Reklama

Reklama

Černá listina - Série 3 (2015) (série)


Pan Gregory Devry (č. 95) (S03E11)

(epizoda)
  • USA Mr. Gregory Devry (No. 95)

Obsahy(1)

Liz je zbavena všech obvinění, ale zanedlouho zjistí, že návrat do obyčejného života je velmi těžký. Reddington se rafinovaným způsobem snaží napravit svou pověst ve zločineckých kruzích a přesvědčit je, že nespolupracuje s FBI. Najme si proto smrtelně nemocného podvodníka Gregoryho Devrye, který předstírá, že je "pravý" Raymond Reddington. Elizabeth je na ulici napadena neznámým útočníkem, v nemocnici se dozví, že je těhotná. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle se moc nepovedlo. Kam to směřuje? K rodinné pohodě s dítětem? Reddingtonovi jako docela solidnímu hajzlíkovi, který podrazí, koho může? Akční vsuvka s vlastně zbytečným únosem... Nejlíp tady tentokrát zahrál Jake Weber. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Bylo mi jasné, že někdo pomáhá FBI. Ovšem překvapilo mě, když jsem zjistil, že jsem to já." Dva Redové na scéně nepřinesli dvakrát tolik zábavy, ale očištění práskačova jména mě docela bavilo. Ovšem mnohem horší to bylo s logikou pracovnice FBI Janet MacNamarové, která se chovala jako slepice a nikoli jako cvičená osoba. Tu paní by omylem dokázal unést i účetní Fantozzi a to k dramatičnosti děje moc nepřispívá. ()

Reklama

Galerie (15)

Reklama

Reklama