poster

Hexenšus (TV film)

Komedie

Česko, 2013, 71 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajmik01
  ****

  Podivně nízké hodnocení. Osobně se mi film na motivy divadelní frašky docela líbil, byť občas herci docela přehrávali, ale to asi patří k tomuto typu filmu. Osobně musím vyzdvihnout Javorského a Janu Pidrmanovou, kteří hráli velmi slušně. Film docela odsýpal (hlavně v druhé polovině) a párkrát jsem se i zasmál. Za mě tak tři a půl hvězdičky, vzhledem k podivně nízkému hodnocení dávám s čtyři(17.9.2013)

 • mira007
  *****

  Strašně přiblblá nereálná zápletka, přehrávání jak ve francouzský veselohře s Funézem, moc divadelně hrané a první půlhodina slaboučká, ale co naplat - když se vila naplní všemi postavičkami a začne guláš s identitami rozjede se jak kulomet palba situační komiky , které jsem podlehl a ve 44.minutě jsem šel smíchy do křeče jako snad asi třikrát v životě u nějakého filmu ( za to dávám maximum hvězd). Mohlo to mít lepší konec, ale pro mne milé překvapení na tv film.(23.10.2017)

 • Gilmour93
  *

  Karle, Proč? Situační možná, komedie vůbec, spíš Aušus než Hexenšus. Dávat divadelním hrám filmovou podobu není snadná záležitost, obzvláště když dětinskost překřičí přirozenost a to pak člověk dojde k závěru, že nedepilovaný Rašilov ve vaně rozhodně není brouk v hlavě. Liška začíná jednakostí svých výstupů povážlivě nudit..(16.9.2013)

 • quixote
  ***

  Příjemné, koukatelné a dobře narežírované. Herci si své role užili a režisér, jak se zdá, text, který je v podstatě o ničem, jak už to u těchto komediíí na jedno použití bývá, plně využil, takže ani nepůsobil tak divadelně jako u předchozích příšerných inscenací z tohoto cyklu. Plesl a Javorský byli v komediální poloze skvělí.(16.9.2013)

 • IvcaSammet
  **

  Věřím, že v divadle bych si to užila stoprocentně ... Bohužel ale tento film působí spíš jako parodie ... Herecké výkony Jany Podrmanové a Saše Rašilova byly naprosto strašné, což naštěstí kompenzovaly skvělé výkony Jaroslava Plesla, Vladimíra Javorského a Pavla Lišky. Škoda, že to tvůrci stíle brali jako hru, kdyby se napsal pořádný scénář a film se natočil jako film, udělali by tvůrci daleko líp ... Hvězdička navíc za Jardu, jeho ztvárnění role aspoň trochu pobavilo ...(18.2.2017)

 • - Ve filmu malou roli ztvárnil i režisér Smyczek. (M.B)