Černá listina - Série 2

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2014–2015), 15 h 42 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jon Bokenkamp

Hudba:

Dave Porter

James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Amir Arison, Mozhan Marnò, Harry Lennix, Mary-Louise Parker, Krysten Ritter, Jason Butler Harner (více)

Epizody(22)

Red se postaví novému smrtícímu nepříteli, když se vrátí klíčová postava z jeho minulosti. Liz přemýšlí o Redově posedlosti s plánem na praní špinavých peněz. (Netflix)

Jara.Cimrman.jr

"Jmenuju se Raymond Reddington. I když riskuju, že to bude znít neskromně, moje pověst mě, doufám, předchází." Druhá série zahrála o něco vážnější noty než ta první, takže už nešlo jen o Redův škleb a posouvání agentů FBI po šachovnici. Některé epizody se podle mě zkrátka moc nepovedly, ale na druhou stranu se mi hodně líbila aukce Kingových, hrátky s ropovodem v Uzbekistánu či seznámení se sympaťákem Lutherem Braxtonem. A jelikož jsem zvědavý, jak moc mocní tohoto světa dovolí, že se o nich točí seriál, tak budu koukat dál. ()

yvona

Obsazení Megan Boone shazuje seriál mezi béčkové. Kdyby měl  James Spader výraznější a charismatičtější partnerku, byl by to trhák. Nebo aspoň někoho, kdo má šajna o herectví. Takhle to táhne na těch 80% vysloveně úplně sám. Nicméně ve chvíli, kdy jsem pochopila proti čemu Red vlastně bojuje, musela jsem dát plný počet. Možná mi to trvalo trochu déle,no. ()

Likan7

Dvojka je o poznání horší než jednička. Hlavní příběh se neposouvá moc dopředu a pokud ano, tak nezajímavě a spíše jsou upřednostňovány epizodní příběhy. Doufám, že trojka bude pokračovat tam, kde dvojka skončila a pojede se už převážně hlavní příběh, který za to stojí. ()

VanTom

Ani se mi do druhé sezóny nechtělo, ale nakonec si mě zaháčkovala. Jednotliví kriminálníci byli (povětšinou) zajímaví a každá epizoda poodhalila další a další střípek ze záměrů a motivů Raymonda Reddingtona, jenž si v rozšafném podání Jamese Spadera lahůdkově vodil všechny zainteresované. Hlavní zápletka s tajemným, za nitky tahajícím spolkem mocných Kabala mě nicméně dvakrát neoslovila, navíc ve finálních dílech nabrala až lehkovážně překotný béčkový záběr. 7/10 ()