Braxtonovi se podaří ve vrtulníku opustit zničenou vrtnou plošinu sloužící jako tajné vězení a přistane i s Elizabeth na Aljašce. Cooperova jednotka po něm začne ihned pátrat, ale Red, který se z plošiny dostal také, je úspěšnější a zjistí, kde Braxton drží Elizabeth. Pomocí unesené doktorky Orchardové se z ní snaží vydolovat potlačenou vzpomínku, o níž si myslí, že mu pomůže získat vyděračskou složku nazývanou Fulcrum. Elizabeth si postupně vzpomíná na chaotické události spojené s požárem jejich domu a smrtí svého otce. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Ten incident, který se nestal, právě dorazil na pobřeží." Druhý díl honění Luthera Braxtona mě nebavil zdaleka tolik jako ten první, ale to je tím, že obsahoval příliš mnoho šťourání v hlavě agentky Keenové a taky tím, že Luther v té politické hře ztratil hodně ze své suverenity. Nicméně, kdo měl být pověšen, byl pověšen, kdo měl být zastrašen, byl zastrašen a kdo se chtěl pobavit, tak si v tom našel skvělou Redovu reakci na tvrzení, že 15 sekund navíc nic neovlivní. ()