Reklama

Reklama

Marvel One-Shot: Agent Carter

Obsahy(1)

Po skončení 2. světové války a ztrátě Stevea Rogerse, známého jako Captain America, je agentka Peggy Carter uklizena mimo terén, kde vykonává nudnou kancelářskou práci za šovinistických poznámek svého nového nadřízeného. To se však změní poté, co Peggy přijme misi, na kterou by si nikdo z jejích kolegů samostatně netroufl. (Psema)

(více)

Recenze (74)

jh666 

všechny recenze uživatele

Pro mě druhý nejlepší One-Shot (lepší je jen All Hail the King). Peggy jsem si oblíbil už v Capovi a jsem rád, že tím její příběh neskončil. Tenhle One-Shot je o dost propracovanější než předchozí a jedná se o velmi příjemně strávených 15 minut. Už se těším na seriál. 90 % P.S. Nezapomeňte na titulkovou scénu. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Marvel ví, jak na to. To už víme 5 let. A komu dát prostor tentokrát než postavě/herečce, kterou si fanoušci oblíbili a na stříbrné plátno se už s největší pravděpodobnosti v hlavní roli neukáže. Ano je to už v názvu, agentce Carterové! Ta se musí vypořádat s Capovo smrtí a čeká jí taková menší utajená mise. Určitě shlídněte...70% ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Ochutnávka před Winter Soldierem, a taky zkouška, jestli si podceňovaná ranařka Peggy Carter (bez -ová samozřejmě, když je to tak očividně emanovsko-cipovsky-ejsovité) najde dost diváků, aby to Marvelu a spol. stálo za investice do jejího vlastního seriálu. Příběhově nic moc, ale má to atmosféru, a Ms. Hayley is Well At being agent Carter. SHIELD jede;) 70% a až seriál bude, dám mu šanci. ()

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Kraťas o agentce Carterové je parádní akcí nabušená podívaná v pěkném dobovém kabátku. Akční sekvence je hodně vydařená, hlavní hrdinka stejně jako v prvním C. Amerikovi hodně sexy, příběh pěkný. Je to skvělé doplnění k původnímu filmu. Doufám, že udělají seriál s Peggy Carterovou v hlavní roli. Za mě 90% :) ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Kapitán Amerika je u ledu. A co jeho energická bejvalka? Vydařený kraťas, který odpovídá na nejednu zásadní otázku, nechybí mu napětí, akce, humor, pointa, typický skvělý dovětek a pro filmový Marvel universum podstatná informace, která může klidně posloužit jako odrazový můstek pro některý z dalších filmů. To všechno nacpáno do 15 minut a s výbornou Hayley Atwellovou v každém záběru. Super. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (6)

  • S délkou 15 minut je tento již čtvrtý díl ze série Marvel One-Shot nejdelší. (gogos)

Reklama

Reklama