Reddington s Liz pokračují ve snaze přimět Kliku, aby očistila Lizino jméno. Pátrají po Džinovi, záhadné osobě, která plní lidem zakázaná přání. Mezi jejími klienty prý bylo i několik členů Kliky. Tom se na Cooperovu žádost pokouší proniknout do zločineckého gangu, který ukrývá Karakurta. (TV Nova)

honajz

Další díl skládačky, která má položit ředitele prohnilého Spolku a očistit Keenovou, se skrývá v deníčku tajemného Džina, kam si píše všechny, jimž pomohl splnit si své - často nijak příjemné, spíše násilné - sny. SPOILER Trošku jsem nepochopil, proč se sem cpe ta muslimská linka, ale ok, potřebovali muslimskou holku, předělanou z muslimského gaye, asi aby mohli poukázat na něco, o čem se dnes v souvislosti s islámem v Evropě nesmí mluvit. ()

Jara.Cimrman.jr

"Pravdou je, že militarizaci amerických bezpečnostních složek obecně neschvaluji, ale hodilo se mi vojsko a tak je tady." Na Džina bez pinďoura jít s vojskem? Tak to by u mě Red trošku klesl, kdyby to bylo schválně. Ale nebylo, takže si odškrtněme další položku v boji proti Klice a těšme se na to, že dál to bude zajímavější. ()