Králové silnic č.108 (S03E08) (epizoda)

 • USA

  Kings of the Highway (No. 108)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2015, 43 min

 • honajz
  ****

  To je tak, když něco plánujete, a pak narazíte na partu blbečků, malých zlodějíčků, kteří vše pokazí. A taky tady dojde k jedné amputaci sledovacího čipu z prsou pomocí víčka od plechovky, vraždě vysoké policistky, odchodu jiné policistky z místa, a vůbec se to celé tak nějak po.dělá... Snaha o očištění Keenové se nyní zdá být v nedohlednu. Hodně akční díl s několika zajímavými a jedním zcela nečekaným zvratem.(26.5.2017)

 • H4ku11
  **

  Občas aj sprostí majú šťastie, aspoň na chvíľku.(8.5.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Můj otec pro svoje zásady zemřel. Když ustoupím z těch svých, tak zemřel pro nic." Zásadový Ressler je ve své naivitě dokonalý, avšak Králové silnic mě spíše nudili a ono závěrečné překvapení mě dost zklamalo. Jednak proto, že tato členka Kliky mi byla jasná od začátku a také kvůli vykradení filmu L. A. Přísně tajné. Vždyť Tommy Markin je evidentně kopií Rollo Tomasiho, což činí další děj lehce předvídatelným.(15.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace