Marvel One-Shot: Agent Carter

Scénografie:

Shepherd Frankel

Kostýmy:

Ellen Mirojnick

Ochutnávka před Winter Soldierem, a taky zkouška, jestli si podceňovaná ranařka Peggy Carter (bez -ová samozřejmě, když je to tak očividně emanovsko-cipovsky-ejsovité) najde dost diváků, aby to Marvelu a spol. stálo za investice do jejího vlastního seriálu. Příběhově nic moc, ale má to atmosféru, a Ms. Hayley is Well At being agent Carter. SHIELD jede;) 70% a až seriál bude, dám mu šanci.(19.8.2014)

"Bikini." Peggy je výborná a líbil se mi i její seriál. Super kraťas, alespoň víme, jak se Peggy stala jedním ze zakladatelů Shieldu. Akce byla boží, krátká, rázná, s humorem. V roce 2013 se asi ještě nevědělo, že bude mít Peggy za dva roky vlastní seriál, takže mi tady pár věcí nesedí, ale to nevadí. Howard Stark a Dum Dum Dugan potěšili.(29.4.2015)

Musím uznať, že kraťas ktorý sa točí okolo jedného z mojich najobľúbenejších MCU filmov, je pre mňa tak trochu sklamaním. Má to akciu a je tam krásna Hayley Atwell, ale nuda sa predsa len toči okolo. Aj v tomto krátkometrážnom snímku, je ale potitulková ( skôr medzititulková ) scéna a tá stojí za to.(3.10.2018)

Pro mě druhý nejlepší One-Shot (lepší je jen All Hail the King). Peggy jsem si oblíbil už v Capovi a jsem rád, že tím její příběh neskončil. Tenhle One-Shot je o dost propracovanější než předchozí a jedná se o velmi příjemně strávených 15 minut. Už se těším na seriál. 90 % P.S. Nezapomeňte na titulkovou scénu.(3.8.2014)

Kraťas o agentce Carterové je parádní akcí nabušená podívaná v pěkném dobovém kabátku. Akční sekvence je hodně vydařená, hlavní hrdinka stejně jako v prvním C. Amerikovi hodně sexy, příběh pěkný. Je to skvělé doplnění k původnímu filmu. Doufám, že udělají seriál s Peggy Carterovou v hlavní roli. Za mě 90% :)(6.2.2014)