poster

Hexenšus (TV film)

Komedie

Česko, 2013, 71 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  **

  Bláznivá komedie založená na situační komice, nečekanych hostech a především dvojsmyslech. Na divadelních prknech by to jistě bylo mnohem zajímavější a zábavnější. To, co je vtipné v divadle, však nemusí být notně tak zábavné v tv. V tv podobě hraje nejlépe S.Babčáková (které snad už jinou než komediální roli neuvěřím), P.Liška odvádí standardní výkon (stejně mi vždy připomene idiota), ale J.Pidrmanová však přehrává na můj vkus až moc (tady platí to o divadle...).(15.9.2013)

 • mira007
  *****

  Strašně přiblblá nereálná zápletka, přehrávání jak ve francouzský veselohře s Funézem, moc divadelně hrané a první půlhodina slaboučká, ale co naplat - když se vila naplní všemi postavičkami a začne guláš s identitami rozjede se jak kulomet palba situační komiky , které jsem podlehl a ve 44.minutě jsem šel smíchy do křeče jako snad asi třikrát v životě u nějakého filmu ( za to dávám maximum hvězd). Mohlo to mít lepší konec, ale pro mne milé překvapení na tv film.(23.10.2017)

 • quixote
  ***

  Příjemné, koukatelné a dobře narežírované. Herci si své role užili a režisér, jak se zdá, text, který je v podstatě o ničem, jak už to u těchto komediíí na jedno použití bývá, plně využil, takže ani nepůsobil tak divadelně jako u předchozích příšerných inscenací z tohoto cyklu. Plesl a Javorský byli v komediální poloze skvělí.(16.9.2013)

 • atmen
  **

  Hexenšus jsem viděl v nastudování ochotníků z malé vesničky Lesonice. Podotýkám, že jsem nikoho osobně neznal, nicméně minimálně dva ochotníci strčili tyhle profíky do kapsy (ladič a letec). To co funguje a vyloudí úsměv na divadelních prknech to v tv vyzní příliš nuceně a prkenně. Tyhle klasické divadelní kousky by se neměly znásilňovat, když chybí invence při tvorbě nových tv komedií...(15.9.2013)

 • Gilmour93
  *

  Karle, Proč? Situační možná, komedie vůbec, spíš Aušus než Hexenšus. Dávat divadelním hrám filmovou podobu není snadná záležitost, obzvláště když dětinskost překřičí přirozenost a to pak člověk dojde k závěru, že nedepilovaný Rašilov ve vaně rozhodně není brouk v hlavě. Liška začíná jednakostí svých výstupů povážlivě nudit..(16.9.2013)

 • - Ve filmu malou roli ztvárnil i režisér Smyczek. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace