Pan Kaplan souhlasí s tím, že bude vypovídat. Red se spojí s Henrym Prescottem, který ví, kde je tělo Reven Wrightové. Aram je vyšetřován, ale řekne pouze to, že je hrdý na spolupráci s Redem. Sar zjistí, že Aramova přítelkyně vypovídala před velkou porotou a prozradila jim Aramovo jméno. Harold pošle na vyšetření vzorek Redovy DNA. Díky tomu, že se našlo tělo Reven Wrightové, mohou z jejího těla vyndat kulku, která ji zabila. Reven zastřelila zástupkyně ředitele NSA, Laurel Hitchinová. Ta je následně pod pohrůžkou vyzrazení přinucena rozpustit velkou porotu. Liz jede za panem Kaplanem, aby se od ní dozvěděla pravdu o Redovi. Pan Kaplan ale spáchá sebevraždu skokem z mostu, čímž zahájí náhradní plán B, o kterém před skokem z mostu řekla Redovi. Ten ale neví, co splán B obnáší. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Porota, kterou měl pohrdat, už neexistuje." Aram před velkou porotou mě bavil, Samar si u mě šplhnula a způsob, kterým paní Hitchinová nastoupila na porotu, byl naprosto jedinečný. To je herdekbaba. Tedy byla a to je škoda. Samotné zúčtování s Kaplanem nebylo nic moc, takže pro mě byl vrcholem Henry Prescott. Ihned si na něj beru telefonní kontakt, protože kdybych se kvůli špatnému úsudku ocitnul v bezvýchodné situaci, tak mu zavolám a budu v klidu. ()