Drexel je sériový vrah, který své oběti mění v jakási umělecká díla, a také další osoba na Redově seznamu. Reddington se zaměří na jeho poslední vraždu. Vyšetřovací tým zjistí, že Drexel používá kradený software NSA technologie, pomocí kterého se umí nabourat do počítačů a používat jejich webkamery. Další vyšetřování prokáže, že Drexel je zapleten i do ilegálního obchodu, kdy jedna firma prodává přístupy k webovým kamerám nic netušících lidí. Red zjistí, že právě Drexel pracuje na nějakém obraze, který si u něj objednala Katarina Rostovová. Na obraze je Liz stojící nad Redovým hrobem. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Buď mi odpovíte nebo tu stěnu za Vámi můžu proměnit v Jacksona Pollocka." Jako člověka, rámcově seznámeného s Pollockovými uměleckými cákanci, by mě ani nenapadlo neodpovědět. Red tentokrát zkrátka dokázal najít slabá místa několika osob a poměrně zábavně zachránil Toma, ale mě nejvíc bavil Megatrojan - kůň na steroidech, který utekl z ohrady NSA a nyní již možná cválá i v mém počítači. Jenže na mě nic nevydělá, protože mi Snowden zakryl webkameru. ()

yvona

Začíná to být velmi stereotypní a zkratkovité. Red vysloví jméno, Liz ho vyřídí FBI a ti zloducha jednoduše polapí. Zmizela  spojovací linie, takže příběh se rozpadl do jednotlivých nesouvislých a vcelku nudných epizod. Vytratil se důvtip, Redův sarkazmus, napětí, akce, okamžiky překvapení, osudy a charaktery jednotlivých postav, které přišly zcela o svůj prostor.... prostě vše, co činilo seriál přitažlivým a jedinečným. Jediné společné téma epizod je Lizina matka a Lizin Tom, které se absolutně nikam neposouvá. Neposouvá se vlastně vůbec nic. Liz je čím dál blbější, ale té už jsem věnovala dost, takže protentokrát ji ušetřím. ()