spustit oči, její výkon stojí za vidění. Že je film plnej klišé a příběh není skoro o ničem, není její chyba. Dal bych tři, ale kvůli ní jednu hvězdu přidám.(22.11.2013)

• Ssheeni

Nuda, nuda a jeste jednou nuda. Jeste nikdy predtim jsem neodesla z kina uprostred filmu. Nejsem puritan a asi bych hlavni hrdince odpustila i to neustale ocichavani posevniho sekretu kdyby tento film mel nejaky dej. Dej zde vsak budete hledat lupou. Shlednuti v kine rozhodne nedoporuju,kdyz uz tak si pockejte na dvd.(1.12.2013)

• ivanlaris

Skutočný filmový odpad. Vydržal som až po holenie análneho otvoru, chuť som mal vypnúť to už pri sedení na zatopenom mestskom hajzli... Totálny hnus!(20.3.2014)

• Bagipycoo

Neradi si sedáte na veřejných záchodcích na prkýnko když váš chytne sraní ? Zde vás hlavní protagonistka naučí že tuna toaletního papíru není potřeba, pokud zrovna máte vagínu ! Zkratka vtom to filmu je hodně němectví ,ale jinak film je celkem o ničem.(14.8.2014)