Liz je na stopě dalších teroristů z Redova seznamu. Tentokrát však nejde o jednotlivce, ale o celou skupinu, která si říká General Ludd. Páchají atentáty v letadlech. Jedno z nich vybuchne ve vzduchu a padající trosky zabijí otce s malým synem. Liz a Red zjistí, že teroristé chtějí vyhodit do povětří další letadlo. Zabrání mu vzlétnout, ale výbuch nedokážou odvrátit. Lizin otec trpí rakovinou, leží v nemocnici a jeho stav je opravdu vážný. Z jeho rozhovoru s Redem vyjde najevo, že není její biologický otec. (TV Fanda)

Jara.Cimrman.jr

"Zjevně to jsou nezaměstnaní, sexuálně frustrovaní lemplové, co bydlí u rodičů." Tak to je názor Wall Streetu na sympaťáky, kteří bojují proti nepřípustnému vlivu korporací na vládu a likvidaci střední třídy. U mne tedy zatím žádné vyšetření neprokázalo teroristické geny, ale v tomto směru s Generalem Luddem souhlasím. Navíc mě dost pobavilo Reddingtonovo slovní kličkování u plastického chirurga Maltze a taky jsem si uvědomil, že kdyby mi zbývalo šest týdnů života v bolestech, tak bych hrozně chtěl mít kamaráda, který mě udusí polštářem. ()