poster

Pád

 • USA

  Fallen

 • Slovensko

  Pád

Dobrodružný / Drama / Thriller / Romantický / Fantasy

USA / Maďarsko, 2016, 91 min

Externí recenze k filmu (5)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) *

  "Keď pozeráte príbeh o prekliatej láske, ktorá sa počas vekov zas a znova opakuje, netreba tlačiť na pílu a nad mŕtvolou kamarátky divákom pripomínať, že on a ona ozaj patria k sebe. Jeden by dúfal, že to je premisou príbehu, nie jeho pointou. Nevadí, od titulkov vás delí už len pár sekúnd, game…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) **

  "I když je Pád svým způsobem oživením v záplavě vlkodlaků, upírů a čarodějů, celkový dojem je velmi rozpačitý a s nesympatickou ústřední trojicí, kterou dokážeme jen těžko milovat i nenávidět, jen málo záživný. I když se jedná o první díl série, nejspíše se zařadí k počinům, jako jsou Nádherné…" (více)

 • EuroZprávy.cz **

  "Těžko říci, jak cílová skupina tento počin přijme, dá se říci, že vlažný děj a nijak dramatický projev z filmu dělá spíše odpočinkovou, až příliš běžnou záležitost. Český divák si navíc bude klást otázku, proč byl titul filmu Fallen, daleko bližší problematice padlých andělů, přeložen jako Pád.…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Divák postupne, zároveň s Luci, pochopí, že práve ona je tou ustavične sa reinkarnujúcou sa láskou, ktorá je ako nepokrstená ustavične v smrteľnom ohrození a Daniel je tým „nerozhodným“ Padlým anjelom. Čo už divák menej chápe, sú postoje a konanie ďalších postáv príbehu. Hoci aj „zlého chlapca“Cama…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) *

  "Z celého Pádu doslova řve snaha natočit všechno rychle, levně a tak, aby se to líbilo fanynkám knižní předlohy. Větší ambice tu nikdo neměl a počítám, že režisér Scott Hicks, jenž se může chlubit dvěma nominacemi na Oscara, nejspíš nečekal, že jeho kariéra skončí u takhle nevýrazného filmu. Přesto…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace