Marvel One-Shot: Agent Carter

Scénografie:

Shepherd Frankel

Kostýmy:

Ellen Mirojnick

Najzaujímavejšia postava z filmu Captain America: The First Avenger si bez najmenších pochybností zaslúžila týchto pár bonusových minút navyše. Okrem pohľadu na Peggy Carter ma potešili hravé záverečné titulky a vtipná scénka na konci. /// "Povedzte jej, že spolu so mnou povedie S. H. I. E. L. D... A Flynn, aspoň sa tvárte, že máte z tej správy radosť."(15.7.2016)

Marvel po dvou zbytečných kraťáscích přišel s agentkou Carter, která i přesto, že je ve své nové práci dost šikanovaná svými mužskými kolegy, přijme náročnou misi a poradí si s ní tak, jak by měla každá drsná žena. Za zvuku všudypřítomných nakopnutých koulí! Protože tento kung-fu prvek v choreografii ženských mlátiček nemůže chybět. Plus si k tomu přidejte slušnou dobovou atmošku, taťku Iron Mana a bikini (hlavně ty bikini!) a máme o solidní zábavu, leč na malém prostoru zaděláno. 80%(26.6.2015)

Ochutnávka před Winter Soldierem, a taky zkouška, jestli si podceňovaná ranařka Peggy Carter (bez -ová samozřejmě, když je to tak očividně emanovsko-cipovsky-ejsovité) najde dost diváků, aby to Marvelu a spol. stálo za investice do jejího vlastního seriálu. Příběhově nic moc, ale má to atmosféru, a Ms. Hayley is Well At being agent Carter. SHIELD jede;) 70% a až seriál bude, dám mu šanci.(19.8.2014)

Pro mě druhý nejlepší One-Shot (lepší je jen All Hail the King). Peggy jsem si oblíbil už v Capovi a jsem rád, že tím její příběh neskončil. Tenhle One-Shot je o dost propracovanější než předchozí a jedná se o velmi příjemně strávených 15 minut. Už se těším na seriál. 90 % P.S. Nezapomeňte na titulkovou scénu.(3.8.2014)

"Bikini." Peggy je výborná a líbil se mi i její seriál. Super kraťas, alespoň víme, jak se Peggy stala jedním ze zakladatelů Shieldu. Akce byla boží, krátká, rázná, s humorem. V roce 2013 se asi ještě nevědělo, že bude mít Peggy za dva roky vlastní seriál, takže mi tady pár věcí nesedí, ale to nevadí. Howard Stark a Dum Dum Dugan potěšili.(29.4.2015)

• - Snímek se má odehrávat dějově po seriálu Agent Carter (od r. 2015). (řánys250)

• - S délkou 15 minut je tento již čtvrtý díl ze série Marvel One-Shot nejdelší. (gogos)

• - Marvel One-Shot: Agent Carter byl poprvé představen veřejnosti 19. července 2013 na Comic Conu v San Diegu v USA. Do široké distribuce se pak dostal 24. září 2013 jako součást bonusového materiálu na Blu-ray vydání filmu Iron Man 3 (2013). Shodou okolností měl 24. září 2013 premiéru i jiný projekt pod hlavičkou Marvel Comics, a sice televizní seriál Agents of S.H.I.E.L.D (od r. 2013). (gogos)