Friends (TV seriál)

Trylle Vilstrup

Kim Duran

Priemerný seriál. 60%(2.1.2018)

• TomX2

Nezaujímavá stupídnosť, znovu vysielaná reláciou Minimax - k tomu priraďme na svoje pomery už dosť zastaranú animáciu a klišéovité otrepané príbehy, ktoré nám oboznamujú nesympatické dievčence. Na rad sa dostane aj komerčná pop hudba, takže si na svoje prídu aj fanúšikovia Hanny Montahny a podobných spodín. Cieľovou skupinou je dievčenské publikum a Minimax (ale aj iné hnusy) k nám prišiel už aj s väčšími podivnosťami, takže tá silnejšia hviezda je na dobrej strane.(2.3.2018)

Nádherně kreslený seriál. A dějově také dobrý.(8.7.2018)

• Palvinie

V jednom malém městečku z lega žijí paterčata s rozdílnou barvou očí a vlasů. Jsou to holky nesmírně otravné, náladové a s velmi špatným módním vkusem. Dokáží stavět domy, léčit a cvičit zvířata, vytvářet plakáty, zpívat, tancovat jako po trojité dávce extáze a unudit člověka k smrti.(3.8.2014)

5,5/10 - vzhľadom na cieľovku. Budem úprimný, to o čo sa seriál snaží a čo mal za cieľ spraviť urobil naozaj dobre, stačí prvý krát seriál vidieť ako menší alebo ho nebrať tak vážne a zapáči sa vám (ja som niečo s oboch) dej nič extra ale spracovanie priateľstva postáv a neskorší vývoj jednej pôvodne zápornej postavy vyzerá naozaj realisticky a dokonca lepšie ako v remaku ktorý na IMDB dostal 70%. Vzhľadom na kvalitu celého seriálu nemôžem dať viac bodov ale deťom sa to bude určite páčiť.(13.3.2020)