poster

Hexenšus (TV film)

Komedie

Česko, 2013, 71 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IvcaSammet
  **

  Věřím, že v divadle bych si to užila stoprocentně ... Bohužel ale tento film působí spíš jako parodie ... Herecké výkony Jany Podrmanové a Saše Rašilova byly naprosto strašné, což naštěstí kompenzovaly skvělé výkony Jaroslava Plesla, Vladimíra Javorského a Pavla Lišky. Škoda, že to tvůrci stíle brali jako hru, kdyby se napsal pořádný scénář a film se natočil jako film, udělali by tvůrci daleko líp ... Hvězdička navíc za Jardu, jeho ztvárnění role aspoň trochu pobavilo ...(18.2.2017)

 • kajmik01
  ****

  Podivně nízké hodnocení. Osobně se mi film na motivy divadelní frašky docela líbil, byť občas herci docela přehrávali, ale to asi patří k tomuto typu filmu. Osobně musím vyzdvihnout Javorského a Janu Pidrmanovou, kteří hráli velmi slušně. Film docela odsýpal (hlavně v druhé polovině) a párkrát jsem se i zasmál. Za mě tak tři a půl hvězdičky, vzhledem k podivně nízkému hodnocení dávám s čtyři(17.9.2013)

 • GeusX
  **

  Bláznivá komedie založená na situační komice, nečekanych hostech a především dvojsmyslech. Na divadelních prknech by to jistě bylo mnohem zajímavější a zábavnější. To, co je vtipné v divadle, však nemusí být notně tak zábavné v tv. V tv podobě hraje nejlépe S.Babčáková (které snad už jinou než komediální roli neuvěřím), P.Liška odvádí standardní výkon (stejně mi vždy připomene idiota), ale J.Pidrmanová však přehrává na můj vkus až moc (tady platí to o divadle...).(15.9.2013)

 • eileen
  odpad!

  Každý týden se pokouším dívat na tyto kusy z cyklu Komedie o manželství a sexu a to proto, že mám vcelku ráda původní televizní tvorbu České televize, tedy lépe řečeno do teď jsem měla ráda, až na nějaké vyjímky. Každý týden doufám, že to byla jen náhoda, a že už konečně další díl bude lepší, ale ono je to spíš s každým kouskem horší a horší. Co se to stalo v ČT? Naprostá hrůza a děs a totální impotence, nechápu, jak něco takového mohlo projít na naší veřejnoprávní.(15.9.2013)

 • atmen
  **

  Hexenšus jsem viděl v nastudování ochotníků z malé vesničky Lesonice. Podotýkám, že jsem nikoho osobně neznal, nicméně minimálně dva ochotníci strčili tyhle profíky do kapsy (ladič a letec). To co funguje a vyloudí úsměv na divadelních prknech to v tv vyzní příliš nuceně a prkenně. Tyhle klasické divadelní kousky by se neměly znásilňovat, když chybí invence při tvorbě nových tv komedií...(15.9.2013)

 • - Ve filmu malou roli ztvárnil i režisér Smyczek. (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace