Tom Keen je v Drážďanech nasazen do bandy drogových dealerů, kteří vystupují jako neonacistická skupina. Elizabeth je vyslýchána soudcem Dennerem, cten má posoudit, zda má být obviněna z vraždy správce přístavu, kterého zabil Tom. Redd proto řekne Cooperovu týmu, že je nutné Toma přivézt zpět a přimět ho, aby se k vraždě přiznal. Tom Connolly z ministerstva spravedlnosti tlačí na soudce Dennera, aby zastavil Elizabethin případ, když se v soudní síni objeví Tom a k vraždě správce přizná. Případ je přesto zastaven a Tom je potají propuštěn, aby při procesu s ním nedošlo k odhalení Cooperovy tajné jednotky. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Jmenuju se Raymond Reddington. I když riskuju, že to bude znít neskromně, moje pověst mě, doufám, předchází." Red s Tomem to tentokrát rozjeli docela zábavně, ale kam se hrabou na soudce Dennera. Ten je sice vykreslen, jako arogantní zmetek, který by si snad dovolil soudit i hodňounkou agentku Keenovou za malou vraždičku, ale já ho viděl jinak - jako hrdinu, který se pokusil vytřít si zadek Patriot actem. Ono opravdu není možné jen tak si v "národním zájmu" páchat zlo, ale díky Vlasteneckému zákonu je to realita. Doufám, že si za to George W. v pekle užije. ()