The Caretaker (No. 78) (S03E16) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2016, 43 min

Zajímavý námět, i když hodně průhledný posléze, a vlastně nezjistíme, oč víc a proč té dceři šlo (proč třeba ta Čína nebo Německo?). A i když se slibuje, že se Liz dozví pravdu o své matce, dozví se leda, že žije a nedávno byla v Praze a možná ji hledá. A Reddington pořád nechce, aby ji Liz našla, aby odhalila pravdu a já začínám mít podezření, že ani tvůrci už sami nevědí, jakou pravdu tady nakonec mají vymyslet. No a Tom se zachová jako pitomec a tu nájemnou krávu nezastřelí.(4.6.2017)

"Nemám nejmenší zájem v dohledné době zmizet ani umřít." Paní Panabakerová mě opět pobavila, s Tomovou ex bych si hrozně rád hrál, potrubní přepravní systém mě zaujal, ale to hlavní nestálo za moc. Další padouch z Redovy TOP 100 tedy Správce mi totiž opět nepřipomínal ztělesnění zla, ale spíše spolehlivého úředníka, o kterého by vlády i mafie nerady přišly.(28.12.2017)