Nazí a vystrašení (TV seriál)

Naked and Afraid

Nahí a vydesení

Dobrodružný / Dokumentární / Reality-TV

USA, 2013, 40 min

• mira007

Nápad vysadit dva nahatý lidi v divočině bez jídla a všeho civilizovaného se dá jistě uchopit hodně zajímavě jako drsná syrová reality show, jenže tahle debilita, která sází hlavně na tu nahotu ( ale protože to je Amerika, tak ji zároveň popírá že neukáže úzkostlivě ani bradavku ) a jinak to nic nemá. Pokud sázet na nahatou show tak radši na pohodičkovou evropskou verzi Adam a Eva, což je taky blbost, ale aspoň se na to hezky kouká.(11.6.2017)

až si namlouvám, že jsem drsňák, tak na většinu z toho co jsem zde viděl bych neměl i když oni účastníci dopředu taky nevědí jak moc jim štáb zatopí. Po první sérii mohu říct, že nejdrsnější byla afrika, kde hrozí reálné sežrální divokou zvěří a pak bažina kde účastníci byli několik dní ve vodě neb jim jejich půdo zatopil silný déšť. Hardcore soutěž pro hardcore hráče.(15.12.2015)

Lidi, kteří musí přežít v hrozných podmínkách 21 dní, nazí a vyděšení. Po zhlédnutí ve mě vrostla touha se do něčeho takového pustit, ale nevím, jestlich 21 dní vůbec přežil. Některé díly jsou podle mě docela brutální a člověk se pak z toho musí dostávat fakt staršně dlouho. Často je to podle mě ale přehnané a to mi časta vadilo, proto dávám 3 hvězdy. // 65 %.(4.4.2014)

Zajímavé sledovat..jak neznámý muž a žena musí 21 dní přežít úplně beze všeho..mají každý pouze jeden předmět co jim je napomocen.. docela mě prekvapila ta cenzura.. :) každopádně pro ně to musí bejt mazec ..bez bot a žádné oblečení.. když v jednom díle chlapek si veme brýle do vody na potápění a lov ryb..a pak jde do moře plavat a řekne že tam nebude že to je nebezpečné že se bojí zraloku,koralu..no všeho... :) :) a frajerka pak sama musí nalovit rybky.. to je síla. 80% mě tahle série baví.(23.5.2018)

Nahí ľudia musia prežiť 21 dní na opustenom ostrove. Nič originálne, ďalší "survival".......počkať? Povedal som nahí?? Áno naozaj sa v prvých minútach museli "experti na prežitie" vyzliecť DONAHA ešte pred tým, ako vyskočili z člnov. Pričom ani jeden z nich nepoznal vopred toho druhého a obaja si mohli so sebou priniesť len jeden predmet " z domu". Mám rád tieto survivaly, obzvlášť keď ešte k tomu žena, ktorá je celý čas nahá, je sexi!(28.9.2013)