Po skončení 2. světové války a ztrátě Stevea Rogerse, známého jako Captain America, je agentka Peggy Carter uklizena mimo terén, kde vykonává nudnou kancelářskou práci za šovinistických poznámek svého nového nadřízeného. To se však změní poté, co Peggy přijme misi, na kterou by si nikdo z jejích kolegů samostatně netroufl. (Psema)

Gemini

Ochutnávka před Winter Soldierem, a taky zkouška, jestli si podceňovaná ranařka Peggy Carter (bez -ová samozřejmě, když je to tak očividně emanovsko-cipovsky-ejsovité) najde dost diváků, aby to Marvelu a spol. stálo za investice do jejího vlastního seriálu. Příběhově nic moc, ale má to atmosféru, a Ms. Hayley is Well At being agent Carter. SHIELD jede;) 70% a až seriál bude, dám mu šanci. ()

T2

veľmi podarené, dobrá akcia a dokonca aj to pobaví, krátke nádstavby k S.H.I.E.L.Du zatiaľ bodujú /80%/ ()

3DD!3

Asi nejlepší z Marveláckých kraťasů. Hayley je kočka a umí i uvěřitelně mlátit lidi, navíc finální povýšení určitě bude hrát v druhém Capovi nějákou roli. No a těch cameo šťeků je tam na tak malém prostoru opravdu dost. ()

NinadeL

Miloučký One-Shot, který ukázal, že Peggy na to má. A tak jsme se do dvou let dočkali jejího samostatného seriálu. Go Peg Go! ;) ()

Spiker01

Marvel ví, jak na to. To už víme 5 let. A komu dát prostor tentokrát než postavě/herečce, kterou si fanoušci oblíbili a na stříbrné plátno se už s největší pravděpodobnosti v hlavní roli neukáže. Ano je to už v názvu, agentce Carterové! Ta se musí vypořádat s Capovo smrtí a čeká jí taková menší utajená mise. Určitě shlídněte...70% ()

D.Moore

Peggy Carterová v podání Hayley Atwell je přímo skvělá, a bonbonek v podobě kraťasu s výbornou dobovou atmosférou si jednoznačně zasloužila. ()

Spooner

Už i ty kraťasy od Marvela nabírají na obrátkách. Akce výborná, na výpravě se v téhle svižné desetiminutovce také nešetří a Hayley Atwell bych chtěl mít doma. Filmům to žádnou ostudu rozhodně nedělá, naopak se jim sympaticky přibližuje. ()

Davies182

Snad se to celé (one shoty) časem dostane do takového stavu, kdy to nejlepší na celém kraťasu nebudou odkazy a vtípky s hostujícími herci. Jinak hodně fajn akční jednohubka. ()

Tom_Lachtan

Pokus o dobovku, ve které zdání doby poválečné tvoří hlavně oděv zúčastněných a ostatní věci snažící se dotvořit patřičnou atmosféru jsou trochu křečovité a působí poněkud nepatřičně, stejně jako akce, aneb kterak průměrná (byť cvičená žena) dokáže prokopnout dobře rostlého chlapa sklem. Ehm. ()

Kothy

Celkem povedený kraťas. Na marvelovské poměry dost dlouhé. Pegy Carter ukazuje, že není žádné ořezávátko a umí se s Hydrou pěkně poprat.. :) ()

nash.

Kapitán Amerika je u ledu. A co jeho energická bejvalka? Vydařený kraťas, který odpovídá na nejednu zásadní otázku, nechybí mu napětí, akce, humor, pointa, typický skvělý dovětek a pro filmový Marvel universum podstatná informace, která může klidně posloužit jako odrazový můstek pro některý z dalších filmů. To všechno nacpáno do 15 minut a s výbornou Hayley Atwellovou v každém záběru. Super. ()

Ratemus

Tak o tomhle jsem čekal že bude Agent Carter a ono ne...škoda, Peggy se pouští do vlastní akce, blíží se vznik SHIELDU. Hayley má obrovský talent a hezky se na ní kouká. Určitě jeden z nejlepších one shotů. ()

ScarPoul

Ďalšie z výborných Marvelovských One Shotov. Celkom by ma potešilo sledovať dobrodružstvá agentky Carterovej v nejakom samostatnom filme. Atwellová je naozaj výborná. Plus sa D´Espositovi podarilo načrtnúť skvelú atmosféru časoch dávno minulých. ()

jh666

Pro mě druhý nejlepší One-Shot (lepší je jen All Hail the King). Peggy jsem si oblíbil už v Capovi a jsem rád, že tím její příběh neskončil. Tenhle One-Shot je o dost propracovanější než předchozí a jedná se o velmi příjemně strávených 15 minut. Už se těším na seriál. 90 % P.S. Nezapomeňte na titulkovou scénu. ()

liquido26

Moc pěkné retro, které se nejenom váže ke světu Avengerů, ale zároveň také dokumentuje počátky bikin :-) Kdyby byl v tomto duchu natočen celý film, tak bych dal klidně i pět. Snad vznikne ten seriál, který tu byl kdysi v novinkách avizován. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Dostane agentka Carterová vlastní seriál?

Dostane agentka Carterová vlastní seriál?

21.09.2013

Na sequel Captain America: The Winter Soldier, který má premiéru 4. dubna 2014, se těšíme, proč by ne. Jen jeden fakt nás na něm rozesmutňuje – že se kvůli propasti času nemůže vrátit agentka Peggy… (více)