Cooperův tým dostane od Reddingtona tip na čínského pašeráka Quona Zhanga, který vykopává pohřbené mrtvoly žen čínského původu a pašuje je do Číny. Ty jsou pak podle zakázaného lidového zvyku pohřbívány vedle zemřelých mladých mužů, aby usmířily jejich ducha. Jeho pašeráckých schopností využívá také tajná organizace Spolek, pro kterou už ve dvou případech přepravil do Asie bomby použité při teroristických útocích. Liz se od Reda dozví, že její matka byla agentkou KGB a že se narodila v Moskvě. Zhang prozradí, že jeho dalším tajným úkolem pro Spolek je doručit do Států agenta jménem Karakurt. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Tohle je agentka Navabiová. V Mossadu jí vycvičili v metodách intenzivního a účinného výslechu. Napadlo mě, že byste se měli seznámit." Red se zase začal dostávat do formy, ale ta vyšetřovaná čínská úchylárna mě moc nebavila. Nicméně jsem se naučil vychytralou metodu FBI určenou k zastavování vozidla čelním nárazem a tu se pokusím uplatnit v praxi. Půjčím si Tatru plně naloženou štěrkem a na úzké silnici čelně vyzvu na čestný souboj nějakého troubu s driftující Audinou. Ať vyhraje ten lepší. ()