Reklama

Reklama

Riddick: Blindsided

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi
USA, 2013, 6 min

Scénář:

David Twohy

Obsahy(1)

Krátký animovaný film je příběhem o různých tvářích zrady, přemostěním dvou filmů s Riddickem (Vin Diesel). Dějově následuje po snímku Riddick: Kronika Temna (2004) a uvádí nás do nového Riddicka (2013). (Estrellita)

Recenze (55)

Xeelee 

všechny recenze uživatele

Přes jednoduchou animaci pěknejch statickejch obrázků bych se přenes, ale zklamalo mě, že sem se nedozvěděl, jak se Lord Marshal Riddick zbavil Nekromantů. Jaká je nejlepší cesta k srdci muže? – Mezi čtvrtým a pátým žebrem. | ► Riddick: Blindsided / titulky ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Nepochopitelná zbytečnost, která není ničím jiným, než-li zopárem rozpohybovaných obrázků (jen se tu hejbou obrázky, doslova, žádná animace v opravdovém smyslu slova) a navíc to celé jen přepisuje prvních několik minut z Riddicka z roku 2013... Akorát je tu pár záběrů na jakéhosi zabijáka navíc. Hmm... Hurá, to to vytrhne. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Dark Fury mělo smysl (a styl) - tohle je naprosto zbytečná polovsuvka (to důležité se děje i ve třetím hraném Riddickovi), která je navíc i docela hnusná, ehm, pardon, vizuálně svébytná;) Tyhle polohýbací comicsy normálně neuznávám - u Watchmenů jsem nicméně udělal výjimku... u Blindsided mě to ale ani nenapadne. Včetně bonusu za to, že Diesel neodflákl ani tenhle pidikousek frančízy jménem Richard B. Riddick a opět brumlá jeho hlášky zcela sám ve své vlastní osobě, je to na 50%. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

V podstate naprosto zbytecnej animovanej kratas, kterej ma priblizit udalosti mezi druhym a tretim dilem, ale vzhledem k tomu, ze to same je i ve filmu, funguje tohle spis jako lakadlo na film. I kdyz neni moc cim, v deji se vicemene jen keca, cely to stoji a pada na Dieselovo dabingu a animace je prinejlepsim prumerna. Slabsi 3*. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

http://www.youtube.com/watch?v=KK_mNtuwXG4 Zo šiestych minút sme s toho tri videli vo filme a ďalšie tri (presný stred animáku) moc toho neponúkol. Mali s toho radšej spraviť pol hodinový kraťas ako Dark Fury. Odporúčam predĺženú verziu Riddicka, tam je toho ešte viac ako v tomto nevýraznom kraťasy. 50% - 2* ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama