Liz je unesena mužem, který si nechá říkat Vymahač dluhů. Reddington požádá pana Kaplana, aby dali své rozepře stranou a společnými silami se pokusili zachránit Liz. Zpočátku se zdá, že Vymahače dluhů najal jeden muž, který je momentálně ve vězení a má s Liz nevyřízené účty. Vyjde najevo, že únos Liz zorganizoval Red, aby se konečně dostal k panu Kaplanovi. Když se pak oba sejdou v domě, kde Vymahač Liz drží, Red ho zastřelí a panu Kaplanovi nabízí smír. Ta ale odmítne. Vyšetřovatel Julian sleduje Resslera a Samar až k domu, kde Vymahač držel Liz. Julian začne střílet na Reda, ale netrefí se. Pan Kaplan využije zmatku při střelbě a opět uteče. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Ať byl spáchaný jakýkoli zločin, trest za něj je stejný." Vymahač dluhů byl magor, který mě nebavil. Co mě však bavilo, tak to byla mrtvola v mrtvé schránce, pan Kaplan řešící kyberšikanu a Redovo cestování. Jen jsem si tak nějak přál, aby to dopadlo jinak. ()

yvona

Doufala jsem, že Elizabeth také skončí v sudu a seriál se tím pozvedne o několik procent. Asi ani nechci vědět, jakým způsobem se  Megan Boone dostala k hlavní roli v jinak skvěle obsazeném seriálu. A osobně ani nemohu hodnotit vyšší známkou, protože neustálé přehlížení jakékoliv logiky v akcích i mimo ně, je nad mé síly. ()