Reklama

Reklama

TvMiniUni

(pořad)
všechny plakáty
Rodinný
Česko, 2013, 16x23 min

Obsahy(1)

Jsme vaše dětská televize, která se nezalekne ani té nejvšetečnější otázky! (oficiální text distributora)

Recenze (7)

vassil 

všechny recenze uživatele

Nevím nakolik je to pro děti poučné (viz. díl o matkách a chození do práce, kdy není zmíněna možnost že roli matky v dnešní době může převzít otec (mně to nevadí, jsem konzervativní, ale myslím si, že to vadit může)) , ale určitě je to dobrá psychárna a u společného sledování s dětmi se baví všichni!!! ()

pesbara 

všechny recenze uživatele

osobně to pokládám za nejlepší věc co momentálně ČT dělá pro děti a není divu, jak jsem zjistil, autor a režisér je Jan Jirků co dělal spoustu skvělých představení v divdle MINOR, které se synem naprosto milujeme a všem doporučujeme. No a z výše zméněného divala se na tvorbě podílí více osob, třeba skvělou hudbu dodal Jan Matásek. Gratulace:o) muť muť ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Mrtvé oči mlčícího zajíce, rozbíhající se do stran nad křížkem znázorňujícím čumák, mě straší ve snech...;) Vizuální podoba TV Mini Uni je dost nešťastně zvolená, nebo přesněji řečeno dost se míjí s mými představami o tom, co je oku libé. Že jsou zdejší zvířecí postavičky loutkomaňásci s řečí těla typickou pro Muppety, Sezam a další populární pořady, které mě taky nikdy neoslovily, ten můj dojem ještě umocňuje. Přitom obsahově - tj. odpověďmi na často docela sofistikované dotazy hlavně z oboru přírodních věd - je to pořad poměrně ostře nabitý a tedy i přínosný. Otázka je, k čemu je tenhle mix dobrý. S tvůrci se zkrátka a dobře míjím, a proto dám svých vlastních subjektivních 50% jako průměr mezi formou a obsahem. ()

Mr.nachos 

všechny recenze uživatele

Kopie Sezamové ulice. Ani dobré, ani špatné. Vzhledem k mé malé ratolesti jsem nucená to čas od času sledovat, ale zas až tak moc mi to nevadí, ovšem až na jeden díl, kde se vysvětloval vznik miminka a porod. Seděla jsem s hubou dokořán a v šoku sledovala tu zdegenerovanou hovadinu. Kdybych tohle viděla jako dítě já, tak z toho mám noční můry a dodneška chodím s kolenama slepenýma k sobě. Ale jinak dobrý, děti tam pošlou otázku a infantilní figurky mu na to odpoví. Ale možná by to chtělo trochu lepší ruku pří vybírání témat, protože odpovídat na otázku, jako např. proč jsou holuby v nose slané, je moc i na mé. ()

Zajímavosti (3)

  • Seriál byl ukončen v roce 2017 po 144 epizodách. (Petr.Penicka)

Reklama

Reklama