Liz zabije jednoho z Garrickových mužů. Je spoutána a přivedena před Garricka, který ji chce zastřelit před Redovýma očima. Red naléhá na Resslera, kterého probere z bezvědomí, aby mu sdělil kód k otevření neprůstřelné místnosti. Ressler mu heslo sdělí a Garrick má konečně přístup k Redovi. Ten je ale rád, že zachránil Liz život. Red je pak Garrickem odvezen na neznámé místo. Tam ho navštíví muž jménem Fitch, který ho nechal unést, aby už nemohl spolupracovat s FBI. Když odejde, zabije Garricka a uteče. Red zavolá Liz a řekne jí, že se teď nějaký čas neuvidí a že si má dávat pozor na svého manžela Toma. (TV Fanda)

Jara.Cimrman.jr

"Bůh ví, co všechno má v záloze v případě smrti." Tak to je docela sranda, když se mocní, kteří mají vliv, peníze a kamerový systém v každém pokoji, bojí i mrtvoly mazáka Reddingtona. Jinak se mi celkem líbila záchranná akce Redova týmu a uklízečky, kterou si okamžitě najímám na krytí zad. Jen mě už trochu nebaví čekat na to, pro koho to vlastně maká manžel Tom a co se stane, až si sundá ty trapné učitelské brýle. ()